Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
14
Favori
85.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öyle birşey olması pek mantıklı değil.yazılımla yapılabilecek birşey bu bildiğim kadarıyla
  • 46" olanını babaanneme aldık geçenlerde, karşılaştırma olarak benim kullandığım 40C6000'i örnek gösterebilirim.
    şunu söylemem gerekirki C6000 ile ES6340 panelleri arasında dağlar kadar fark var. C6000'in renk canlılığı ve keskinliği kesinlikle es6340'dan daha iyi.
    es6340'da baya bir ince ayar denedim ama görüntü c6000 paneline göre çamur gibi, daha bulanık ve renkler canlı değil. keskinlik ve renk ayarlarıyla oynandığında da ya çok patlıyor renkler ya da koyuya kaçıyor.

ayrıca ben bir bug yakaladım, güncelleme yapmama rağmen geçmedi bu olay. uyduda tv2 kanalında film izlerken film dili ingilizce olarak geliyor. menüden türkçe olarak değiştirdiğimde türkçeye dönüyor fakat kanal değiştirip tekrar tv2'ye geri döndüğümde türkçe olarak kalmıyor ayar. her seferinde tekrar türkçeye ayarlamak gerekiyor.
    belki bug değildir bir yerden değişiyordur ama çok aradım bulamadım. şimdi babaanneme nasıl değiştiriceğini öğrettim her seferinde kendi değiştiriyor :D

• kafam karışmaya başladı bu cihaz hakkında. tam lamaya karar verdim derken en son yorumlar soğuttu beni tv den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza_2828

kafam karışmaya başladı bu cihaz hakkında. tam lamaya karar verdim derken en son yorumlar soğuttu beni tv den.

onlar istisna olabilir bende aldım hiçbi sorun yaşamadım şimdiye kadar görüntü vs.
  • Allshareden kendi pcmde videolara film koydum açmaya çalıştığımzaman şuanda desteklenmiyor diyor sebebi nedir bilen varmı
  • Tv yayınını hdd ye kaydetmeyi deneyen oldu mu hiç?mesela 30 dk.lık bir yayın için ne kadar yer gerekiyor ve bu kayıt işlemini yapmak için boş bir hdd mi gereklidir yoksa filmleri izlemek için kullandığımız hdd yi kullansak hdd içeriği bozulmaz mı?Kayıt özelliği konusunda tecrübeli olanlar yardım lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkg88tr

Tv yayınını hdd ye kaydetmeyi deneyen oldu mu hiç?mesela 30 dk.lık bir yayın için ne kadar yer gerekiyor ve bu kayıt işlemini yapmak için boş bir hdd mi gereklidir yoksa filmleri izlemek için kullandığımız hdd yi kullansak hdd içeriği bozulmaz mı?Kayıt özelliği konusunda tecrübeli olanlar yardım lütfen..

Usb bellek takıldığında biçimlendirmek gerekiyor.Televizyon kendisi yapıyor bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu söylediğiniz iyi oldu karambole gelir anlamayız evet falan deriz gider hdd içindeki filmler diziler Teşekkürler
  • bir de zannedersem sadece digital yayınları kaydediyor yani sd yayınlari kaydetmez gibime geliyor keza 60 kanal'A kadar digital yayinlari kaydetme özelliği denmiş bu da ilginç bir vurgu ..Bu arada bu tv'yi alanlar acaba askılı tv sehpası mı daha uygun olur (hani usb, scart ..vb girişlere erişim açısından zorluk olmasında) yoksa düz tv sehpası mi daha işlevsel olur keza bazi led paneller asarak kullanmak oldukça zor oluyor bu üründe oldukça ince zannedersem
  • arkadaşlar n11.com dan bonus card hediyesi ile aldım ama hiç memnun değilim renk görüntü konusunda
    bundan once 42 arçelik led kullanıyordum görüntüsü bundan daha iyiydi yada ben alışamadım diyecemde ama çok net bi görünü yok

digiturk plus ve hd olarak 2 tane ayrı kutularım var
    herkez kullandığı renk görüntü ayarlarını yazabilirmi?
    yoksa geri göndercem tv yi lütfen yardım edin
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    konsül üstüne koydum izliyorum hiçbir sıkıntısı da yok çünkü tv sağa sola dönebildiği için hatta bazı girişler yanda (usb hdmı gibi) o yüzden ben rahatça takıp çıkarabiliyorum hdd vs.. askı aparatı kullanma olayına her zaman karşıyım ben bilmiyorum bana göre mantıklı bir iş değil.ayrıca oldukça ince olmasa da ince bir tv kendisi
  • ARKADAŞLAR BENDE BU TV Yİ ALARAK ARANIZA KATILDIM TV GENEL OLARAK İYİ,YALNIZ BEN HALA TAM GÖRÜNTÜ AYARINI YAAPAMADIM EN NET OLERK IŞIK KONTRAS VS BİRDE 3D DERİNLİK AYARI BENIM TV AKTİF GÖRÜNMÜYOR NASIL AKTİFLEŞTİREBİLİRİM SAYGILAR.
  • Arkadaşlar bu samsung 6340 modelinde tv den usb ye kayıt özelliği bulunuyor mu? Pvr diyorlar galiba adına.
  • USB de kayıtlı Kanal Listesini TV ye aktarabiliyorsunuz veya TV nizdeki kanal sıralamasını
    USB ye aktarabiliyorsunuz (bizzat denedim).
    Ancak TV den (bir program dan bahsediyorsunuz sanırım) USB ye kaydı denemedim.
    Deneyince yazarım.

Not: Bu arada ben hala ''BİR TV KANALINI FREKANS değerlerini girerek eklemeyi bulamadım
    12400 - 27500 - V/H şeklinde eski uydularda tek tek girerdik ya, ondan bahsediyorum''
  • quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

USB de kayıtlı Kanal Listesini TV ye aktarabiliyorsunuz veya TV nizdeki kanal sıralamasını
    USB ye aktarabiliyorsunuz (bizzat denedim).
    Ancak TV den (bir program dan bahsediyorsunuz sanırım) USB ye kaydı denemedim.
    Deneyince yazarım.

Not: Bu arada ben hala ''BİR TV KANALINI FREKANS değerlerini girerek eklemeyi bulamadım
    12400 - 27500 - V/H şeklinde eski uydularda tek tek girerdik ya, ondan bahsediyorum''

Kanal ekleme için menuden kanal > manuelden yapıcaksınız turksat diyip tara diyin orda frekanslar var sizin dediğiniz atıyorum 12400 frekans bunu arıyosunuz tara diyosunuz ordaki kanallar çıkar
  • d smart yada digitürk kullanmak istiyorum ama televizyonu duvara astık uydu falan takmayı istemiyoruz.modül girişini kullanarak hangisini izleyebiliriz?
  • d-smart
  • hadi ya digitürk olsa daha iyiydi aslında ama yapacak birşey yok.modül girişi yapmışlar digitürk kullanamıyoruz böyle şey mi olur yahu başka bir çözüm yolu yok sanırım.
  • Bildiğim kadarıyla digiturk'ün sadece lg televizyonlar ile bir anlaşması var ve onun dışındaki cihazlarda modüllü digiturk kullanamıyorsun. (emin değilim teknosa'daki satıcının yalancısıyım)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende bu televizyondan var gayet memnunum ama yeni olmaya başlayan ya da yeni farkettiğim bişi olmaya başladı. digiturk bağlı tv çalışıyor ama birden ekran gidiyor kararıyor kapanıyor gibi sanki ama arkadan yayının sesi gelmeye devam ediyor. 2-3 saniyelik bi olay. aynı sorunu yaşayan var mı ya da karşılaşan duyan? merak etmeye başladım işkillendiriyor adamı valla.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.