Şimdi Ara

Samsung Display Manager Windows 7 de Hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Samsung R510 dizüstü bilgisayarım var. Samsung Display Manager programını yüklüyorum fakat ilk açılışta resimde gördüğünüz hatayı veriyor.
    dmhkcore.exe dosyasını sildim ama yine aynı hata. sabi2.dll dosyası ise bilgisayarda hiç yok.
    sizce hatanın nedeni nedir ve nasıl giderebilirim ?

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=37762841&url=http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=m8ah0owq3m.JPG" data-href="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=m8ah0owq3m.JPG">Resmi Görmek Için Tiklayin</a>

• sorunu çözdüm arkadaşlar
    koskoca internette sadece bir yerde buldum yabancı bir sitede

kısaca tarif edeyim.
    ben windows 7 yi d ye kurdum fakat program dmhkcore.exe yi c de arıyor başlangıçta fakat bulamayınca appcrash hatası veriyor. bunu düzeltmek içn şuu yapmam gerekti
    denetim masası-yönetimsel araçlar-bilgisayar yönetimi-görev zamanlayıcı-görev zamanlayıcı kitaplığı-easy display mng yi açın eylemlerden programın linkni c yerine d yazıp düzeltin ve sorun çözülüyor.

kaç gündür bunu arıyordum. sonunda çözdüm umarım başka arkadaşlarada yardımcı olmuşumdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaankalay

sorunu çözdüm arkadaşlar
    koskoca internette sadece bir yerde buldum yabancı bir sitede

kısaca tarif edeyim.
    ben windows 7 yi d ye kurdum fakat program dmhkcore.exe yi c de arıyor başlangıçta fakat bulamayınca appcrash hatası veriyor. bunu düzeltmek içn şuu yapmam gerekti
    denetim masası-yönetimsel araçlar-bilgisayar yönetimi-görev zamanlayıcı-görev zamanlayıcı kitaplığı-easy display mng yi açın eylemlerden programın linkni c yerine d yazıp düzeltin ve sorun çözülüyor.

kaç gündür bunu arıyordum. sonunda çözdüm umarım başka arkadaşlarada yardımcı olmuşumdur

Evet abi yardımcı oldun hem de ne oldun.Allah senden razı olsun bende dumur olmuştum bu saçma sapan soruna sayende çözüldü işte :)

Ben hep neti sabi.dll hatası şeklinde arattım.Easy display manager yazınca pat diye çıktı donanımhaber.Allah bu siteden de senden de razı olsun tekrar.. :)

• görev zamanlayıcısına tıkladığım zaman ''uzak bilgisayar bulunamadı.'' diyor

tamam diyip içine girince de görev oluştur seçeneği aktif olmuyor. nasıl çözeceğim bunu bi fikriniz var mı ?
  • Bende de aynı hata var Çözüm olmadı Başka çözüm yolu yok mu?
  • Konuyu gec gordum.
    TheSnakeee arkadas sisteminizi yazabilir misiniz? Acaba server kurulumu bilgisayarinizda?

topaloglu321 arkadasa 3 yil gecikmeli olsada tesekkur ederim. aslinda donanimhaber super bi site ve forum ama is guc okul hayat artik cok takilamiyorum. bilgisayar hakkinda ne ogrendiysem buradan ogrendim. site yonetici ve digger arkadaslardan Allah razi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaankalay -- 10 Eylül 2014; 17:39:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.