Şimdi Ara

Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
68
Favori
58.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
Giriş

Tv için arayüz de önemli değil mi hocam yani kumanda kullanabilmek TV box arayüzü tabii ki farklı gibi biraz daha kullanışlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SonSadrazam kullanıcısına yanıt

Amazon fire stick 4k max sizin işinizi görecektir hocam, fiyata uygundu ama son ne oldu bilmiyorum, çok akıcı bir cihaz, donma takılma sıfır

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

Fire TV cube 2'ye karar verdim eyvallah hocam . Dexlerde HDR yokmuş.

• SonSadrazam kullanıcısına yanıt

2 GB ram var, en az 4 GB ram olsa daha iyi olurdu boxta.

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Merhaba bu linkteki adaptör kullandığınızla aynımıdır?

Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar)
    Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar)amazon
    UGREEN USB C Hub 4K@60Hz HDMI, SD/TF kart okuyucu, MacBook Air/Pro, iPad Pro, Galaxy S23/Tab ile uyumlu 3 USB 3.0 bağlantı noktası
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B093BKWH9N/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AXZ3JQ1GVFPIF&psc=1
  • ErdalTanyeri kullanıcısına yanıt
    Bu 6 in 1, bendeki 7 in 1 özellikte; fazladan gigabit ethernet portuda var yani... HDMI özelliğine göre aynı kategoride diyebiliriz; 4K 60hz destekli...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tayaydin kullanıcısına yanıt

Cevapladığınız için teşekkür ederim. Bunu almayı düşünüyorum. Keşke ethernet portlu olanı alsaydım dedirtir mi?

• ErdalTanyeri kullanıcısına yanıt
    İkisinin arasında 250 lira gibi bir fark var. Öncelik olarak ethernet portuna ihtiyacınız var mı, onu göz önünde bulundurun. Bununla beraber bu ürünlerin MacBook desteği olduğunuda göz önünde bulundurarak ikinci el olarak satmak istediğinizde ethernet portlu olana müşteri daha hızlı bulursunuz. Tercih size kalmış:

https://www.amazon.com.tr/UGREEN-Ethernet-microSD-MacBook-uyumludur/dp/B093FKT9BF

• Dex'i daha evvel deneyimleme şansım olmadı. S23 ile deneyeceğim. Mümkün olduğunca iyi bir adaptör arayışına girmiştim. Önceki mesajlarınızda belirttiğiniz 60hz uyumluluğu dikkatimi çekti bununla beraber bulduğum ugreen adaptörde karar kıldım. ethernet portuna ihtiyacım olmayacak gibi. Tekrardan teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 18 Şubat 2024; 12:16:40 >
  • Bugün hub dönüştürücü ve bluetooth klavye ve fare ile samsung dex deneyimleme imkanı buldum.

Kablosuz ile yapmış olduğum denemelerde donma gecikmeler ve görüntü bozukluğu gibi sorunlarla karşılaşıyordum.Hub ile bu sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım.Çok akıcı ve stabil çalışıyor sistem.Göze batmayan ufak tefek sorunları var mı var ama kullanımı olumsuz yönde etkileyecek kadar değil.Beğendiğimi söyleyebilirim.

Samsung dex kullanan arkadaşlar önereceğiniz ayar program vs. varsa söylerseniz sevinirim.

• Merhaba, 8in1 4K Type-C USB 3.0 Hub HDMI RJ45 SDTF Adaptörü 395 TL yerine 355,50 TL
    https://www.n11.com/urun/8in1-4k-type-c-usb-30-hub-hdmi-rj45-sdtf-adaptoru-20032421?magaza=2kteknoloji-2019

Bu cihaz nasıldır, tavsiye eder misiniz? S24 ultra için

• Şu cihaz dikkatimi çekti benimde kullanan var mı acaba;

Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar)
    Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar)amazon
    ORICO Hub USB C, 6'sı 1 arada yerleştirme istasyonu USB C HDMI 4K 60Hz, 2 USB-A 3.0+1 USB-C 3.0, PD 100W, 2.5G Ethernet, MacBook Pro/Air, iPad, Hp, Samsung, Dell ve diğer USB-C cihazları için USB C
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0C2BSTX67
  • herkese merhaba.

Benim bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Dex kullanırken usb (Hub'a takıyorum) ve bluetooth olarak 2 şekilde mouse denememe rağmen gecikme oluyor. Tam verimli çalışmıyor.

Usb yi tv ye takınca gecikme sorunu olmuyor ama şöyle bir sorun oluşuyor.

Dex'i kablosuz tv' ye bağladığımda fare ortaya çıkıyor.(bilgisayardan alışık olduğumuz şekilde değil yuvarlak içinde + işareti var) sadece sol tuş çalışıyor orta tekerlek ve sağ tuş çalışmıyor.

Dex'i tv' ye hub ile açınca bu sefer mouse hiç gözükmüyor çalışmıyor yani.

Bu sorunun çözümü var mı? Veya bu gecikme için bir çözüm yolu var mı?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madenipara11 -- 17 Mart 2024; 13:13:16 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Tab S9 FE tabletimde Book Cover Keyboard (Orijinal Klavyeli Kitap Kapak) bağlantısı ile DEX otomatik başlatılıyorum ama klavyeyi ayırdığımda otomatik kapatılamıyor.
    DEX modunda Modlar ve Rutinler de çalışmadığı için bir kural oluştursam da işe yaramıyor. Aklına farklı bir fikir gelen veya otomatik hale getiren kimse var mı?
    Şimdiden teşekkürler.

Edit: Rutin olarak kapak çıkınca DEX kapat şeklinde arayınca oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkubilayk -- 26 Mart 2024; 21:50:3 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.