Şimdi Ara

Samsung'dan tablo gibi televizyon: The Frame

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung yepyeni bir televizyon tanıttı. The Frame adını taşıyan ve adeta bir tablo gibi olan televizyonun kendine has farklı özellikleri var. Tüm detaylar ve dahası videomuzda. 

• valla güzel açıkcası herşey teknoloji değil bi işe yaraması lazımdı bu koca aletlerin

• Samsung kullanıcı sözleşmesi;

" Samsung ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilir, veri paylaşımı için 3. taraf şirketlerle paylaşabilir...."

Kaynak : BBC

• Banding cloding mi sergileyeceğiz?

• Müşteri ; Merhaba, ölü pikseller var ürün arızalı

Samsung Yetkili Servisi ; Elinizdeki ürün aslında arızalı değil bir tablo

• En çok elektrik harcayan farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu QLED paneli çok merak ediyorum. Yeni bir teknoloji ve anlatılanlara göre OLED kadar olmasa da çok etkileyiciymiş.
  • Videolar için beğenme tuşu ekleyebilir misiniz? Emeğe saygı

• Icerisinde bol 'Bulutlanmanin' oldugu tablolarin ortaya cikacagi kesin

• Cok onemli bir soruyu sormamissiniz sanirim. Samsungun olef panellerinde surekli yasadigi ekran hantallasmasi ya da tembellesme durumu bunlarda da olacak mi. Yani anladigim kadariyla ayni görüntü surekli olarak ekranda durdugu muddetce o goruntunun izleri kalacak mi. Amoledlerde ve oledlerde boyle sorunlar vardi ozellikle s3 s4 s5 note 2 telefon modellerinde ekrandaki sabit goruntulerin bir sure sonra iz olarak kalmasi durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgatelli

Samsung kullanıcı sözleşmesi;

" Samsung ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilir, veri paylaşımı için 3. taraf şirketlerle paylaşabilir...."

Kaynak : BBC

Peki Samsung ne açıklama yaptı biliyor musunuz?

" lütfen özel konuşmalarınızı salonda yapmayın"...

Tavsiye: yatak odalarınıza kesinlikle Samsung tv koymayın..

• videoları ısrarla youtubela paylaşmak yerine kendi oynatıcısıyla paylaşan adam gibi adam donanımhaber

• ERDİ bey panelerde ışık kaçana rasladınmı ?

• yani geçen senelerde öve öve bitiremediğiniz,yere göğe sığdıramadığınız ürünlere şimdi "KÜTÜK GİBİ" demek..! cümleyi tamamlayamadım argo içereceğinden dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

yani geçen senelerde öve öve bitiremediğiniz,yere göğe sığdıramadığınız ürünlere şimdi "KÜTÜK GİBİ" demek..! cümleyi tamamlayamadım argo içereceğinden dolayı

Kapitalizmin taktiğidir. Yeni ürün çıkınca eski ürün kötülenir. Eskiden öve öve bitiremedikleri FULL HD tvleri şimdi 4k ile kıyaslarken FULL HD deki gibi piksellenme olmaz hede hödö diyorlar
  • aslında bu benim aklıma bambaşka bir fikir getirdi malum tvler ve kameralar çok kaliteli görüntü almaya vermeye başladı artık bu tarz tablo şekline sokulmuş tvler vasıtasıyla müzeler sergi salonları vs tabloları sergileyebilirler.çok kaliteli görüntüleri alırsın tablonun kendisi dünyanın bilmemneresinden bilmemneresine kadar taşınmaz kasada durur bu sayede taşınırken oluşan larının önüne geçilir ve bi sürü masraf yapılmamış olur.çok zekiyim lam...
  • Hiç güvenmiyorum şu samsunga nedense.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Hacı o yıllardır var hatta daha gelişmişi var. Hiç evden bile çıkmıyorsun, ister cepten, ister laptoptan, ister tabletten, ister masaüstü monitöründen, ister akıllı televizyondan giriyosan google'a yazıyorsun istediğin resimin adını veya sanatçıyı bakıyosun hepsine...

• tsugayu T kullanıcısına yanıt
    abi harbiden sen benim dediğimi böylemi algıladın?ben bunu mu dedim?bu yeni neslin herşeyi neden tersten anladığını çözebilmiş değilim.değişik bişi...
  • ÇÖPSUNG...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.