Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı WW9000 akıllı çamaşır makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
33
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung'dan dokunmatik ekranlı WW9000 akıllı çamaşır makinesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    25481 Mesaj

Mobil cihaz pazarının yanında beyaz eşya pazarında da adından söz ettiren Samsung, son dönemde akıllı özelliklere sahip pek çok ürünü satışa sunmuştu. Buna son olarak WW9000 akıllı çamaşır makinesi eklendi. 

WW9000 çamaşır makinesinin en dikkat çekci özelliği dokunmatik LCD ekranı. Makine ile ilgili hemen tüm ayarlamalar bu ekrandan yapılırken, fiziksel olarak iki butona yer verilmiş. 

Kullanımı oldukça kolay olan dokunmatik ekran yanında mobil cihazlardan kontrol için bir uygulama da mevcut. Farklı yıkama programları, dönüş hızları, sıcaklık gibi değerler ekrandan veya uygulamadan kontrol edilebiliyor. WiFi üzerinden ev ağınıza bağlanan makine Samsung Smart Washer uygulaması ile yönetiliyor.

Sistem programa uygun en üst ayarları bildiği için kullanıcının bu sınırları aşmasına izin vermiyor. Ayrıca Smart Check özelliği ile yıkama esnasında problem yaşandığında bunun ne olduğunu bulmaya çalışıyor ve hatanın türünü ekrandan gösteriyor. 

Makinede 4 adet sensör yer alıyor. Bunlar suyun seviyesini, deterjan seviyesini, ağırlığı ve kirliliği ölçebiliyor. Böylece giysiler ne kadar kirli ve ne kadar deterjan ve su gerekir hesap edebiliyor. 

Deterjan bölümü makine kapağının içerisine yerleştirilmiş. Samsung 19 yıkamaya kadar idare edecek bir deterjan kapasitesi olduğunu belirtiyor. 

Ürün 6 özel program da dahil 22 farklı yıkama programı sunuyor. 46dB ses seviyesi ile pazardaki en sessiz makinelerden birisi haline geliyor. Samsung WW9000 yaklaşık 2000$ fiyat etiketi ile önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.

Kaynak:http://www.pocket-lint.com/news/128570-samsung-ww9000-smart-washing-machine-offers-full-lcd-touchscreen-smartphone-like-controls

|
    |

• Yarbay
    2582 Mesaj
    samsung telefon dışında diğer ürünlerinde yaptığı işin hakkını veriyor. tasarımları gerçekten güzel ev eşyaları var. ama fiyatları biraz yüksek.

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
    • Üretim Planlama Mühendisi • FENERBAHÇE • Polonya-Erasmus • Asus N55S Kullanıcısı •
    Şimdi Çatı Katında İnziva VaktiHer aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site • Online Gamer •
    Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...
  • Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 9 saat 49 dakika kadarı kaldı.
    Marmara forum media markette inceledim bu ürünü . Ekranı biraz kasıyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Android çökersegörürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    benim 800 liralık arçelikte yıkıyor çamaşırı.
  • Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 9 saat 49 dakika kadarı kaldı.

Kasıyor. Ama kazan lambası ve otomatik dispanseri var . Wi- fi vardı . Androidlerdeki gibi üstten aşağıya kaydırıp seçenekler geliyor : wifi , kazan aydınlatması gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku2304 -- 26 Nisan 2014; 16:59:24 >
    |
    |
    likeable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

| Intel Core i7 4720HQ İşlemci || Nvidia GeForce Gtx 950M 4GB Ekran Kartı || Kingston HyperX Impact 8 GB Ram Total 12 GB Ram || 1 TB HDD|| Samsung 850 Evo 250 GB SSD |

LG V30+ H930
  • Yarbay
    2315 Mesaj
    Samsung.. plastik legen diyen yokmu?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj
    500 TL ye taş gibi arçelik vestel üretimi makinalar var, bunları sadece dizi oyuncuları falan alıyordur herhalde, elektroniğe para veririz o ayrı ama çamaşır makinesine 1000 lira bile vermem, 500 Tl lik yeni çamaşır makineleri bizim 25 senelik emektar makineden çok daha iyi yıkıyor ki bizim emektar da gayet güzel temizliyor zaten
  • Yarbay
    2120 Mesaj
    Bu kalite için bu fiyat çok. Teknolojik ama Bosch veya Miele değil.
    |
    |
  • Yarbay
    2555 Mesaj
    samsung artık bu işi oturtmalı , beyaz eşya led ampüller ve tv artık sadece telefon ile lokal veya uzaktan bağlantı ile kontrol edilebilmeli.
    Ayrıca bizim gibi ev eşyasını evlilik dönemlerinde toptan alan ülkeler için farklı fiyat kategorilerinde paketler sunmalı.
    Bunu başarabilirlerse piyasada ciddi bir tekel oluşturabilirler ama bu 2000$ lık çamaşır makinesi ile olmaz.
    Bana 10000 dolara tüm evi akıllı aletlerle donat ve premium bir akıllı telefon ver o zaman yeşillenir buralar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    893 Mesaj
    Keşke Tizen kullansalardı kesin alırdım şimdi android+touchwiz kasar o cihazı :)
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Lütfen Samsung telefonlarının tipini düzeltene kadar sadece çamaşır makinesi haberlerini verin
    |
    |
    8kg lık bir ürününü kullanıyorum 900 liraya aldım oldukça memnunuz kendisi ile :D
    |
    |
  • Yarbay
    3764 Mesaj
    Samsung çok iyi bu sektörde....ama bizdeki Miele
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    DURULAMA PROGRAMI ÇALIŞMAYI DURDURDU
  • Yarbay
    13571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nepasvior

500 TL ye taş gibi arçelik vestel üretimi makinalar var, bunları sadece dizi oyuncuları falan alıyordur herhalde, elektroniğe para veririz o ayrı ama çamaşır makinesine 1000 lira bile vermem, 500 Tl lik yeni çamaşır makineleri bizim 25 senelik emektar makineden çok daha iyi yıkıyor ki bizim emektar da gayet güzel temizliyor zaten
    quote:

Ben kesinlikle sizin gibi düşünmüyorum. Arçelik ve Vestel'in 500 liralık plastik hurdalarını alana kadar giderim 15 yıllık 2. El adam gibi bir Bosch alırım daha iyi. Arçelik'in 1000 liralık makinesinde bile performans yok, 500'lüğü hiçbir işe yaramaz. Çamaşır makinesi çok önemli, gerekirse 3000TL bile verebilirim. Ancak Samsung'a 1000TL bile fazla. Samsung gitsin klima, buzdolabı, mikrodalga üretsin. Çamaşır makinesinde kendini kanıtlamış firmalarla asla boy ölçüşemezler. Yıllardır milleti kazıkladılar yok silver nano, yok elmas kazan. Ama insanlar uyanıyor yavaş yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 26 Nisan 2014; 22:36:37 >

• Yarbay
    2700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Ben kesinlikle sizin gibi düşünmüyorum. Arçelik ve Vestel'in 500 liralık plastik hurdalarını alana kadar giderim 15 yıllık 2. El adam gibi bir Bosch alırım daha iyi. Arçelik'in 1000 liralık makinesinde bile performans yok, 500'lüğü hiçbir işe yaramaz. Çamaşır makinesi çok önemli, gerekirse 3000TL bile verebilirim. Ancak Samsung'a 1000TL bile fazla. Samsung gitsin klima, buzdolabı, mikrodalga üretsin. Çamaşır makinesinde kendini kanıtlamış firmalarla asla boy ölçüşemezler. Yıllardır milleti kazıkladılar yok silver nano, yok elmas kazan. Ama insanlar uyanıyor yavaş yavaş.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

süper amoled ekran var ama can deme öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.