Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı WW9000 akıllı çamaşır makinesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yenilik özürlü firmadan özürlü bir evlat daha. Git bosch al kafanda rahat olsun cebinde. 60ından sonra anneme dokunmatik makine alsam döver beni merdaneyle
  • 500 liralık makineyle aynı işi yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makinede 4 adet sensör yer alıyor. Bunlar suyun seviyesini, deterjan seviyesini, ağırlığı ve kirliliği ölçebiliyor. Böylece giysiler ne kadar kirli ve ne kadar deterjan ve su gerekir hesap edebiliyor.

Bu zaten her makinede olan şey.

Kullanımı oldukça kolay olan dokunmatik ekran yanında mobil cihazlardan kontrol için bir uygulama da mevcut. Farklı yıkama programları, dönüş hızları, sıcaklık gibi değerler ekrandan veya uygulamadan kontrol edilebiliyor. WiFi üzerinden ev ağınıza bağlanan makine Samsung Smart Washer uygulaması ile yönetiliyor.

Gereksiz. Çoğu ev hanımına sor bakalım.

46dB ses seviyesi ile pazardaki en sessiz makinelerden birisi haline geliyor.

Hotpoint ariston varken yalan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

500 liralık makineyle aynı işi yapıyor

quote:

Sistem programa uygun en üst ayarları bildiği için kullanıcının bu sınırları aşmasına izin vermiyor. Ayrıca Smart Check özelliği ile yıkama esnasında problem yaşandığında bunun ne olduğunu bulmaya çalışıyor ve hatanın türünü ekrandan gösteriyor.

Makinede 4 adet sensör yer alıyor. Bunlar suyun seviyesini, deterjan seviyesini, ağırlığı ve kirliliği ölçebiliyor. Böylece giysiler ne kadar kirli ve ne kadar deterjan ve su gerekir hesap edebiliyor.

Deterjan bölümü makine kapağının içerisine yerleştirilmiş. Samsung 19 yıkamaya kadar idare edecek bir deterjan kapasitesi olduğunu belirtiyor.

Ürün 6 özel program da dahil 22 farklı yıkama programı sunuyor. 46dB ses seviyesi ile pazardaki en sessiz makinelerden birisi haline geliyor. Samsung WW9000 yaklaşık 2000$ fiyat etiketi ile önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.

bu tarz yenilikler olmadan teknoloji gelişmez. programlanabilir çamaşır makineleri çıkmasaydı hala merdaneli olanlar kullanılıyor olurdu.
    bu tarz yenilikler o alandaki teknolojinin ilerlemesine katkıda bulunuyor, fiyat olarak yüksek tabi ama yaygınlaşınca bu tarz özellikler hepsi alınabilir fiyatlara düşecektir.
    samsung'un bu konuda öncü olma cesareti takdir edilmeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 27 Nisan 2014; 12:30:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

quote:

Sistem programa uygun en üst ayarları bildiği için kullanıcının bu sınırları aşmasına izin vermiyor. Ayrıca Smart Check özelliği ile yıkama esnasında problem yaşandığında bunun ne olduğunu bulmaya çalışıyor ve hatanın türünü ekrandan gösteriyor.

Makinede 4 adet sensör yer alıyor. Bunlar suyun seviyesini, deterjan seviyesini, ağırlığı ve kirliliği ölçebiliyor. Böylece giysiler ne kadar kirli ve ne kadar deterjan ve su gerekir hesap edebiliyor.

Deterjan bölümü makine kapağının içerisine yerleştirilmiş. Samsung 19 yıkamaya kadar idare edecek bir deterjan kapasitesi olduğunu belirtiyor.

Ürün 6 özel program da dahil 22 farklı yıkama programı sunuyor. 46dB ses seviyesi ile pazardaki en sessiz makinelerden birisi haline geliyor. Samsung WW9000 yaklaşık 2000$ fiyat etiketi ile önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.

bu tarz yenilikler olmadan teknoloji gelişmez. programlanabilir çamaşır makineleri çıkmasaydı hala merdaneli olanlar kullanılıyor olurdu.
    bu tarz yenilikler o alandaki teknolojinin ilerlemesine katkıda bulunuyor, fiyat olarak yüksek tabi ama yaygınlaşınca bu tarz özellikler hepsi alınabilir fiyatlara düşecektir.

Ben size bu konuda katılıyorum. Ama bu kadar fiyatı verdikten sonra insan kusursuz olsun istiyor. Kalite anlamında pahalı olan Miele markasından daha düşük olmasına rağmen çok daha pahalı. Bir de bu fiyatı ülkemizde düşünün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    25 yıllık arçelilk çamaşır makinem var hala gayet iyi yıkıyor lekeler çıkıyor çamaşırlarda sorun yok, daha ne bekleyeyim makinadan, yenileri benim elimdekinden de iyi yıkıyor, 25 senedir makine tık demedi hem de her gün en az 1 kere çamaşır yıkanır, zaten arçelik bosch lisansıyla üretti yıllarca, çamaşır makinesi dediğin temizliyorsa tamamdır, fazla para vermeye gerek yok, lekeler çıkıyorsa ve çamaşırlar bozulmuyorsa makina da arıza yapmıyorsa tamamdır, başka ne özellik olacak bi çamaşır makinesinde, elde yıkamaktan kurtarsın adamı yeter
  • Sırf dokunmatik ekran için ekstradan 600 lira eklerler makineye.

• yemin ediyorum şu çamaşır makinası departmanındakileri telefon bölümüne kaydırsalar samsung yok satar.

Bu arada çamaşır makinası androidli mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

quote:

Merdaneli makinelerin daha iyi temizlediğini söylerler.

• Hepsi temelde aynı işi görüyor bir ekstrası yok ki. Ekran dokunmatik olsa ne olacak, olmasa ne olacak. internete girecek halimiz yok ya...
    Beyaz eşyaya normalden fazla para akıtmaya niyetim olsaydı bu Almanya üretimli markalar/modeller olurdu.
  • samsung'un yeni bir teknolojisi vardır. Köpükle yıkama yapıyordu. Susuz! Çok beğenmiştim onunla ilgili satılan piyasada bir çamaşır makinesi var mı acaba ve ayrıca ne kadar etkili kullananların yorumlarını almak lazım. Bir devrim niteliğinde anlatmışlardı bu teknolojilerini.

• Yıkarken içi çok iyi görülmüyor, o nedenle deterjan köpürdü mü köpürmedi mi vs. izlenemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS

samsung'un yeni bir teknolojisi vardır. Köpükle yıkama yapıyordu. Susuz! Çok beğenmiştim onunla ilgili satılan piyasada bir çamaşır makinesi var mı acaba ve ayrıca ne kadar etkili kullananların yorumlarını almak lazım. Bir devrim niteliğinde anlatmışlardı bu teknolojilerini.

Teknosadan almıştım ben 8kglık bir modelini. Sürekli ecobubble modunda kullanıyorum. Kazan içerisinde ki su köpükten arınmış deterjansız su gibi durmuyor sürekli köpük var kazanda. Eski teknoloji makinemize göre oldukça iyi yıkadığını söyleyebilirim. kısa yıkama modunda bile kotlar fln tertemiz çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.