Şimdi Ara

samsung corby pro! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.499
Cevap
4
Favori
234.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu telefonun tuhaf bi huyu var birisi beni aradığı zaman sesim bazen gitmiyor alo alo diyorum karşı tarafın sesini duyuyorum ama ona sesim gitmiyor kapatıp tekrar arayınca sorunsuz konuşuyoruz böyle bi şeyle karşılaşan oldumu daha önce?
  • ben u700'de karşılaşıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk296

Arkadaşlar sizle bir şey paylaşmak istiyorum.Bir sitede gördüm bir arkadaş şöyle yazmış:
    ''Merhaba,
    Samsung corby pro GT-B5310 telefon aldım ama bunu almamdaki sebep QWERTY keyboard olmasıydı. Msn gibi bir program yüklenemiyor çözemediğim bir durum... resimdeki gibi yüklediklerimde de klavyeyi açtığımda ekran yan dönmesi gerekirken ama java dan girdiği için sanırım dönmüyor. Telefonun orjinal programlarında palringo v 1.5 diye bir program vardı onla da devamlı reconnect şeklinde hatalar veriyordu, girmiyordu. Bu telefonun orjinalinde olan palringo otomatik yan dönüyodu ve resimlerdeki gibi sağ-sol ileri- geri gibi oklar yoktu ekran da direk program gözüküyordu, program eski versiyonudur diye düşündüm günceledim yeni verisyonu da yan dönmüyor ve resimdeki gibi altta oklar menü chats gibi ibareler çıktı... sildim yeni versiyonu bu sefer eski orjinalide sildi, yükleyemiyorum telefona tekrar. Deli etti anlıcağın bu program, anlayan varsa yardım rica ediyorum. Amacım sadece klavyeyle msn kullanmak sırf bu yüzden bu teli aldım ama sonuç hüsran oldu. Gsm oparatörleri de msn destek program yokmuş forumlarda yok, bu nasıl iş anlamadım.''

Sizce bu bir sorun mu yada bu arkadaş mı yapamamış.Ben de bu telefondan alacağım ve telefonumun sorunsuz olmasını istiyorum.Bu konudaki yorumlarınız benim için çok önemli.Çünkü başka şikayet yok.Lütfen yardım edin.

iş aslında doğru programı bulmakta bitiyo ben opera kurdum ekran yatay şekile ayarlanabiliyor böylelikle klavyeyide kullanabiliyorum aynı şey bolt 1.70 içinde geçerli evren kardeşimiz sağolsun yardımcı oldu.

Biraz neti karıştır msn içinde bulursun sağlam bi java uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Ya bu telefonun tuhaf bi huyu var birisi beni aradığı zaman sesim bazen gitmiyor alo alo diyorum karşı tarafın sesini duyuyorum ama ona sesim gitmiyor kapatıp tekrar arayınca sorunsuz konuşuyoruz böyle bi şeyle karşılaşan oldumu daha önce?

samsung u800 kullanırken de aynı şeyi yaşıyordum.. telefon edge yi full görüyor, 3g yi de görürüm ben deyip, 3g'yi 1 kademe görür görmez 3g şebekesine bağlanıveriyor.. ama yeterli olmadığını farkedip yeniden edge'ye bağlanıyor falan.. bu süreçte de hat kopmaları, ses kesilmeleri yaşanıyor.. yani bizim evdeki şebeke sinyallerinin durumu bu.. ayrıca turkcell kullanmama rağmen :) özellikle avea kullandığım dönemlerde bu sorun daha da çok oluyordu.. konuşurken sinyal durumuna bir bak istersen sen.. eğer sinyalden değil full çekiyor diyorsan, konuştuğun kişinin hattından veya telefonundan kaynaklanabilir diye düşünüyorum.. eğer bunların hiçbiri değilse telefonunu teknik servise götürmende fayda var bence..

Sevgiler..

• arkadaşlar corby proda gps VAR..!!

bugun çok kurcaladıktan sonra şöyle kullanabıldım, evde telefonla wifi ye baglandım, google mapsda gezdım buraya kadar ok,

sonra arabaya bındım ve telefon ayarlarından gps gırdım, profil kısmına gırınce bır onaylama yazısı cıkıyor brodcom cart curt dıye ona ok dedım, gprs uzerınden bır verı aldı gonderdı 4 knt gıttı,

sonra uydu durumuna gırdum ve bekledım, 11 uydu buldum, sonra menuden google maps tekrar actım
    konumum kısmını tıkladım
    arabayı çalıştırdım, oda ne alsancak ve konağa kadar gittim google mapsda mavi nokta ok işaretine dönüşdü ve gıttıgım yonu bırakın serıt bıle degiştirdiğimde konumumuı dogru olarak gosterdi,
    ama konakdan sonra harıta bulunamıyor dedi, harita yuklemenın bır seklını bulursak sorun kalmıyacak bence, konu hakkında bilgi paylaşmak istyenler lutfen yazsın , agps buyuk bır soru işaretı gıbı...!
  • değerli arkadaşlar burdan telefonumuza kurduğumuz program oyun vs. linklerini paylaşabilir miyiz valla acayip dua edeceğim o arkadaşlara sevabı büyük yani :)
  • Arkadaslar telefon icin bi kac uygulama ekliycem simdi, hepsini %100 telefonla uyumlu hale getirdim

1) e-buddy msn programi

2) opera son derece kullanisli bi browser lakin video oynatamiyor

3) bolt (programi yuklediginizde youtuba girin video oynatmak icin siradan bir video acin, ilk videoyu actiginizda ufak tefek bi kac ayar girceksiniz, youtubedan video izlenebiliyor fakat nedense facee girince telefon donuyor)

3 programda tek dosyada, rar la acip cikartin, butun programlar telefonda klavye cikinca yan yatiyor vs..
    kullanisli programlar buldukca paylasmaya devam edicem, sanirim kimsede artik msn problemi kalmiycak

http://hotfile.com/dl/31769225/7b261c5/EBUDDY-BOLT-OPERA.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestor -- 8 Mart 2010; 19:41:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tımestop

halen makinaya resim atamıyorum.. çektiğim resmi pc ye atıyroum tekrar dan makinaya atamıyorum..

lütfen bilen varsa nasıl olucağını yazsın..

Sorun ne tam açıklarmısın ben kieslede atıyorum normal flash disk gibi bilgisayarımın içindende atabiliyorum senin sorunun nedir tam olarak hata filanmı veriyor?

kies programıyla atmaya çalışıyorum hata veriyor..kendi çektiği resmi pc ya yolla diyorum yolluyor tekrardan cihaza yolla diyorum yollamıyor..ne dahiliye ne hariceye atamıyorum..

samsung corby pro!

• Samsung Corby Pro Widgetler

uzun zamandır widget arıyorum.. geçenlerde bir sitede buldum, sizlerle de paylaşmak istedim.. kurulum için:
    1.) rar dosyasının içerisindeki klasörleri telefonunuza gönderin
    2.) sonu html ile biten dosyaya tıklayın.. internete bağlanmanızı isteyecektir, uygun ayarlarınızla internete bağlanın..
    3.) bazılarında başka bir sayfa açılıyor, indirmek için tıklayın gibi.. eğer varsa linke tıklayın.. yoksa da zaten kendisi yüklüyor hemen..
    4.) yüklenen widgetleri widget menünüzde görebilirsiniz.. silmek isterseniz de sil'e tıklamanız yeterli.. ;)

indirme linki: (tek link, 12 widget)
    http://hotfile.com/dl/31780441/9661900/Widgets.rar.html

kaynak linkler: (isterseniz buradan da seçip beğendikleriniz tek tek indirebilirsiniz, ben hepsini tek rar dosyasında upload ettim, size kolaylık olsun diye.. msn widgeti ve bir kaç tane saat widgetini özellikle çok beğendim, sizinde beğeneceğinizi umuyorum..)
    http://www.inter12.com/wp/2010/02/samsung-widget-windows-7-ve-altin-analog-saat/
    http://www.inter12.com/wp/2010/02/samsung-widget-internet-office-v03/
    http://www.inter12.com/wp/2010/01/samsung-widget-saat-ve-not-defteri/
    http://www.inter12.com/wp/2010/01/samsung-widget-msn-saat-bloknot/
    http://www.inter12.com/wp/2010/01/samsung-widget-saatler-s5230-s5560-corby-s8000/

eğer elinizde başka widgetler varsa, paylaşırsanız çok sevinirim..

Sevgiler..

• quote:

quote:

quote:

halen makinaya resim atamıyorum.. çektiğim resmi pc ye atıyroum tekrar dan makinaya atamıyorum..

Sorun ne tam açıklarmısın ben kieslede atıyorum normal flash disk gibi bilgisayarımın içindende atabiliyorum senin sorunun nedir tam olarak hata filanmı veriyor?

kies programıyla atmaya çalışıyorum hata veriyor..kendi çektiği resmi pc ya yolla diyorum yolluyor tekrardan cihaza yolla diyorum yollamıyor..ne dahiliye ne hariceye atamıyorum..

samsung corby pro!

ISTERSEN BIRDE SOYLE DENE TIMESTOP,

USBYI BAGLAMADAN, TELEFONDA AYARLAR>>TELEFON AYARLARI>> PC BAGLANTISI
    ORDAN YIGIN BELLEGI ISARETLE, USB KABLOSUNU BAGLA, TELEFONUNU FLASH BELLEK GIBI GORUR PC. ISTEDIGIN RESMI ORDA PICTURES KLASORUNE AT. jpeg formatinda bi resim attim az once boyle no problem

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Arkadaslar telefon icin bi kac uygulama ekliycem simdi, hepsini %100 telefonla uyumlu hale getirdim

1) e-buddy msn programi

2) opera son derece kullanisli bi browser lakin video oynatamiyor

3) bolt (programi yuklediginizde youtuba girin video oynatmak icin siradan bir video acin, ilk videoyu actiginizda ufak tefek bi kac ayar girceksiniz, youtubedan video izlenebiliyor fakat nedense facee girince telefon donuyor)

3 programda tek dosyada, rar la acip cikartin, butun programlar telefonda klavye cikinca yan yatiyor vs..
    kullanisli programlar buldukca paylasmaya devam edicem, sanirim kimsede artik msn problemi kalmiycak

http://hotfile.com/dl/31769225/7b261c5/EBUDDY-BOLT-OPERA.rar.html

eyvAllah süper

• quote:

quote:

quote:

quote:

samsung corby pro!

ORDAN YIGIN BELLEGI ISARETLE, USB KABLOSUNU BAGLA, TELEFONUNU FLASH BELLEK GIBI GORUR PC. ISTEDIGIN RESMI ORDA PICTURES KLASORUNE AT. jpeg formatinda bi resim attim az once boyle no problem

ilgin için teşekkür ederim arkadaşım..

programı güncelledi ve sorun kendiliğinden halloldu..

• quote:

quote:

quote:

quote:

samsung corby pro!

Arkadaşlar bu KİES i yükledikten sonra Main Stage Error veriyor bu program kapatılacaktır diyor... 4 defa yükledim hep aynı... :(
    var mı böyle bişi başına gelen...

• Arkadaşlar corby proda da sesin bazen gitmiyormuş.Ben öyle duydum.Nese sizin bir bilginiz var mı?Bu yargı doğrumu ve bunun çözümü var mı?
  • Bir de benden önceki arkadaş kies olmuyor filan demiş.Ya ben sorunsuz telefon almak istiyorum.Gerçektende olmuyor mu yoksa o mu yapamamış.
  • Ben bu telefonla lindy arasında kaldım ve bi türlü karar veremiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: summoned

Ben bu telefonla lindy arasında kaldım ve bi türlü karar veremiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

bende kalmıştım senin gibi.. lindy de çok güzel bir telefon ama mağazaya lindy'i almak için gittiğimde satıcı bu telefonu gösterdi.. hiç tereddütsüz bunda karar kıldım.. klavyesinin olması muhteşem bir avantaj.. yaklaşık 100 küsür lira fazla ver, bunu al derim ben.. ;) ama klavye kullanmam ben zaten diyorsan lindy'de bütün corby pro özellikleri mevcut, pek ciddi bir fark yok yani aralarında, lindy'yi al derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewren2910

quote:

Orijinalden alıntı: summoned

Ben bu telefonla lindy arasında kaldım ve bi türlü karar veremiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

bende kalmıştım senin gibi.. lindy de çok güzel bir telefon ama mağazaya lindy'i almak için gittiğimde satıcı bu telefonu gösterdi.. hiç tereddütsüz bunda karar kıldım.. klavyesinin olması muhteşem bir avantaj.. yaklaşık 100 küsür lira fazla ver, bunu al derim ben.. ;) ama klavye kullanmam ben zaten diyorsan lindy'de bütün corby pro özellikleri mevcut, pek ciddi bir fark yok yani aralarında, lindy'yi al derim..

Bende de zaten klavyesi yüzünden corby pro ağır basıyor. Ama lindy de kafamı kurcalamıyor değil. Biraz daha araştırıp alıcam telefonu. Sağlam da olmasına önem veriyorum çünkü aldığım telefonu uzun süre kullanıcam. Bi de sakar biriyimdir biraz. Telefonu hiç düşürdün ya da buna benzer bişey oldu mu ?

• daha yeni aldım telefonu uygulama oyun vs bulabileceğimiz bir site var mı sanırsam biri preston uygulamalarının sorunsuz çalıştığını söylemişti
  • Telefonu 3 gündür kullanıyorum, touch & qwerty ilk defa kullandığım için zor geliyor ama zamanla aşılacak bir durum. Genel olarak özelliklerinden memnunum fakat maalesef ki bir türlü wi-fi bağlantısı kuramadım. Etrafımda hatta gittiğim cafe, bar gibi ortamlarda wireless bulunmasına rağmen bağlanamıyorum. Wi-fi kullanımını ve ayarlarını detaylı olarak anlatabilecek birileri olursa hem benim hemde bilmeyen bir çok kişinin işine yarayacaktır, teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 9 Mart 2010; 23:11:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.