Şimdi Ara

samsung corby pro! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.500
Cevap
4
Favori
234.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar peki sesin gitmemesi kaç defa ooldu sizde?Birde bu telefonu alayım mı?Artı ve eksileri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk296

Arkadaşlar peki sesin gitmemesi kaç defa ooldu sizde?Birde bu telefonu alayım mı?Artı ve eksileri nelerdir?

artı eksi mi baya bir mesaj var bu konuda, istersen önceki sayfaları bir karıştır
  • Arkadaslar facebook da online arkadaslari gorebilyormuyuz??
  • Peki bu birisiyle konuşurken sesin gitmiyormuş bunu yaşayan arkadaşlara sesleniyorum bu olay kaç kere oldu ve sizce bu teli alayım mı
  • ben corby'mde şu sorunu yaşıyorum arkadaşlar... 3G veya EDGE üzerinden mail alıp gönderemiyorum.. ayarlarını bilen var mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Herkesin Dikkatini Cekmek Icin Tekrardan Yaziyorum Kusura Bakmayin

Arkadaslar telefon icin bi kac uygulama ekliycem simdi, hepsini %100 telefonla uyumlu hale getirdim

1) e-buddy msn programi

2) opera son derece kullanisli bi browser lakin video oynatamiyor

3) bolt (programi yuklediginizde youtuba girin video oynatmak icin siradan bir video acin, ilk videoyu actiginizda ufak tefek bi kac ayar girceksiniz, youtubedan video izlenebiliyor fakat nedense facee girince telefon donuyor)

3 programda tek dosyada, rar la acip cikartin, butun programlar telefonda klavye cikinca yan yatiyor vs..
    kullanisli programlar buldukca paylasmaya devam edicem, sanirim kimsede artik msn problemi kalmiycak

http://rapiddshare.com/files/361477899/EBUDDY-BOLT-OPERA.rar
    (tek d yi kaldir)

Edit: Link Hatasi

hocam bu programları cok güzel ayarlamıssın.. Hangi kodları kullandıgını paylasabilirmisin acaba cok makbule gecer.. sanırım metainf dosyası icinden kodlar halinde düzeltmissin bu paylasım cok iyi olacaktır eminim..

• quote:

Orijinalden alıntı: enhitt

quote:

Arkadaslar telefon icin bi kac uygulama ekliycem simdi, hepsini %100 telefonla uyumlu hale getirdim

1) e-buddy msn programi

3) bolt (programi yuklediginizde youtuba girin video oynatmak icin siradan bir video acin, ilk videoyu actiginizda ufak tefek bi kac ayar girceksiniz, youtubedan video izlenebiliyor fakat nedense facee girince telefon donuyor)

3 programda tek dosyada, rar la acip cikartin, butun programlar telefonda klavye cikinca yan yatiyor vs..
    kullanisli programlar buldukca paylasmaya devam edicem, sanirim kimsede artik msn problemi kalmiycak

(tek d yi kaldir)

hocam bu programları cok güzel ayarlamıssın.. Hangi kodları kullandıgını paylasabilirmisin acaba cok makbule gecer.. sanırım metainf dosyası icinden kodlar halinde düzeltmissin bu paylasım cok iyi olacaktır eminim..

bir önceki sayfada var.. yani 5.sayfada..

• quote:

Orijinalden alıntı: ewren2910

quote:

Orijinalden alıntı: enhitt

quote:

1) e-buddy msn programi

(tek d yi kaldir)

bir önceki sayfada var.. yani 5.sayfada..

evet smdi gordum kusura bakmayın.. kodları aynı sekilde yazdım fakat klavyeyi acınca program donuyor bu seferde tam ekran olmuyor :( ve elimde jad dosyası yok acaba onunla mı ilgili ?

• quote:

Arkadaşlar peki sesin gitmemesi kaç defa ooldu sizde?Birde bu telefonu alayım mı?Artı ve eksileri nelerdir?

Altı yedi defa oldu..
    Telefonuda alma..
    Hala artı ve eksileri nedir diye yazıyosun.. Ya forumu kullanmayı bilmiyosun yada tatmin olmayı bilmiyosun.. O kadar şey yazdık hiç birinimi anlamadın hiç birinimi okumadın bi daha bu soruyu sorma bence kamuoyunda senin adına antipati oluşuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

Altı yedi defa oldu..
    Telefonuda alma..
    Hala artı ve eksileri nedir diye yazıyosun.. Ya forumu kullanmayı bilmiyosun yada tatmin olmayı bilmiyosun.. O kadar şey yazdık hiç birinimi anlamadın hiç birinimi okumadın bi daha bu soruyu sorma bence kamuoyunda senin adına antipati oluşuyo

• quote:

1) e-buddy msn programi

(tek d yi kaldir)

selamlar, rapidden indiremiyorum, başka bir yerden tekrar upload etmeniz mümkünmü acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

Altı yedi defa oldu..
    Telefonuda alma..

yani ben en ufak bir sorun yaşamadım bu konuyla alakalı.. corby pro ya yüklenecek programların jad dosyalarından kurulması gerektiği üzerine bir yazı okumuştum.. o andan sonra hep jad dosyası ile kurdum programları.. sendeki problem telefonunda jad dosyasının bulunmaması ile alakalı olabilir gibi geldi bana da.. elinde jad dosyası oluşturmak için program yoksa söyle bendekini upload edip indirme linki vereyim.. bir de o şekilde dene sonra bir daha bakalım..

hatta dur vereyim.. belki ihtiyacı olan başkarı da vardır..
    http://hotfile.com/dl/32385109/38ae1dc/JADMaker.rar.html

not: jar dosyasını açtığınız jadmaker programının üzerine sürüklüyorsunuz, ve jad dosyası jar dosyanızın bulunduğu yerde oluşturuluyor hemen..

Sevgiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewren2910 -- 12 Mart 2010; 11:37:19 >

• Hemen deniyeyim hocam haber veririm durumu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enhitt -- 12 Mart 2010; 11:44:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenersel

selamlar, rapidden indiremiyorum, başka bir yerden tekrar upload etmeniz mümkünmü acaba.

arkadaşımız bir önceki sayfada hotfile adresi vermiş zaten
    http://hotfile.com/dl/31769225/7b261c5/EBUDDY-BOLT-OPERA.rar.html
  • arkadaşlar telefonu satmayı düşünen arkadaş varsa bana pm den ulaşabilirsiniz
  • Cumartesi aldığım telefonumu satmayı düşünüyorum ilgilenenler linkini verdiğim konuyu inceleyebilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_38388707/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38388707
  • +gps kullanımı hakkında, vıdeo cektım cep telefonu ıle cektıgım ıcın cok net oomadı ama gozukuyor :)

yemekten sonra
    upload edıyorum...
  • Hala yemek yiyosun heralde:)
  • arkadaşlar ya ne yaptıysam demolar gibi çalışan oyun yükleyemedim nasıl yapacağız bilen var mı aynı oyunları bulup yükledim altında yön tuşlar olan bar çıktı ilk sayfalardaki tarifle o barı silmey denedim o zamanda orası siyah olarak çıktı temelli berbat oldu özellikle piramit oynuna bayıldım bunu demo gibi nasıl yüklerim bi yardımcı olur musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.