Şimdi Ara

Samsung.com hediye çeki kampanyası IKEA, Migros vs. Uygun M30s vs. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
14
Favori
62.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir sorun olmasın hocam ben dün sipariş verdim akşam üzeri kuryeye verildi akşam da mail olarak fatura geldi. Hediye çeki olayıda 15 gün sonra yapılacaktır ibaresi var zaten 200 tane olayı biraz karışık bir durum ya 200 rakamı dolmadı ya da pazarlama taktiği alım ekranında anladığım kadarıyla herkesde kazandığına dair ibare var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Multe -- 28 Aralık 2019; 9:23:14 >
  • Migros çeklerini alan oldu mu?
  • https://tr.aliexpress.com/item/4000337949690.html?spm=a2g0o.cart.0.0.40503c00DZDyWH&mp=1
    https://tr.aliexpress.com/item/4000283502680.html?spm=a2g0o.cart.0.0.40503c00DZDyWH&mp=1

Bu iki kılıftan birini almayı düşünüyorum. Türkiye de nereden alabiliriz hızlı gelmesi için var mı bilen.

• Çekleri ne zaman gönderecekler acaba, kargoyla gelmemiş, umarım göndermemezlik yapmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sipariş ulaşalı 3 gün oldu çeklerin gönderim tarihi Ocak mı yazıyordu?
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Fatura mail adresine geliyor ama çek gelmedi evet. Onun da zamanı vardır diye ses etmedim. Bakalım ne olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1hafta oldu faturam gelmedi. Mh aradım basılı olarak adresime gönderilmesini istedim bakalım gele cekmi

Çekler içinde siparişten 15gün sonra gönderilecek demişlerdi bakalım ne zaman gelecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

1hafta oldu faturam gelmedi. Mh aradım basılı olarak adresime gönderilmesini istedim bakalım gele cekmi

Çekler içinde siparişten 15gün sonra gönderilecek demişlerdi bakalım ne zaman gelecek...
    Fatura pdf olarak sipariilerim bölümünde var

• Benimde 23'ünde verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Ürünle birlikte sevk irsaliyesi geldi, e-faturayı mail adresime göndermişler. Hediye çeki yok ortada. Sitede siparişlerim bölümünde hediye çeki kazandınız yazıyor. Herkese (kampanyanın ilk günü alanada bugün alanada) böyle yazıyorsa ya 200 adet limiti yok demektir yada ileride çok sıkıntı çıkar. 14 gün yasal iade sınırının olduğu ülkede "15gün sonraki süprizimizi bekleyin" demekte, ne bileyim... Telefonun kutusunu henüz açmadım, açıp açmamakta kararsızım. Hediye çeki gelmezse iade ederim ama iade etsemde krediyle aldığım için muhtemelen taksit taksit geri öderler. İnşallah bir sıkıntı çıkmadan bir hafta içinde hediye çeki konusu aydınlanır.
  • 24 ünde verdim geldi. Samsungu daha önce aramıştım migros çeki evinize gönderilecek demişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • siyah rengini sipariş verecegim ama bütün cazibesi 250 liralık çek ile mümkün.
    nasıl olacak bilmiyorum.
  • atrix1212 kullanıcısına yanıt
    Benim işlem no 27119X
    Buna göre çek sayısına bakılabilir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Fatura pdf olarak sipariilerim bölümünde var

Alıntıları Göster
    Efatura ile aynımı hocam siparişlerim bölümündeki?

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Hayır. O asıl fatura değil.

• ben samsung istesinden bir cok sey aldim fatura yollamiyor... zaten sorun da olmuyor saat kulaklik va bir cok sey iade ettim sorunsunz... maile gelen faturada yetiyor gerekirse

• Telfn açılıp sonra iade edilebiliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

ben samsung istesinden bir cok sey aldim fatura yollamiyor... zaten sorun da olmuyor saat kulaklik va bir cok sey iade ettim sorunsunz... maile gelen faturada yetiyor gerekirse
    Saat ve kulaklığı açıp kullanmışmıydnz

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Saat ve kulaklığı açıp kullanmışmıydnz

Alıntıları Göster
    evet samaung sitesinde koşulsuz iade yaziyor zaten... 14 gun icnde kosulsuz iade aliyor samsung...

• telefonun da iade edersiniz... ama telefon hediye ceki ile cok uygun fiyata geliyor. bana 1615 tl geldi m30s iade edilmez yani... tabi ceki yollarlarsa :)

• kamerası dışında telefonu begendim. kamerayı ben mi ayarlayamadım yoksa gerçekten mi iyi değil çözemedim. 48mp ile bile zoom yapınca kalite düşüyor. gece çekimi ise inanılmaz kötüydü.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.