Şimdi Ara

Samsung Cihazlarda Yaşadığınız sorunlar Genel Başlık (Yetkili Teknisyenim) (SSS) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dropby23

Merhaba,

Telefonum s6 uzun süredir kullanıyorum son 1 senedir şu şekilde bir problem var.

Birini aradığımda yada biri beni aradığında telefon 1 kere çalıp kapanıyor. Her aramada yada her zaman olmuyor. Zaman zaman oluyor.

Hattım turkcell. Hattan mı yoksa telefondan mı çözemedim.
    Herşey olabilir. Belirttiğiniz sorunun incelenmesi lazım , belki yazılımsal, belki simkart, belki ana kart
  • Nasıl downgrade yapabiliriz? Yani bootload kilidi açmadan ve garanti kapsamında temiz kurulum şeklinde. Mesela ben 7.0 dan 8.0 a odin ile sammobile üzerinden indirdiğim rom dosyasıyla güncelleme yaptım ama aynı şekilde 7.0 a dönemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Ücretli bir şekilde pil değişmi yapılır. pil değişimi yapılan her modele pil sıfırlama yapılıyor zaten

Alıntıları Göster
    Hocam şimdi bem telefonu servise vereceğim batarya değişimi için, telefon rootlu ve custom recovery var. Serviste format atıyorlar mı yoksa verdiğiniz gibi mi geliyor.

Garanti yok sorma amacım format atacaklarsa yedek almak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirketten ayrılmam/çıkarılmam nedeniyle sizlere kısa bir süre yardımcı olamayacağım. İşini düzgün yapanları sevmezler bu ülkede

Yeni bir samsung firmasına girersem cihazlarınızı orada kabul edeceğim, günlük 30'dan fazla cihaz gönderen oldu herkese tek tek yardımcı oldum, dediğim gibi farklı bir firmaya girersem burada tekrardan belirtirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 1 Haziran 2018; 0:50:29 >
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    J5 2015 var. Android 6'ya güncelleme yapıldı ama 5'e geri dönmemiz gerek. İnternette yazılanlara göre Odin programı ile yapılıyormuş. Evde denerken olası bir hatada servise göndersek kullanıcı hatası deyip para mı isterler yoksa garanti kapsamında olduğu için para alınmaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.