Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zam gelirse egerki s7 ithalatci garantili almak daha garanti gibi hic degilse telefon saglam ve ekraninda bildigimiz gorilla glass4 var bunun ne olduguda belli degil kafa karistiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yada galaxy A7 2016 dusunulebilir

• c7 pro bir an evvel gelseydi iyiydi :)
  • C5-C7 pronun ocak gibi piyasaya cikmasi bekleniyor, bizde ne zaman bu sekilde satisa sunulur belli degil.Gorunurde islemcisi ve rami farkli ve genelde ayni. Ithalatci garantili S7 edge yaklasik 1200 tl pahali, parasi yeten tabii ki s7 edge alsin fakat bu fiyatlara piyasadaki en iyi telefon bence C7... hala soru soran arkadaslar forumu bastan takip etsinler, cevaplari bulurlar... Hepsiburadadan faturali alinmasi bence garanti acisindan da avantajdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TohumAvcısı

hepsiburadanın bu telefon satışı yokmuş daha 10 aralıkta başlıcakmış satışa 1449 liraya.
    Acaba 10 aralıkta zam gelirmiki

Su an alirsan 1449 tl 9 aralikta kargolaniyor. Dolara gore fiyat degisiyor...

• tekbey kullanıcısına yanıt
    S7edge degilde s7 ithalatci olabilir

• Imkani olan S7 almalı. C7 ile S7 tamamen farklı segment telefonlar. Hepsiburada gibi yerlerde telefonu alıp beğenip amiral gemisi muamelesi yapanlar var. Bu yanlış birşey. Bu telefon orta sınıf bir telefon.
    İşlemci 8 çekirdekli ve hepsi aynı anda 2Ghz hızında çalışabiliyor. 4+4 olsaydı cihaz bu sekilde hızlı olmazdı. Bu ciddi bir avantaj.
    Ram 4 gb ama yaklasik 1,5 gb sistem kullaniyor. Bize 2gb civarında bir ram kaliyor, buda normal kullanıcı için fazla fazla yeterli geliyor.
    Diğer önemli konu batarya. Şu bir gerçek ki 2k ekran ve güçlü bir işlemci oyun internet ve video izleme esnasında bataryayı ciddi anlamda sömürüyor. Fakat C7 de hem işlemci hem ekran nokta atışıyla dört dörtlük seçilmiş. Batarya çok iyi dayanıyor.
    Son olarak kameranın performansi orta seviyede kalıyor. Cihaz en çok bu konuda eleştirilebilir. 1080p de 60 fps çekemiyor mesela..
    Tasarim güzel,ekran pırıl pırıl, arayüz güzel. Kronik sorunu olmayan bir cihaz, daha ne olsun.
    Dolar bundan sonra 3,50 civarından pek aşağı düşmez gibi duruyor. Düşse bile sadece az bir miktar aşağı salınım yapar. Bunu veya başka bir cihazı her halükarda alacak olanlar elini çabuk tutmalı, fiyatlar artma eğiliminde çünkü.

• arkadaşlar bişey sorucam
    bu gelen bildirimler de titreşimi nasıl kapatırım biri acil cevap verebilirmi telefondan titreşimi kapatamıyorum karıştırmadığım ayar kalmadı lütfen şu titreşimi nasıl kapatacağımı bu telefondan biri öğretebilirmi diğer samsunglar gibi kapanmıyor
    titreşime alıp sonra son kısıp ses e aldım aramalarda tamam titreşim yok ama
    bildirimlerde hem ses hem titreşim çıkıyor kurtarın beni acil :)
  • 4.5g interneti soranlar. Manisa merkezde turkcell hiz testi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zazaca Z kullanıcısına yanıt
    Ayarlar oradanda bildirimlere girerseniz bildirim istemediğiniz uygulamaları kapatabilirsiniz
    Ayarlar oradanda ses ve titreşimlere girin çalarken titret şeçeneğini kapatın

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Ayarlar oradanda bildirimlere girerseniz bildirim istemediğiniz uygulamaları kapatabilirsiniz
    Ayarlar oradanda ses ve titreşimlere girin çalarken titret şeçeneğini kapatın

Cevap için önce teşekkür ederim
    çalarken titret kapalı durumda
    bildirimlerden uygulamaları teker teker kapatırsan herşey kapanıyor
    ben sadece bildirimlerden titreşimi kapatmak istiyorum mesaj geliyor bildirim hem ses hem titreşim ikiside var
  • http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_c9_pro-8347.php

C9 Pro gelirse alınabilir güzel bir cihaza benziyor mini tablet olarak da kullanılabilir.
    6.0" Ekran 1080P (367ppi)
    SP 653 işlemci
    GPU Adreno 510
    64 GB Hafıza
    4000 mAh pil
    16MP Kamera
    Dual SIM
    6GB RAM
  • Ayarlardan titreşim kapalı olmasına rağmen bildirimlerde titreşim oluyorsa yüklediğin bir oyun yada uygulama buna sebep oluyor olabilir. Bu tip oyunlara uygulamalardan girip izinlere girip kontrol et yada o uygulamayı devredışı bırakmayı bir dene..

• yok hiç bir şey yok öyle ayarlarını değiştirecek Lahavle Allah Allah anlamadım gitti birşeyi kaçırıyorum gibi ama ne yoksa facede size bildirim geldiğinde titreşim oluyormu titreşim kapalı iken sessizde değilde ses te iken telefon hem titreşim hem ses bildirimi geliyormu kapattığınız halde
  • iyi günler arkadaşlar c5 il c7 arasında kaldım kararsızım kibar olsun isitiyorum özellik farkı varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

iyi günler arkadaşlar c5 il c7 arasında kaldım kararsızım kibar olsun isitiyorum özellik farkı varmı

Büyük ekrandan hoşlanmıyorsanız C5 yeterli olacaktır

• Gyroskop olmadığı kesin mi
  • quote:

quote:

iyi günler arkadaşlar c5 il c7 arasında kaldım kararsızım kibar olsun isitiyorum özellik farkı varmı

özellik hız bakımından farkı varmı hocam
  • quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla c7 nin işlemcisi daha iyi,bide batarya daha büyük,youtube da ikisinin karşılaştırıldığı bir video var

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla c7 nin işlemcisi daha iyi,bide batarya daha büyük,youtube da ikisinin karşılaştırıldığı bir video var

teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.