Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi türlü fiyat inmedi aksine fiyat yükseltiyor satıcılar dolar düştügü halde..
  • mi 5 in kamerası daha iyi olabilir kıyaslamak lazım ama c7 de fena değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4g de türkiyede yayın yaban bir frekansı desteklemiyor diye bir yorum okumuştum.Bu durum önemlimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trydamere87

4g de türkiyede yayın yaban bir frekansı desteklemiyor diye bir yorum okumuştum.Bu durum önemlimi acaba?

Yukarida paylastigim bir ekran alintisi var bakabilirsiniz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trydamere87

4g de türkiyede yayın yaban bir frekansı desteklemiyor diye bir yorum okumuştum.Bu durum önemlimi acaba?

Hattım turkcell,c7 kullanıyorum,4g desteği var,bahsettiğiniz sorunu hattı avea olanlar yaşıyor genelde.

• edit: geçici olarak temsili bir kılıf ve ekran koruyucu aldım n11den.

Spigen ve türevi firmalar sanırım üretmiyor daha bu telefon için kaliteli bir kılıf ve ekran koruyucu şuan için yok gözüküyor.

Telefonu merakla bekliyorum valide hanım çok sevinecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 7 Aralık 2016; 15:2:6 >
  • Genel bi artışmı var bilmiyorum ama bikaç gündür C7 fiyatlarında 100 tl'lik bi artış var

• ELİMDE ÇİNDEN ALDIĞIM KILIF VAR ŞEFFAF ARKASI VE YANLARI ALTIN RENK
    25 TL YE ALAN VARSA GÖNDEREBİLİRİM BEN ALTIN RENK OLDUĞUNDAN BAŞKA BİR RENK ALDIM GELECEK DÜN GELDİ İSTEYENE GÖNDEREBİLİRİM KILIF KALİTELİ İYİ AMA RENK BANA ALTIN RENK TUHAF GELDİ ALTIN SUYUNA BATIRILMIŞ GİBİ
  • Kiyaslama yapacak olursak aliexpressde c9 pro yaklasik 500$ ve c7 350$ yani Turkiyede satisi olsa aradaki fark bence tahmini 600_700 tl olur. Yani aliexpressde bile c7 tl bazinda 1250 civari... bence turkiyede 1500 tl ye kadar c7 alinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekbey

Kiyaslama yapacak olursak aliexpressde c9 pro yaklasik 500$ ve c7 350$ yani Turkiyede satisi olsa aradaki fark bence tahmini 600_700 tl olur. Yani aliexpressde bile c7 tl bazinda 1250 civari... bence turkiyede 1500 tl ye kadar c7 alinir.

Çok doğru

• c9 u bkliyoruz bakalım umarım gelir en kısa surede
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

n11 de cepstation diye bi magazadandi yanilmiyorsam kilif ekran koruyucu aldim 20 lira gayet saglam. uyumlu
    .

kılıfland mış mağaza

link buhttp://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-c7-kilif-silikon-renksiz-nano-kirilmaz-cam-P136469152
  • soracağım soru pek konu şle alakalı değik ancak hepsiburada sitesi güvenilir mi? herhangi bir sorun yaşadınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan.erkan99

soracağım soru pek konu şle alakalı değik ancak hepsiburada sitesi güvenilir mi? herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Direk kendi mağazasından alırsanız en güvenilir internet alışveriş sitesidir

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan.erkan99

soracağım soru pek konu şle alakalı değik ancak hepsiburada sitesi güvenilir mi? herhangi bir sorun yaşadınız mı?

gittigidiyor ve n11 sitelerinden de satici profilinden guvenirlik yuzdesine ve aldığı yorumlara bakarak guvenle alısveris yapabilirsiniz. bu sitelerde belli donemlerde kredi kartlarina puan kampanyasi oluyor..

• hem ön hem arka kamera bana oldukça garip geldi.daha önce s4 kullanıyodum onun kamerası daha keskin geldi bana.C7 nin kamerası pastel boyayla çizilmiş gibi ayrıntıları yok ediyor aynısını arkadasımın A5'inde de vardı ama kime sorsam sana öyle geliyo diyo yarın konu sahibinin dışarıyı çektiği gibi uzak mesafeden de çekip karşılaştırıcam.

• pelstina kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

• sevenhill77 kullanıcısına yanıt
    evet hocam satıcı olarakda hepsiburada dan almayı düşünüyorum

• Merhaba bişey daha soracağım arkadaşlar
    kameradan fotoların saklanacağı yer olarak SD kartı seçiyorum geri kameraya dönüp foto çekiyorum fotonun saklanacağı yer olarak CİHAZI seçiyor otomatik olarak neden yapıyoor bunu nasıl düzeltebilirim
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.