Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aod geldimi ?

• hayirli olsun aod ve goruntulu kinusma varmi

• Şöyle bir yazı buldum, umarım doğrudur.

GALAXY C7'NİN GÜNCELLEME İÇERİĞİ NEDİR?

Güncelleme 1142 MB boyutunda. Android 7.0 Nougat'la birlikte, Always on Display, çoklu pencere özelliği, yeni ayarlar menüsü de Galaxy C7'ye ekleniyor. Belirtilenlere göre uygulamalar telefona eskisinden daha hızlı yüklenirken, güç tasarrufu modunda da iyileştirmeler yapılmış. Tabii ki Nougat'la birlikte güvenlik açıkları da kapatılıyor.

AOD gelirse süper olacak.
  • Nihayet...

SAMSUNG C7 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridanx

Nihayet...

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

Hayırlı olsun.

AOD gelmiş mi bilgilendirirseniz memnun olurum.
  • AOD malesef yok görüntülü görüşmede yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan09 -- 18 Aralık 2017; 14:15:9 >
  • Telefonu sıfırlamadan kurulum yapsam stabilite sorunu çekermiyim birde smart switch ile yükleniyormuş galiba kısaca bahsedermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: knynmz38

Telefonu sıfırlamadan kurulum yapsam stabilite sorunu çekermiyim birde smart switch ile yükleniyormuş galiba kısaca bahsedermisiniz

2012 yılından beri Android kullanırım, hiç bir sürüm güncellemesinden sonra telefonu sıfırlamadım. Hiç bir problem yaşamadım, bu biraz şehir efsanesi gibi geliyor bana.

Güncelleme sonra format gereklidir diyenlere sorduğumda aldığım cevap: Daha iyi olur ama nesi daha iyi olur belli değil.

Not: AOD olsaydı iyi olurdu ama tahmin ettiğm gibi bu donanımsal bir özellik. Telefonla birlikte gelen AOD sonradan yüklenen AOD'lerden çok daha az enerji tüketiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 18 Aralık 2017; 14:50:42 >
  • ridanx R kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ota dan gelmedi bana sammobile dede görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: knynmz38

Telefonu sıfırlamadan kurulum yapsam stabilite sorunu çekermiyim birde smart switch ile yükleniyormuş galiba kısaca bahsedermisiniz

2012 yılından beri Android kullanırım, hiç bir sürüm güncellemesinden sonra telefonu sıfırlamadım. Hiç bir problem yaşamadım, bu biraz şehir efsanesi gibi geliyor bana.

Güncelleme sonra format gereklidir diyenlere sorduğumda aldığım cevap: Daha iyi olur ama nesi daha iyi olur belli değil.

Not: AOD olsaydı iyi olurdu ama tahmin ettiğm gibi bu donanımsal bir özellik. Telefonla birlikte gelen AOD sonradan yüklenen AOD'lerden çok daha az enerji tüketiyor.

Ben de format taraftarıyım çünkü bana göre de cache (gereksiz, çerez dosyalar) siliniyor ve yazılım çok daha akıcı oluyor.

• bugün itibari ile c7 adroid 7 gelmiş bulunmakta hayırlı olsun
  • Android 7.0 yükledikten sonra CİHAZ GÜVENLİĞİ çıktı karşıma... tarama yaptım. Önceden yüklü olan Norton'u tehdit olarak gördü ve kaldırmamı istiyor. Norton'u tehdit olarak görmesi şaşırttı.. Olabilir diye düşünüyorum.. Çünkü, Norton'u Google Play'den değil, apk dosyası olarak .netten bulup tam sürüm kurmuştum.

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

• Otadan gelmedi güncelleme smart swich dede yok yardımcı olacak varmı?

• Android telefon kullanmanın en güzel yanı, yeni güncelleme geldiğinde amiral gemi kutu açılışı yapar gibi seviniyorsun.
  • Bana da güncelleme gelmiş, indiriyorum şimdi. Güncelleme sonrası format konusunda kararsızım.Eğer durum kötüye giderse formatlarım herhalde.
  • Android 7 kuranlar ss felan atabilir mi ve ya özelden bana yardımcı olabilir misiniz
  • Ilk 2 saatlik tecrübem, 6.0 daha akıcıydi.

7.0 da bariz bir şekilde tekleme yaşadığım anlar oluyor. Animasyonlar cok yoruyor gibi sistemi. Animasyon surelerini 0.5 sn yaptım ancak yinede o akicilik gitti gibi. Belki wipe cache sonrasi duzelir emin değilim.

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    hocam bana da ilk başta öyle geldi ben de telefonu tamamen sıfırladım çok daha iyi oldu. Acaba hala wipe cache yapmaya gerek var mı ?
  • Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Tamamen sıfırlama yaptıysaniz zaten wipe cache kesin yapin. Ben formata üşendiğim için wipe cache yapmaktan da korkuyorum suan.

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.