Şimdi Ara

Samsung C650 Serisi Lcd Tv # Genel Konu # (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.283
Cevap
68
Favori
1.074.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 46C650 de şöyle bir sorunum var. Mibox kullanıyorum. Ekran boyutunu screen fit yapıyorum fakat otomatik bir süre sonra (30 dakkika belki emin değilim) auto wide a dönüyor. Öyle oluncada görüntünün kenarlarından kırpıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu, veya çözümü konusunda yardımcı olabilecek var mıdır? Sürüm 2013/08/01_003018
  • Arkadaşlar 40c650 de, herhangi bir kaynak açık iken sadece ekranı karartabiliyormuyuz ? öyle bir özellik var mı ?
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Evet var
    ekranda görünrü varken tools tuşuna basın
    allta enerji tasarrufu
    düşük orta otamatık
    sonrada ekran kapalı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Evet var
    ekranda görünrü varken tools tuşuna basın
    allta enerji tasarrufu
    düşük orta otamatık
    sonrada ekran kapalı var
    Hay Allah razı olsun, akşam eve gidince deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Hay Allah razı olsun, akşam eve gidince deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    Sizden de Allah razı olsun

• Arkadaşlar uzun zamandır ilk defa internete bağladım...Internet tv samsung app ta youtube üzerine gelip tıkladım öylece kaldı tv...dakikalarca bekledim bu arada hiç bir şeye tepki vermeden dondu kaldı.Sonra fisi çekip taktım...Hata yaptım sanırım...Şimdi internete girmiyor 1.Internet kablosu takılı iken sürekli açılıp kapanıyor 2... ne yapmalıyım acaba

• hayrat3258 H kullanıcısına yanıt
    Ethernet kablosunu çıkar network ayarlardan tv ye manuel ip ver, tekrar kabloyu tak, tv kapa aç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Ethernet kablosunu çıkar network ayarlardan tv ye manuel ip ver, tekrar kabloyu tak, tv kapa aç.
    Teşekkürler deneyecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrat3258

Arkadaşlar uzun zamandır ilk defa internete bağladım...Internet tv samsung app ta youtube üzerine gelip tıkladım öylece kaldı tv...dakikalarca bekledim bu arada hiç bir şeye tepki vermeden dondu kaldı.Sonra fisi çekip taktım...Hata yaptım sanırım...Şimdi internete girmiyor 1.Internet kablosu takılı iken sürekli açılıp kapanıyor 2... ne yapmalıyım acaba
    YouTube çoktan gitmedi mi zaten, siz nasıl gördünüz?

Peki, internet düzelince izleyebildiniz mi?

• thall kullanıcısına yanıt
    Youtube gitti, ben sadece tv’nin internete bağlanamama sorunu için yazdım arkadaşa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    O arkadaş demek ki hiç güncelleme yapmamış, zira güncelleme sonrası simgesi bile kayboldu. Gördüm deyince acaba geri mi döndü diye kısa bir sevinç yaşadım.

• Son surum yüklü diye biliyorum ama 4 5 yıl oldu int. Baglanmayali...belki kalan simgeye tiklayinca olmuştur. Kabloyu çıkartıp açıp kapattım... sonra tekrar taktım düzeldi...Peki bir ip tv satın alsak izleyebilirmyiz int. Üzerinden ....

https://www.hepsiburada.com/next-2000hd-minix-internet-machina-uydu-alici-pm-HB000001RWPL

Ben de iptv kullanıyorum, direkt bu cihazi al derim.. Iptv uyumlu Xpanel var çok memnunum..

Arkadaşım da, TvBox var, kanal geçişleri işkence.

Tekrarlamış oluyorum sürekli ama istediğin marka model bir antroid tv box alıp tv yi güncel uygulamalarla kullanabilirsin, ben xioami mibox 4k kullanıyorum.
  • Bende servis manual ini ekliyorum. Mesajım bulunsun.

https://dosya.co/jeflkcq504qw/Samsung_LN46C630K1FXZA_fast_track_guide.pdf.html

• TV'yi 2010 yılında Media Markt'dan tavsiye üzerine almıştım, çocukların tv'na terlik ve oklavayla vurmaları sonucu darbe alan TV'de 4 yerde ölü pixel oluşmuştu, aradan gecen 2 yil sonucu pixeller ceviz büyüklüğüne ulaştılar, daha sonra çapları daha da büyüyerek ve yeni komşular da eklenerek 8-9 adet oldular, sürekli aramama ragmen panel temin edemedim, ta ki 1 hafta önce Mecit Bey'le tanışana kadar, kendileri daha önce Bimex için yurtdışından TV ithal ediyorlarmış, şu anda Samsung 40C650 ve o zamanki diğer popüler TV lerin sıfır parçaları var ellerinde, taşıma sırasında ufak hasar alan ve satışa sunulmayan Tvleri parçalamışlar ve yedek parça olarak ayırmışlar, yani Samsung 40c650 ile alakali ne lazimsa ellerinde sıfır kullanılmamış çıkma yedek parça var, vidalara ve kablolara kadar.

Ben panel siparişi verdim ve sapa sağlam ulaştı, sıfır ürün ve orginal, TV'ye kendim monte ettim, eli az biraz tornavida tutan halleder, şuanda görüntü süper sıfır TV gibi oldu, 650-TL para ödedim.

Eğer parça lazım olan varsa numarasını aşağıda belirtiyorum kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mecit Yangel
    05322362700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atekinsoy -- 8 Nisan 2019; 13:4:50 >

• Televizyondan ben de yıllardır çok memnunum.

Birkaç sorum olacak. Oyun moduna alınca 60 hz ye çıkıyor dimi ? Yani normalde 50 hz olan yenileme hızı oyun modunda 60 hz oluyor dimi ?

Birde yazılımı şöyle 2010/11/24_003005 bunu güncellemeye gerek yok dimi ?

Uzun süredir pcyi bağladım öyle kullanıyorum. Bu şekilde bile çok iyi görüntü veriyor. Belki daha iyisini görmediğim için de olabilir sonuçta göz alışıyor :D
  • Selamlar,

2011 yılında bu forumdaki arkadaşların tavsiyeleri ile almıştım 40C650.
    Halen de kullanmaktayım, çok memnunum.

40C650'ye chromecast takıp kesintisiz bir şekilde netflix izlemek mümkün müdür?
    Ya da TV içinden direkt Netflix uygulaması var mı?

Kullananlar/deneyimleyenler bilgi verebilirse çok sevinirim

Saygılarımla
  • ecneby E kullanıcısına yanıt
    Mibox al geç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, bende de 40c650 var, tertemiz, pırıl pırıl duruyor. Yeni taşıdığım eve ufak geldiği için 65 inç televizyon alma arifesindeyim. 40c650 satsam ne kadar eder acaba. Yada satmaya değer mi acaba.

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.