Şimdi Ara

Samsung C650 Serisi Lcd Tv # Genel Konu # (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.283
Cevap
68
Favori
1.074.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 tb lık WD veya Seagate harici harddisk almayı düşünüyorum da bazı tvlerin belirli bir kapasiteye kadar tanıdığını öğrendim.

2 tb harici okunmasında sorun var mı deneyen bilen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ps4 pro almayı planlıyorum fakat aklıma tv konusu takılıyor. yakın zamanda çok para ayıramam tvye o yüzden merak ettiğim konu c650 nin beni ne kadar tatmin edeceği. Fikri olan var mı ps4 pro da çok mu kötü performans verir çok mu eski kalır?
  • abiodum kullanıcısına yanıt
    Bence o tv ye ps4 yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abiodum

arkadaşlar ps4 pro almayı planlıyorum fakat aklıma tv konusu takılıyor. yakın zamanda çok para ayıramam tvye o yüzden merak ettiğim konu c650 nin beni ne kadar tatmin edeceği. Fikri olan var mı ps4 pro da çok mu kötü performans verir çok mu eski kalır?

Merhaba,
    Bende ps4 pro var ve bu tv de kullanıyorum gayet yeterki ve çok iyi görüntüde oyunlarımı oynuyorum.
    Normal ps4 ten farkı ise ps4 pro için geliştirilmiş oyunlarda görüntü daha net en ufak grafiklerde kırılma tırtıklanma olmuyor.
    Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Tv nin kıymetini bil şu anda gerçek 100hz panelli tv ler 4500 TL bandında satılıyor.
    benim almayı düşündüğüm Tv şu an Samsung 55MU9000 5220TL veya Sony 55XE9005 5800TL fiyatları o yüzden eldeki tv 4k ve HDR hariç görüntü olarak tatmin edici gerisi hikaye.

• quote:

Orijinalden alıntı: abiodum

arkadaşlar ps4 pro almayı planlıyorum fakat aklıma tv konusu takılıyor. yakın zamanda çok para ayıramam tvye o yüzden merak ettiğim konu c650 nin beni ne kadar tatmin edeceği. Fikri olan var mı ps4 pro da çok mu kötü performans verir çok mu eski kalır?

Bende de 32C650 var. Ps4 Pro aldım geçen ay. Kesinlikle çok kötü performans vermiyor ama televizyon çok küçük geliyor artık bana. Samsung 55MU8000 almay düşünüyorum. Boyutu bu kadar ufak olmasaydı 32 inçin bu kadar acele tv almayı kesinlikle düşünmezdim. Hatta almadan önce arkadaşımın Ps4 Pro'sunu takıp denedim televizyona.
  • Arkadaşlar selamlar.Ben de bu eski yadigari severek yillardir kullanmaktaydim.iki sorum vardi yardimci olursaniz sevinirim.

1.) Uzaktan kumanda oneriniz var mi orjinale yakin.

2.) Eskiden youtube vardi. Telefondan video gonderiyordum.Son guncelleme ile youtube silindi.Geri getirme yolu var mı acaba ?

• YouTube artık çalışmıyor en güzeli Android TV box alıp bagliyosun keyfine bakıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung c650 kodi yüklenirmi usbden yüklenirmi bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamanlı 1

samsung c650 kodi yüklenirmi usbden yüklenirmi bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olurmu

9 senelik modele hiç mantıklı geliyormu :D android tv box alıcan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

samsung c650 kodi yüklenirmi usbden yüklenirmi bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olurmu

9 senelik modele hiç mantıklı geliyormu :D android tv box alıcan..

D android tv box arkadaşım bunu nereden bulabilirim fiyatı ne kadar birde bunu alınca kodi ve plex izleyebilirmiyim lütfen bilgi verirmisin
  • arkadaşım android box alabilecegim iyi bir site adresi verirmisin
  • quote:

arkadaşım android box alabilecegim iyi bir site adresi verirmisin

aliexpressde uygun satıyorlar bak derim türkiye fiyatları uçuk...vontar filan iyi..2gb den aşağı alma ama..
  • arkadaşım birde hangi mödelini tercih edersiniz
  • arkadaşım yabancı yazıyor ben burada alış veriş yapamam
  • arkadaşım android box hangisini alayım lütfen link verirmisin
  • kamanlı 1 K kullanıcısına yanıt
    Alttaki linki inceleyebilirsin.

LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 12 Ocak 2018; 18:48:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: udinese

Merhaba arkadaşlar.

2 tb lık WD veya Seagate harici harddisk almayı düşünüyorum da bazı tvlerin belirli bir kapasiteye kadar tanıdığını öğrendim.

Arkadaşlar kimse yok mu 2 tb lık hard disk deneyen ?
  • udinese U kullanıcısına yanıt
    Bende toshibanın 2tb hddsi var calısıyor (ama 2gb dolu degil)

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Arkadaşlar kimse yok mu 2 tb lık hard disk deneyen ?

Televizyonun 2TB HDD yi okumada sorunu yok.
    Alabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.