Şimdi Ara

Samsung C3303 CHAMP (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
0
Favori
139.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu telefonun internetini (avea) wifi olarak kullanarak laptoptan interneti kullanabilen varmı?
    Hangi programı indirip nasıl bir ayar yapmak lazım yardım
  • Buradan Güncel firmware yükleyebilirsiniz arkadaşlar.Tamamen türkçe.Fakat radyo sorunu devam etmekte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Buradan Güncel firmware yükleyebilirsiniz arkadaşlar.Tamamen türkçe.Fakat radyo sorunu devam etmekte..

Adres eksik yazılmış, düzeltmesi gerek.
  • http://www.max ic ep.com/samsung/samsung-champ-3303-3303k-3303i-firmware-yukleme-resimli-anlatim-596643.html
    (boşluklar :) )
    buradan ulaşabilirsiniz :)
    edit: denendi çalışıyor 23.03.2012 20:00
    pek bir fark göremedim ama editlenebilirse çok fark olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 23 Mart 2012; 20:16:21 >
  • Merhaba arkadaşlar...Bu telefon ile ilgili bir sorunum var.Internette bu sitede gezinirken sayfa atlayamıyorum.Bilen biri varsa yardimci olabılir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: draguh

Merhaba arkadaşlar...Bu telefon ile ilgili bir sorunum var.Internette bu sitede gezinirken sayfa atlayamıyorum.Bilen biri varsa yardimci olabılir mi?

internette gezebildiğine şükret
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

quote:

Orijinalden alıntı: draguh

Merhaba arkadaşlar...Bu telefon ile ilgili bir sorunum var.Internette bu sitede gezinirken sayfa atlayamıyorum.Bilen biri varsa yardimci olabılir mi?

internette gezebildiğine şükret

Orası öyle de.Madem internete giriyorsun tam gir.

• up

bu makineye nasıl imei atıcaz? hepsi 0 oldu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

up

bu makineye nasıl imei atıcaz? hepsi 0 oldu da

fw atarken bilmediğin çentiklere işaret atarsan öyle olur tabi

Telefoncuya götür 5 10 tl ye yaparlar
  • Bu telefona netten farklı bi oyun atan varmı? Varsa hangi oyunlar olduğunu paylaşabilirmi?

Ben Santa Dash , Pyramid Bloxx , Need fos Speed Hot Pursuit

yükleyebildim sadece.
  • teli daha bugün aldım, sarjını bitirip takmam söylendi öyle de yaptım. fakat sarja taktıktan sonra pc ile bağlantı kuruluyor yazısı cıkıyor ve telefonda başka bişe yapma imkanı kalmıyor, o uygulama devam ediyor sarj sırasında. karsıdan arama alıp reddedilebiliyor fakat onun dısında başka bise yapılamıyor. bu durumdan nasıl kurtulabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  • Merhaba arkadaşlar,
    yaklaşık 2 sene oldu . yani 3 ay sonra 2 sene olcak garantisi sanırım 2 yıl değil mi . Şuanda bir kaç sorunum var . Telefonu 1sene filen çok temiz kullandım ama 2 3 ay ıcersinde çok boşladım çoğu kez elimden düşürdüm ve bi arıza cıktı . düştükden sonra titresimden çok fazla ses geliodu dizzzzzzzzzzz die 1,2 hafta öyle olduktan sonra suanda titreşim 2 haftadır çalışmıyor ayarları kapalı değil mesela telefon acılırken elimize titreşim geliodu o yok meesaj geldiğinde titreşim yok arama geldiginde titreşim yok *#0*# di sanırım vibrasyon testine girdigimde titremiyor gene telefon sanırım titreşim özelligimi bozuldu yardım edin garantiye göndermek istiyorum 1 kez göndermiştim dokumatık arizası var die dokumatigini değiştirmişlerdi suanda göndermek istiyorum . ne yapmam lazım yardım edin bana.
  • bu telefonun şarjı ne kadar dayanıyor ? bilen varsa söyler misiniz?
  • bu telefonu pc baglayıp internete girebiliyormuyuz? hat avea.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyda_ur

bu telefonun şarjı ne kadar dayanıyor ? bilen varsa söyler misiniz?

Bekleme modunda 14 gün dayandı benim telefon. Ama kurcalarsan müzik dinlersen telefonda konuşursan 3 veya 4 gün gider. kişiye göre değişir. Piyasadaki telefonların şarjından çok daha fazla gittiği kesin ama..

• Eğer Champ'a attığınız videolar telefonda gözükmüyorsa videonun ismini kısaltın.Video ismi uzun olursa telefon videoyu görmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Eğer Champ'a attığınız videolar telefonda gözükmüyorsa videonun ismini kısaltın.Video ismi uzun olursa telefon videoyu görmüyor.

320x240
    256 kbit
    15 fps de süper çalışıyor. :)

• up
    hala kullanan varmı bu makineden :D
    jelly bean görünümlü firmware modu yaptım
  • quote:

up

Bi iki tane ekran görüntüsü ekler misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

up

Bi iki tane ekran görüntüsü ekler misin ?

telefon kapalıyken şarja taktığınızda çıkan yerin videosu
    burdan bakabilirsiniz.
    yazı tipini twilight 'ın yazı tipiyle değiştirdim
    menüdeki arkaplanı değiştirdim
    kendinde bulunan masaüstü arkaplanlarını belly bean deki default arkaplanlarıyla değiştirdim.
    açılış/kapanış animasyonlarını değiştirdim.açılış yada kapanışta 20 kare gösteriyor ve son karede 2-3 sn bekleyip telefonu kapatıyor. ancak ben senkronu biraz bozmuşum [kendim kullanacağımı düşündüğüm için kendi reklamımı koydum]
    not: ilk defa mod yaptım kötü olmuş olabilir x(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 26 Ocak 2013; 23:02:26 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.