Şimdi Ara

Samsung C3303 CHAMP (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
0
Favori
139.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnurSakarya

Merhaba arkadaşlar,
    yaklaşık 2 sene oldu . yani 3 ay sonra 2 sene olcak garantisi sanırım 2 yıl değil mi . Şuanda bir kaç sorunum var . Telefonu 1sene filen çok temiz kullandım ama 2 3 ay ıcersinde çok boşladım çoğu kez elimden düşürdüm ve bi arıza cıktı . düştükden sonra titresimden çok fazla ses geliodu dizzzzzzzzzzz die 1,2 hafta öyle olduktan sonra suanda titreşim 2 haftadır çalışmıyor ayarları kapalı değil mesela telefon acılırken elimize titreşim geliodu o yok meesaj geldiğinde titreşim yok arama geldiginde titreşim yok *#0*# di sanırım vibrasyon testine girdigimde titremiyor gene telefon sanırım titreşim özelligimi bozuldu yardım edin garantiye göndermek istiyorum 1 kez göndermiştim dokumatık arizası var die dokumatigini değiştirmişlerdi suanda göndermek istiyorum . ne yapmam lazım yardım edin bana.

titreşim modülü yerinden çıkmış. nasıl becerdin

• Bu cihaz bende var bu cihazı icat edenin ben ta
  • bnde samsung 3303i kullanıyorum. ilk başta internet ayarını yapmıştım. 5-6 ay sonra telefonumda bi arıza oldu ve telefonu resetledim. tabi internet ayarı da gitti. şimdi tekrar internet ayarını yaptım. ama olmadı. ŞEBEKE HATASI deyip durdu. acil yardım edebilirmisiniz??????
    NOT: hattım turkcell @[simage][/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: power_busra

bnde samsung 3303i kullanıyorum. ilk başta internet ayarını yapmıştım. 5-6 ay sonra telefonumda bi arıza oldu ve telefonu resetledim. tabi internet ayarı da gitti. şimdi tekrar internet ayarını yaptım. ama olmadı. ŞEBEKE HATASI deyip durdu. acil yardım edebilirmisiniz??????

Wap yaz 2222'ye gönder.

• quote:

Orijinalden alıntı: power_busra

bnde samsung 3303i kullanıyorum. ilk başta internet ayarını yapmıştım. 5-6 ay sonra telefonumda bi arıza oldu ve telefonu resetledim. tabi internet ayarı da gitti. şimdi tekrar internet ayarını yaptım. ama olmadı. ŞEBEKE HATASI deyip durdu. acil yardım edebilirmisiniz??????

http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/yardim/Sayfalar/internet/Cepten-internet.aspx

• Hort...!

• Arkadaslar elimde bu cihazdan var ama içindeki işletim sistemini begenmedigimden lg p-970 aldım ama bu cihazıda degerlendirmek istiyorum bu telefon için bi android rom bilen var mı herkese şimdiden tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpiyon

Arkadaslar elimde bu cihazdan var ama içindeki işletim sistemini begenmedigimden lg p-970 aldım ama bu cihazıda degerlendirmek istiyorum bu telefon için bi android rom bilen var mı herkese şimdiden tesekkürler

Bu telefon ve Android.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu telefon ve android boyle bi ro oldugunu duydum ama araştırmama ragmen bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnR

Hort...!

Telefon bu kadar hasar almasına rağmen arka kapaktaki samsung ve 1.3 mega yazısı hala nasıl duruyo acaba? Foto fake. Benim telde arka kapaktaki samsung yazısı çok hassas kullanmama rağmen 4 ayda silindi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Hort...!

Telefon bu kadar hasar almasına rağmen arka kapaktaki samsung ve 1.3 mega yazısı hala nasıl duruyo acaba? Foto fake. Benim telde arka kapaktaki samsung yazısı çok hassas kullanmama rağmen 4 ayda silindi.

Tabi ki foto fake.Adam sıfır telefon alıp yerden yere vurup sonra o fotoğrafları çekmişte arkadaki Samsung yazısı silinmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Hort...!

Ağır paranoya.

• quote:

Hort...!

http://gadgetstress.com/2010/11/samsung-c3300k-champ-stress-test/

Adamlar telefona 10 kilo yük asmışlar ama telefon hala sağlam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

Hort...!

http://gadgetstress.com/2010/11/samsung-c3300k-champ-stress-test/

Adamlar telefona 10 kilo yük asmışlar ama telefon hala sağlam.

Bu arada 1 kere akvaryuma düşürdüm bir kerede su bardağımı telefona düşürdüm. Onları gösterme şansım yok :)

• merhaba

arkadaşlar benim telefon açılmıyor. ekranda gt-c3303k yazıyor ekran gelmiyor format falan atabilirmiyim
  • reflash yapabilirsin. yukarıda linki yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeralav

merhaba

arkadaşlar benim telefon açılmıyor. ekranda gt-c3303k yazıyor ekran gelmiyor format falan atabilirmiyim

bu sorunun çözümü var mı ?
  • Annemin kullandığı champ ın kasası dağıldı da arkadaşlar arızalı champ arıyorum kasası temiz olmalı.

çin üretimi kasa aldım bir hafta gitmedi o yüzden orjinal kasa arıyorum telefonu arızalanan varsa bana mesaj atsın.
  • bu telefonun bataryasını bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdi

bu telefonun bataryasını bulamıyorum

E-250 bataryası.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.