Şimdi Ara

SAMSUNG B5510 GALAXY Y PRO ?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
46.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu bende dün aldım.Android oyun önerir misiniz ?Max Payne yükledim çalışmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkank

Arkadaşlar telefonun oyun performansı hakkında bilgi alabileceğim biri varsa mesaj atabilir mi lütfen çok acil

Telefonda Angry Birds dışında oyun oynamayı düşünüyorsanız tavsiye etmem oyunları ters - yan açıyor .
  • Şubattan beri bu telefonu kullanıyorum. Telefon kendi kendine kapanıyordu. Şebekesi kendi kendine gidiyordu, teli kapayıp açmak zorunda kalıyordum. Gönderdim garantiye sadece yazılım yüklemişler. Artık kapanmıyor fakat şebeke hala gidiyor. Bir sürü artısı var ama bin pişman oldum bu telefonu aldığıma. Zaten alırken görevli demişti bu fiyata daha iyi telefonlar var diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shry

Şubattan beri bu telefonu kullanıyorum. Telefon kendi kendine kapanıyordu. Şebekesi kendi kendine gidiyordu, teli kapayıp açmak zorunda kalıyordum. Gönderdim garantiye sadece yazılım yüklemişler. Artık kapanmıyor fakat şebeke hala gidiyor. Bir sürü artısı var ama bin pişman oldum bu telefonu aldığıma. Zaten alırken görevli demişti bu fiyata daha iyi telefonlar var diye.

Bende pişmanım fakat tuş takımının renginden . Bende beyaz rengi var telefonun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

quote:

Orijinalden alıntı: nimbus2001

Merhaba yaklaşık bir ay önce bu telefonu hepsiburada'dan satın aldım. 2 yıl garantisi var. Ancak şöyle bir sorun oluştu, kız kardeşim sürekli dokunmatiği ile oyun oynadığından ekranda küçük çizikler oluştu. Güneşe tutunca belli oluyor ve çok rahatsız ediyor.

Garantiye bu sebeple yollayamam ama aklıma şöyle bir fikir geldi. Tamamen telefondan kaynaklı: sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı. uyarısı alıyorum ve telefon kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu bahane ederek telefonu yollasam, cihazı değiştirirler mi? 14 yaşındayım o yüzden fazla bu konularla alakalı değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

-

Ayrıyeten telefon gayet kullanışlı, beyazını kullanıyorum. Android oyunlarda yetersiz kalıyor sadece ve kamera zoomu yok gibi onun dışında yukardaki sorundan başka büyük bir sorun yaşamadım.

arkadaşın dedigi gibi telefon gayet kullanışlı bendede sd kart sorunu var bence gelen hafıza kartından problem var

Peki garantiden cihazı değişmelerini istesem değişirler mi?

• Beyler cihazi rotlamak istiyorum da o menuye ulsamadim . Bende fit var onda acma arti ortadaki menu tusna basinca o menu acliyordu root edebliyrdum fakat bunda nasi yapacagimi bilmiyirum yardim edcek olan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim telefonumda da durup durup hafıza kartı beklenmedik şekilde çıkarıldı diyor çözüm bulan var mı?
    dedim ki firmware demişler. bendeki telefonda yazılım zaten güncel. başka bir çözüm bulan var mı?
    kartı mı biçimlendirsem napsam netsem. olmadı içinden kartı çıkartıp kullanacağım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazperver

benim telefonumda da durup durup hafıza kartı beklenmedik şekilde çıkarıldı diyor çözüm bulan var mı?
    dedim ki firmware demişler. bendeki telefonda yazılım zaten güncel. başka bir çözüm bulan var mı?
    kartı mı biçimlendirsem napsam netsem. olmadı içinden kartı çıkartıp kullanacağım :D

o sorun bende de var telefon kafasına göre takılıyor :D
  • herkese merhaba. telefon güncelleştirmelerine telefon üzerinden yaptıysanız güncel der. ama samsung un sitesinden kies programını indirip ordan güncelleştirmeniz gerekiyor. ben bilgisayara ağlayıp güncelleştirdim hiçbir sıkıntım yok.
  • arkadaşlar telefonun bataryası azaldığındaki bildirim sesini nasıl kapatabilirm
  • arkadaslar telefonu yaklasık 4 aydır kullanıyorum belli baslı bir sıkıntım var diyemem ama henüz çözemedigim seyler var.örnegin samsunglarda numara engelleme ve msj engelleme diye bir olay vardı acaba bu telefondada varmı ? bilgilendirebilen olursa cok sevinirim
  • Ekran koruma moduna geçip kararınca klavye tuşlarıyla tuş kilidini açamıyor muyuz ?ya da tek tuşla kitleyeye miyor muyuz? Uğraştım bulamadım.Forumda da bu konuda çok soru var ama cevap veren yok.
  • bende cift hatlı olanı var 5512 herşey cok iyi ama ŞARJ BİRGÜN GİTMİYOR eğer telefon görüşmeniz yoğun biri iseniz bu cihazdan uzak durun yada benim gibi yedek batarya ve şarj aleti ile dolaşın :(
  • Telefon uretimden kalkmis. Cogu yerde stok sorunu mevcut. Olan yerlerde karaborsaya dusmus gibi yuksek fiyattan satiyor.
  • 17.09.2012 HB den 360 Tl ye aldım, eşim yaklaşık 1 yıldır kullanıyor. Juice Defender ile 2-3 gün şarjı dayanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuyabiye

quote:

Orijinalden alıntı: nazperver

benim telefonumda da durup durup hafıza kartı beklenmedik şekilde çıkarıldı diyor çözüm bulan var mı?

o sorun bende de var telefon kafasına göre takılıyor :D

ben başka kart taktım sorun düzeldi. ama ekran kilidini açınca ekran senkronizasyonu bozulduğu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3Ç..

arkadaslar telefonu yaklasık 4 aydır kullanıyorum belli baslı bir sıkıntım var diyemem ama henüz çözemedigim seyler var.örnegin samsunglarda numara engelleme ve msj engelleme diye bir olay vardı acaba bu telefondada varmı ? bilgilendirebilen olursa cok sevinirim

Geç bir cevap olacak ama google play den easy blocker adlı programı indirin sms ve aramaları blokluyor.
  • Ben de bu telefondan almayı düşünüyorum artılarını ve eksilerini sayabilir misiniz?
  • Arkadaşlar Selam..

Bu telefonda alarm kapalıyken çalmıyor.. Bu default birşey mi yoksa değiştirilebilir mi şey mi?
    Ya da kapalıyken çalışabilecek bir Alarm Saati uygulaması bulabilir miyiz store'da?

Selamlar

• ana konu gibi bir şey göremedim lakin sormak istiyorum benim avea hattım var ve arada servis gidip gelmiyor ben farkedersem kapatıp açmam gerekiyor bu sadece bende mi oluyor başkasına da olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.