Şimdi Ara

SAMSUNG B5510 GALAXY Y PRO ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
46.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Y-Pro-B5510-vs-Samsung-Galaxy-Pro-B7510

Verdiğim linke girip en aşağıdaki avantajlar kısmını okursanız flash desteği olduğunu yazıyor. :S
  • arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum konunun başında sd kart sorunu ve resetlerden bahsedilmiş bu sorunlar güncelleme ile çözüldümü acaba cihazın şarj süresi 800 saat belirtilmiş özelliklerinde (2g ile ) şarjı iyimi kısaca anlatabilecek arkadaş varmı tavsiye edermisiniz cihazı daha önce android kullandım şimdi samsung 335 kullanıyorum bu telefonda şimdiki telefonumun dokunmatik ekranlı ve androidli versiyonu gibi yardımcı olurmusunuz iyi forumlar
  • ilkbank: Flash desteğini biraz daha detaylı yazan sitelerde flash lite e6 gibi bir destekten söz ediyor. Bunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Dün tekrar bir deneme yaptım Google Play'de adobe flash 11 için ama telefonla uyumlu olmadığı yazıyor. telefondan Google Play'e gittiğimde ise arama sonuçlarında dahi göstermiyor.
    Ayrıca Hepsiburada sitesinde verilen özellikleri arasında wifi direct olduğu yazıyor ama telefonda onu da bulamadım. Galaxy note için yazılmış olan bir yardım dosyasında kablosuz ayarların içinde bu özellik için ayar sekmesi olduğu yazıyor ama b5510 da böyle bir sekme bulamadım.

bsali: güncellemeden sonra bu saydığınız sorunlardan hiç birini bir kez olsun yaşamadım. İkinci telefonum chat 335. B5510 ile chat 335 ayrı kulvarlarda iki telefon. Donanım farklılığı ve android işletim sistemi olmasından dolayı yapabilecekleriniz çok çok daha fazla. Bunun da bedeli galiba şarj süresi.
    Günlük yaklaşık 10 dakikalık telefon görüşmesi, gazeteleri okuma, whatsapp ve normal mesajlaşma (yoğun değil), facebook, mail senkronizasyon açık, wifi ve 3g açık, ve biraz daha ıvır zıvır ile bir-bir buçuk gün diyebilirim. Ama film ya da tv izlersem şarj bir amerikan arabanın benzin tüketimi gibi. Ama forumdan okuduğuma göre çoğu android işletim sistemli telefonda durum aynı.

• Arkadaşlar normal android için olan uzun ekrana göre yapılmış uygulamalar bu telefonda nasıl çalışıyor

Çalışmıyor mu yoksa sorunlu mu çalışıyor?

Ekranın küçük olmasının bir dezavantajı mevcut mu acaba?

Ace , Gio yada bunun arasında kararsızım, ne dersiniz?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _panzerschreck_

Arkadaşlar normal android için olan uzun ekrana göre yapılmış uygulamalar bu telefonda nasıl çalışıyor

Çalışmıyor mu yoksa sorunlu mu çalışıyor?

Ekranın küçük olmasının bir dezavantajı mevcut mu acaba?

Ace , Gio yada bunun arasında kararsızım, ne dersiniz?

Teşekkürler

Aynı şekilde kardeşim.
  • Benim 2. telefon olarak almayı düşündüğüm telefon.

Flash v.s. önemli değil de Google marketten yüklenen uygulama desteği nasıl acaba?
  • Bir sorum olacak arkadaslar telefonda e-posta ayarlarini actim v yaklasik 20 posta aldim simdi posta ayarlarini kapatmak istiyorm posta aldigim hesabi hesaplar kismindan sildim ancak hala postalar duruyor bunu temizlemenin bir yolu yok mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum olacak arkadaslar telefonda e-posta ayarlarini actim v yaklasik 20 posta aldim simdi posta ayarlarini kapatmak istiyorm posta aldigim hesabi hesaplar kismindan sildim ancak hala postalar duruyor bunu temizlemenin bir yolu yok mudur?

• merhaba

sanırım gps den pek bahsedilmemiş. sesli navigasyon var mı? varsa kullanışlı mı?

teşekkürler
  • Bu telefona en son hangi android sürümü yüklenebiliyor ? bilgisi olan varmı acaba
  • ya bırı bana yardımcı olabılır mı cok acıl ekran kılıdı yaptım sıfreyı kabul etmıyo napmam lazım bır bılen varsa yardımcı olabılır mı?
  • ya bırı bana yardımcı olabılır mı cok acıl ekran kılıdı yaptım sıfreyı kabul etmıyo napmam lazım bır bılen varsa yardımcı olabılır mı?
  • cha cha mı alsam bunu mu bılgısı olan var mı arkadaslar
  • Arkadaşlar telefonun oyun performansı hakkında bilgi alabileceğim biri varsa mesaj atabilir mi lütfen çok acil
  • Bende hepsiburada sitesinden bu telefonu aldım. Sanırım çoğu arkadaşda olan sorunlar bende de oldu. Telefon kendi kendine kapanıyor. Bu sorunun giderilmesi için sanırım Uprage yapılması gerekiyor. En son hangi frimware çıktı bilen var mı? Telefon kendini direk uprage edemiyor mu?
  • sesli navigasyon özelliği var mı bu cihazda ?
  • Bu telefonda kullanabilecegim haraketli menu efekleri olan program var mi?

• Merhaba yaklaşık bir ay önce bu telefonu hepsiburada'dan satın aldım. 2 yıl garantisi var. Ancak şöyle bir sorun oluştu, kız kardeşim sürekli dokunmatiği ile oyun oynadığından ekranda küçük çizikler oluştu. Güneşe tutunca belli oluyor ve çok rahatsız ediyor.

Garantiye bu sebeple yollayamam ama aklıma şöyle bir fikir geldi. Tamamen telefondan kaynaklı: sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı. uyarısı alıyorum ve telefon kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu bahane ederek telefonu yollasam, cihazı değiştirirler mi? 14 yaşındayım o yüzden fazla bu konularla alakalı değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

-

Ayrıyeten telefon gayet kullanışlı, beyazını kullanıyorum. Android oyunlarda yetersiz kalıyor sadece ve kamera zoomu yok gibi onun dışında yukardaki sorundan başka büyük bir sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nimbus2001 -- 20 Temmuz 2012; 19:40:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nimbus2001

Merhaba yaklaşık bir ay önce bu telefonu hepsiburada'dan satın aldım. 2 yıl garantisi var. Ancak şöyle bir sorun oluştu, kız kardeşim sürekli dokunmatiği ile oyun oynadığından ekranda küçük çizikler oluştu. Güneşe tutunca belli oluyor ve çok rahatsız ediyor.

Garantiye bu sebeple yollayamam ama aklıma şöyle bir fikir geldi. Tamamen telefondan kaynaklı: sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı. uyarısı alıyorum ve telefon kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu bahane ederek telefonu yollasam, cihazı değiştirirler mi? 14 yaşındayım o yüzden fazla bu konularla alakalı değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

-

Ayrıyeten telefon gayet kullanışlı, beyazını kullanıyorum. Android oyunlarda yetersiz kalıyor sadece ve kamera zoomu yok gibi onun dışında yukardaki sorundan başka büyük bir sorun yaşamadım.

arkadaşın dedigi gibi telefon gayet kullanışlı bendede sd kart sorunu var bence gelen hafıza kartından problem var

• merhabalar
    bu üründen bende yurt dışından aldım.Türkçe dil desteği yok.acaba türkçe dil desteğini nasıl yükleyebiliriz.Daha doğrusu yüklenirmi. acaba.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.