Şimdi Ara

SAMSUNG AQV12KBAN SMART İNVERTER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
6
Favori
10.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam normal bildiğimiz tv bezleri mikro fiber bez diye geçiyor..bu arada sizin servis telefonunu verebilirmisiniz hocam olurda bizim servis, yok 3 yıl garantilidir derse direk onların yanında sizin servisi arayayım
  • Bu yeterli gelir mi acaba benim salonuna? bugün yarın karar vermem gerek. ısınamazsak bunu aktaracağım başka bir ev yada oda yok. Elimde patlar. Ortada kalırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereli63

evet hocam normal bildiğimiz tv bezleri mikro fiber bez diye geçiyor..bu arada sizin servis telefonunu verebilirmisiniz hocam olurda bizim servis, yok 3 yıl garantilidir derse direk onların yanında sizin servisi arayayım

02422416003

• quote:

Orijinalden alıntı: harbibirii

quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

merhaba servis kutudan çıkan garanti belgesi önemli değil bizim sistemde görünücek 5 yıl garanti dedi. önemli olan servis formu ve fatura dedi. bu arada bu cihazın iç ünitesini kendi bezi ile silmek gerekiyor sadece başka bir bez çizebilir kiristal gibi birşey çünkü yüzeyi. carbon fiber mi ne dedi bez için kutusundan çıktı sadece onunla silmek lazımmış. garanti olayını pazartesi günü arayıp sistemlerinden kontrol ettiricem telefon üzerinden.

doğru ayrı fiber bezi var zaten led tv ekranı gibi iç ünite onun dısında silinmez zaten bu arada kaç derecde ısıtıyorsun odanı klima kac derecede ısıtoyorsan 2 derece ekle oda sıcaklıyı o sevyeye gelir termosat al yada köseye ko y evde olması gereken sey.

Günaydın odanı klima kac derecede ısıtoyorsan 2 derece ekle oda sıcaklıyı o sevyeye gelir termosat al yada köseye ko y evde olması gereken sey. Burda tam denek istediğini anlıyamadım. Ben 25. 26 derecede ısıtıyorum. 25 derece olsun istiyorsan oda sıcaklığının klimayı 27 demi çalıştırayım? Termosat al dediğin nedir

• quote:

quote:

quote:

merhaba servis kutudan çıkan garanti belgesi önemli değil bizim sistemde görünücek 5 yıl garanti dedi. önemli olan servis formu ve fatura dedi. bu arada bu cihazın iç ünitesini kendi bezi ile silmek gerekiyor sadece başka bir bez çizebilir kiristal gibi birşey çünkü yüzeyi. carbon fiber mi ne dedi bez için kutusundan çıktı sadece onunla silmek lazımmış. garanti olayını pazartesi günü arayıp sistemlerinden kontrol ettiricem telefon üzerinden.

doğru ayrı fiber bezi var zaten led tv ekranı gibi iç ünite onun dısında silinmez zaten bu arada kaç derecde ısıtıyorsun odanı klima kac derecede ısıtoyorsan 2 derece ekle oda sıcaklıyı o sevyeye gelir termosat al yada köseye ko y evde olması gereken sey.

Günaydın odanı klima kac derecede ısıtoyorsan 2 derece ekle oda sıcaklıyı o sevyeye gelir termosat al yada köseye ko y evde olması gereken sey. Burda tam denek istediğini anlıyamadım. Ben 25. 26 derecede ısıtıyorum. 25 derece olsun istiyorsan oda sıcaklığının klimayı 27 demi çalıştırayım? Termosat al dediğin nedir

bak şimdi ben 21 derece yapıyorum klimayı oda 23,5 derece oluyor 22 yapasam 24,5 civarı üstü oluyor ve 23 derece ayarlı yaparsam 26 derece oda sıcaklıyına ulasıyor anladınızmı şimdi temosat oda sıcaklıyını ölçen gösterge digijal her yerde satılır umarım anlatabildim tasarruflu kullanacaksan en düşükten başla sen söylediklerimi dışına cıkarsa tasarruftan cıkar bu diğer klimalar içinde geçerli umarım anlatabildim saha önce söylediklerimi hatırla unutmadıysan

• yukardaki arkadaş yazılarımızı dikkatli okumuyor sanırım 30m2 ısıtıyormu diyor hala ondan önce bizim ne yazdıgını okusa bunu sormaz bence kimsenin kararın etkisinde kalmadan kendi istediğini alsın kararsız insan cok hata yapar çamur atar izi kalsın der yanlış anlamasın kimse önce anlayıp okusa zaten dogru karar verecek bize sormadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 27 Aralık 2015; 12:06:55 >
  • benimle berarber burdaki arkadaşlarla 7 kişi bu klimayı aldılar herkes memnun maşallah servisleri hariç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcel

Bu yeterli gelir mi acaba benim salonuna? bugün yarın karar vermem gerek. ısınamazsak bunu aktaracağım başka bir ev yada oda yok. Elimde patlar. Ortada kalırız.

Soğutma Kapasitesi(BTU/H): 11942
    Isıtma Kapasitesi(BTU/H]: 13648

ısıtma 13648 diyor yani 12000 değilmiş ama bu satan firmada yazan bilgi . samsungun sitesinde bulamadım bu bilgiyi doğrumudur bu veri harbibirli üstad
  • İzmirde yaşayan var mı? Montaj için servisi biz seçebilir miyiz? Tavsiye edeceğiniz bir servis var mı?

• quote:

quote:

Bu yeterli gelir mi acaba benim salonuna? bugün yarın karar vermem gerek. ısınamazsak bunu aktaracağım başka bir ev yada oda yok. Elimde patlar. Ortada kalırız.

ısıtma 13648 diyor yani 12000 değilmiş ama bu satan firmada yazan bilgi . samsungun sitesinde bulamadım bu bilgiyi doğrumudur bu veri harbibirli üstad

1 ci sayfaya gel bak bakalım ortalama degerler yazdıgın orjinal mınumum ve maksumum degerler resim mevcut

• quote:

İzmirde yaşayan var mı? Montaj için servisi biz seçebilir miyiz? Tavsiye edeceğiniz bir servis var mı?

izmirdeki servisi secebilirisn araştır öğren derim ve bunu 444 .... müşteri hizmetleri arayarak gün belirleyebilirisin ok
  • alan diğer arkadaşımız video paylaşımlarıyla kafalardaki soru işareti kaldırıyor bu arada videosu dediğim gibi kullanıldıyında ne kadar waat yaktıgını görecek arkadaslar bi daha sormuyorum geçmiş yazılara bakarak hangi modda calısacayını görsünler .

https://www.youtube.com/watch?v=IaYbkRAlRU0&feature=youtu.be
  • xcel X kullanıcısına yanıt
    siz aldınızmı klimayı? aldınızsa önce samsung müşteri hizmetlerini arayıp klima modelini söyleyin size bir servis kaydı açacaklar sonra servisin telefon numarasını veriyor size arayıp randevu günü oluşturuyorsunuz..bende izmirdeyim yarın gelecekler memnun kalırsam telefonlarını veririm
  • quote:

quote:

quote:

1 ci sayfaya gel bak bakalım ortalama degerler yazdıgın orjinal mınumum ve maksumum degerler resim mevcut

hayır yüzbaşım şimdi yanıldın :) ayrıca 1.sayfayada baktım yazmıyor yeminle gene gönderme beni birinci sayfaya o en düşük ve en yüksek değer değil biri soğutma yani eer diğeri ısıtma yani cop değerleri

ama bu veriler satıcı sitesinden aldığım veriler samsungun sitesinde yok bu değerler..bunların gerçek btu ları kaç nasıl öğreniriz kitapçıklarında falan yazıyormu acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayır yüzbaşım şimdi yanıldın :) ayrıca 1.sayfayada baktım yazmıyor yeminle gene gönderme beni birinci sayfaya o en düşük ve en yüksek değer değil biri soğutma yani eer diğeri ısıtma yani cop değerleri

ama bu veriler satıcı sitesinden aldığım veriler samsungun sitesinde yok bu değerler..bunların gerçek btu ları kaç nasıl öğreniriz kitapçıklarında falan yazıyormu acaba?

yaw arkadas siz adamı hasta edersiniz nasıl nerenizle okuyorsunuz o ayrı konu herşey açıkca ifade ettim 1 ci sayfada hala servis müşteri hizmetleri diyorsunuz yurt dışı değerlere bak burdakiler ben alırken laf yetiştirmek için kafayı yedirttiler sitelerinde ben yazdırdım bizim insanımız geriden gelir değerlerin ne oldugunu bilmezler daha sonra salaklar yine çıkarmışlar türkiyede işi bilene söyleyeceksin kardeşim bunları bilen bayi servis olsa 5000 tl satarlar :) bi daha yazmıyorum buyur orjinal değerler

https://store.donanimhaber.com/60/ea/23/60ea23e028b3d0717187aee1d7b66f72.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 28 Aralık 2015; 2:45:33 >

• harbibirii kullanıcısına yanıt
    tamam kızma komutanım yüzbaşım sakin ol sadece teyit etmek için sordum..

hmm bu değerler hakkaten fake değilse mükemmel 23000 nedemek ya (ısıtmada) kaldıki bizim asıl amacımız ıstıma için aldık klimayı..desenize turnayı gö.ünden vurmuşuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ereli63 -- 28 Aralık 2015; 3:46:55 >
  • harbibirii kullanıcısına yanıt
    Kardeş Samsung sitesinde birlink vermistin kıyaslama butonu vardı orada gormustum 23000 BTU olduğunu yanlis hatirlamiyorsam
    Birde öyle bakın bende çok arastirmistim sSamsung servusdeki kizlara sormustum en üst seviye 13000 demişlerdi

• ereli63 E kullanıcısına yanıt
    Henüz almadım. Servisten çekiniyorum. Montaj deneyiminizi aktarırsanız çok memnun olurum. Hemen hemen herkes serviszede samsungta. Mal iyide sonrası gerilim filmi gibi

Diğer konu cihazın iç ünitesi siyah renkli değil mi? Işık vurunca mora kayıyor sanki.Hanıma beğendiremedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcel -- 28 Aralık 2015; 9:14:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabanoz

Kardeş Samsung sitesinde birlink vermistin kıyaslama butonu vardı orada gormustum 23000 BTU olduğunu yanlis hatirlamiyorsam
    Birde öyle bakın bende çok arastirmistim sSamsung servusdeki kizlara sormustum en üst seviye 13000 demişlerdi

biraz daha üzerine git dediğime gelirler merak etme :)
  • quote:

Henüz almadım. Servisten çekiniyorum. Montaj deneyiminizi aktarırsanız çok memnun olurum. Hemen hemen herkes serviszede samsungta. Mal iyide sonrası gerilim filmi gibi

Diğer konu cihazın iç ünitesi siyah renkli değil mi? Işık vurunca mora kayıyor sanki.Hanıma beğendiremedik.

emin ol her servisler için geçerli sanma ki diğer servisler işini cok doğru yapıyorlar :) ışıktan değil 3 d boyutu gibi elmas mor renginde parlıyor gerçek gibi arkadas resmi cekmiş hanımı begendir :) sonra servis gerilim flimi atlat keyfine bak geri kalan parayıda dışarda hanımınla güzelce yılbaşı eğlence olarak harca insanlar daha alacayı cihazın özelliklerini bilmez gidip markalara para verirler yazık para sanki sokakta kazanılıyor yan yana daıkın samsung benim cihazı 5000 tl olsa ikis tercihim kesinlikle junfragu olurdu her yönüyle kalite li :) dedim ya servisler ah ah akraba olu ver ne oalcak şansın varsa atlatırsın :)

http://i.hizliresim.com/Z7AgJg.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 28 Aralık 2015; 9:27:53 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.