Şimdi Ara

SAMSUNG AQV12KBAN SMART İNVERTER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
6
Favori
10.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi servis bu. Tavsiye eder misin? Bu servisin gelmesini isteyeyim mi? Anladığım kadarıyla çok kasap değiller Hangi semt senin? Cihazda ses durumu nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcel -- 30 Aralık 2015; 0:54:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xcel X kullanıcısına yanıt
    valla olumsuzluklarını yazdım işlerini okadar da ehemmiyet göstererek yapmıyorlar..klima borusu yerdeyken çalışıyorlardı üzerinden atlarken içim gidiyordu bişeyde demiyordum ayıp olmasın diye.bir ara boruya bastığını bile gördüm ama servisi çağırırken mutlaka vakum cihazını getirmelerini söyle..birde elektrik kablosunu keserken dikkat et yettiği kadar kessinler eksik olmasın..02322590335 servisin telefonu bu benim semt eşrefpaşa..klima ses yapmıyor gayet sessiz ilk deneyimim olarak baktığımda..ama diğer odada olduğundan sadece deneme amaçlı açtım sonra misafirliğe gittik şu an kapalı..3-5 gün sonra daha iyi anlaşılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereli63

valla olumsuzluklarını yazdım işlerini okadar da ehemmiyet göstererek yapmıyorlar..klima borusu yerdeyken çalışıyorlardı üzerinden atlarken içim gidiyordu bişeyde demiyordum ayıp olmasın diye.bir ara boruya bastığını bile gördüm ama servisi çağırırken mutlaka vakum cihazını getirmelerini söyle..birde elektrik kablosunu keserken dikkat et yettiği kadar kessinler eksik olmasın..02322590335 servisin telefonu bu benim semt eşrefpaşa..klima ses yapmıyor gayet sessiz ilk deneyimim olarak baktığımda..ama diğer odada olduğundan sadece deneme amaçlı açtım sonra misafirliğe gittik şu an kapalı..3-5 gün sonra daha iyi anlaşılır

neden 444 şikayette bulunmadınız durumu anlatın arayında ve teşhis edin bu servisi kimse bu servise iş yaptırmasın başka servisle iletişime geçilsin öğrenmiş oldunuz böylelikle bu işler böyle arkadaşlar kötü servisi anca yaptırırken öğrenirsiniz bunuda not olarak geçilsin ereli servis yeri adresi tam yazında izmirden alanlar bunlara yaptırmasınlar kimse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 30 Aralık 2015; 9:04:31 >

• merhaba bu klimayı 1400 tl ye alacağım nasıldır sizce iş görür mi fiyatı uygun diye soruyorum

http://www.hepsibitikla.com/beko-31200-aa-12.000-btu-ekonomik-inverter-klima#Instalments
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbibirii

quote:

Orijinalden alıntı: ereli63

Valla bende onu çözemedim elektrik kablosu ve sinyal kablosu yok içinde dediler geri gittiler..aldığım yerle irtibata geçtim servisi aramışlar siz kabloyu takın biz size gonderecez demişler.onlarda yarın gelecekler ..acaba diyom kendi orjinalinimi beklesek yoksa servisin takacağı kablo aynımıdır .şu upraştığımız şeye bak yav

siyah kablodur çoklu aynı ise bekleme varsa baglat arada siyah renkte iç ünite için ince kablo birde kalın kablo vardır dış ünite için adamları ara bu ise gelsinler klimalarda orjınal kullanılar zaten paket içinde

bendede kablo çıkmadı adamlarda varmış siyaj kablo kullandılar

• quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

merhaba bu klimayı 1400 tl ye alacağım nasıldır sizce iş görür mi fiyatı uygun diye soruyorum

http://www.hepsibitikla.com/beko-31200-aa-12.000-btu-ekonomik-inverter-klima#Instalments

beko marka eve sokmam onu belirteyim vestelide sokmam 2000 yılından önceki sağlamlıkdan öte bu markalar haberiniz olsun fym yanlış yere yazdınız samsung aqv modeli sayfası burası link vereyim burda devam edebilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_3306812/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: xcel

Hangi servis bu. Tavsiye eder misin? Bu servisin gelmesini isteyeyim mi? Anladığım kadarıyla çok kasap değiller Hangi semt senin? Cihazda ses durumu nasıl?

sakın bu servis cagırma görmüyormusnuz adamlar daha vakumu bilmezler baska servis bulun bakın uyarıyorum kabloları bakır boruları kestirmeden montajı yaptırınız
  • Servisle görüştüm. 30 dk vakum sözü aldım. Klima 8inde bana gelecek. 9unda montaj.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcel

Servisle görüştüm. 30 dk vakum sözü aldım. Klima 8inde bana gelecek. 9unda montaj.

Neden o kadar gec gelecek klima

• şuan antalya aşırı soğuk tam zamanında almışım klimayı. 24 derecede çalıştırıyorum 22m2 odam sıcacık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

şuan antalya aşırı soğuk tam zamanında almışım klimayı. 24 derecede çalıştırıyorum 22m2 odam sıcacık.

ne güzel sakın hiç kapatma klimanı 24 saat oda sıcaklıyını korusun saatte 0,350-600 arası kw yakar aç kapa yaparsan anlamı kalmaz 5 günlük waatı 1 gün çeker btu ısıtması çok yüksek 23,850 civarı bakma 12 lik olduguna :) daha önce anlatıklarım küpe olsun
  • Yılbaşı tatili. ben rica ettim 7sinde çıkmasını.

• Geçenlerde york marka bir klima aldım şimdilik bir sorunum yok,,sizlerin samsungun bu ürününü ısrarla tavsiye ettiğinizi görünce Adana da samsung yetkili servisini aradım,keşif yapmadıklarını söylediler,daha sonra da vakumlama yapıyor musunuz peki diye sordum karşımdaki bayan vakumlamanın ne oldugunu bilmiyordu,daha sonra aramamı istedi,,Adana dan var mı samsung klima taktıran bu servis işi biraz tedirgin etti beni,,
  • Diğer odaya alacağım bunu da 12 lik yeter bana tavsiye edilen ürün bu sanırım

http://www.gizerlerdenal.com/urun/samsung-aqv-12-kbanstk-jungfrau-split-klima

Satıldıgı sitede herhangibir teknik bilgi verilmemiş,,mağazaya gidip görebilirim ,,sitenin mağazası bulundugum ilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutooberk

Diğer odaya alacağım bunu da 12 lik yeter bana tavsiye edilen ürün bu sanırım

http://www.gizerlerdenal.com/urun/samsung-aqv-12-kbanstk-jungfrau-split-klima

Satıldıgı sitede herhangibir teknik bilgi verilmemiş,,mağazaya gidip görebilirim ,,sitenin mağazası bulundugum ilde

hala teknik arıyorsunuz burda herşey var basından sonuna kadar okursa aradıgın cevapları cok net bulursun yeterki dogru düzgün servis bulunuz oraya buraya aramayın bilgi deneyimi yurt dışından aldık ögrendik burdakileri sormayın anca satarlar konuşurlar geri kalmış cehalet toplumda servislerlerden ne beklersin o yüzden servis işini arastırın güzelce atlatın arkanıza yaslanız keyfinize bakın baska klimaya bile kesinlikle bakmayınız benden bu akdar soru sormadan önce lütfen sayfayı geri al bak iyi akşamlar..

• yanlış anladınız,ben teknik bilgi aramıyorum önceki sayfalarıda net bir şekilde okudum hatta başka konulardada da inceleme yaptım,,
    asıl anlatmak istediğim satıcı firmanın neden verileri ürünle beraber sunmaması,o da çok önemli değil,,
    servislerle ilgili bir araştırma yapmaya çalışıyorumda en iyi ve kesin bilgiyi Adana daki servislerle ürün kurulumu yaptıran varsa verebilir,,bakalım şansımıza çıkar mıı
  • Bu gün gizerlere gidip ürünü gördüm,ve satın aldım,,cumartesi günü kurmalarını istedim evde anca o gün olacağım için,iki servis arasından seçim yapacağım bakalım araştırmaya çalışacağım,,Adana da samsung klima taktıran yok sanırım,varsaaa çok makbula geçer servis tavsiyesiii
  • quote:

yanlış anladınız,ben teknik bilgi aramıyorum önceki sayfalarıda net bir şekilde okudum hatta başka konulardada da inceleme yaptım,,
    asıl anlatmak istediğim satıcı firmanın neden verileri ürünle beraber sunmaması,o da çok önemli değil,,
    servislerle ilgili bir araştırma yapmaya çalışıyorumda en iyi ve kesin bilgiyi Adana daki servislerle ürün kurulumu yaptıran varsa verebilir,,bakalım şansımıza çıkar mıı

Soğutma Kapasitesi(BTU/H): 11942
    Isıtma Kapasitesi(BTU/H]: 13648
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

quote:

yanlış anladınız,ben teknik bilgi aramıyorum önceki sayfalarıda net bir şekilde okudum hatta başka konulardada da inceleme yaptım,,

Soğutma Kapasitesi(BTU/H): 11942
    Isıtma Kapasitesi(BTU/H]: 13648

Veriler derken ısıtma soğutma değerleri değilde harbibirii nin paylaştıgı özellikleri kastetmiştim,bir önemi yok nasılsa biz biliyoruz ,,şimdi tek önemli olan kurulumda sıkıntı çıkarmıyacak bir servis :)

• Klima alacagim nu konuyu hordum su an nerede var yada buna yakin baska varmi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.