Şimdi Ara

SAMSUNG AQV12KBAN SMART İNVERTER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
6
Favori
10.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun hocam iyi günlerde sıkıntısız kullanırsınız inş.
    ama şu boru işi kafama takıldı boru nekadar kısa okadar performans bildiğim kadarıyla..kestirmekmi daha iyi acaba yoksa sizin yaptığınız gibi kestirmeden öylece sarılmasımı karar veremedim?
    aslında bizim 1-2 yıla taşınma durumuda olabilir bunuda gözönünde bulundurursak kestirmemekte fayda var sanki
    harbibirli üstadım bu konuda ne yapmamı önerirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereli63

hayırlı olsun hocam iyi günlerde sıkıntısız kullanırsınız inş.
    ama şu boru işi kafama takıldı boru nekadar kısa okadar performans bildiğim kadarıyla..kestirmekmi daha iyi acaba yoksa sizin yaptığınız gibi kestirmeden öylece sarılmasımı karar veremedim?
    aslında bizim 1-2 yıla taşınma durumuda olabilir bunuda gözönünde bulundurursak kestirmemekte fayda var sanki

arkadaşımız aynen dediğimi uygulamış herkesin bu sekilde yapmasıdır elletmeyin bu şekilde sarın kurcalamayın fazla orjınal neyse odur havşayı takma sen servise havsa olayını dikkatlice yapmasını söyle uyar genelde burda cok şikayet oldugunu söyle uyar yeter
  • Teşekkürler. Ben havşa olayını uyardım . Kontrolde ettim düzgün yaptılar sanırım. Yeni modellerin havşa hazır geliyormuş. Bunda havşayı kendileri açtı. 5 yıl garanti olayıda çok iyi oldu cihaz çok sessiz karizma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba cihazı nerden kaça aldınız? 12.000in üzerinde bir modeli var mı?

• bu cihaz 4000 -6000 tl kadr cıksa alınır arkadasım ciddiğim şu 6000 degerinde olan cihazlarla eş deger kasa olarakta bunlar saglam tuaf valla markaya para veriyorlar cogu eşit olsa fiyatlar gider yine bunu alırdım kesin 2550 t l var aldıyım yer 2300 var arkadasımızın aldıyı yer linki atar buraya okursa tabi kaldıysa sınırlı bulunmaya bilir stoklarla sınırlı bildiğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 26 Aralık 2015; 23:47:45 >
  • quote:

hayırlı olsun hocam iyi günlerde sıkıntısız kullanırsınız inş.

senin durumlar ne alemde montaj yapıldımı
  • İzmir'de kuzey cephe yalıtım sıfır 30 metrekare salonu ısıtabilir mi? Me sf42 almak üzereyim. Bu samsungun iç ünitesine vuruldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcel

İzmir'de kuzey cephe yalıtım sıfır 30 metrekare salonu ısıtabilir mi? Me sf42 almak üzereyim. Bu samsungun iç ünitesine vuruldum.

benim yukardaki videoyu izlemediniz sanırım 55 m2 :) izolasyonlu snein 30 m2 cok rahat ısıtır sogutur emin olabilirisn senin alacyaın cihaz plastik kalitesi samsung kalitesinden iyi degildir eminim sert dir öyle ama yamulmuyor yani digerleri malum kararı kendin verirsin markaya para vereceyine özleliklerine ve saglamlıyına ver parana elektrik parasını 2 senede cıkarır 2 sene sonra bozulsa bile karlısın anlıyacyaın zaten aralık 5 yıl garanti veriyor sen kacırdın gibi 3 yıl olur garanti karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 27 Aralık 2015; 0:43:58 >
  • harbibirii kullanıcısına yanıt
    bugün geldi üstad arkadaşın uyarısı işe yaramış yurtiçi kargoyla gönderdiler dıştan bakıldığı zaman eziği çiziği yok şükür.montaj için pazartesiye gün aldım gelsin detaylarını yazacam burdan inş
  • quote:

bugün geldi üstad arkadaşın uyarısı işe yaramış yurtiçi kargoyla gönderdiler dıştan bakıldığı zaman eziği çiziği yok şükür.montaj için pazartesiye gün aldım gelsin detaylarını yazacam burdan inş

hadi yırttın yine şanslısın :) zaten en büyük probleri kargoların getirmesi birde servisler bunları atlat keyfine bak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Teşekkürler. Ben havşa olayını uyardım . Kontrolde ettim düzgün yaptılar sanırım. Yeni modellerin havşa hazır geliyormuş. Bunda havşayı kendileri açtı. 5 yıl garanti olayıda çok iyi oldu cihaz çok sessiz karizma

hocam şu 5 yıl işinde bi iş var kesin bilgimi 5 yıl garanti durumu? daha bugün samsungun herhangi bir bayisine gittim o kampanya çoktan bitti dedi ayrıca internet sitelerine bakıyorum öyle bir bilgi yok..müşteri hizmetleride keza aynı öyle birşey olmadığını söylüyorlar..inş sizin servisin dediği doğrudur hocam. eğer 5 yıl kesinse ve bunla ilgili belge verdilerse size bunun fotosunu atarsanız çok makbule geçer bende gelecek olan servise gösteririm
  • quote:

quote:

Teşekkürler. Ben havşa olayını uyardım . Kontrolde ettim düzgün yaptılar sanırım. Yeni modellerin havşa hazır geliyormuş. Bunda havşayı kendileri açtı. 5 yıl garanti olayıda çok iyi oldu cihaz çok sessiz karizma

hocam şu 5 yıl işinde bi iş var kesin bilgimi 5 yıl garanti durumu? daha bugün samsungun herhangi bir bayisine gittim o kampanya çoktan bitti dedi ayrıca internet sitelerine bakıyorum öyle bir bilgi yok..müşteri hizmetleride keza aynı öyle birşey olmadığını söylüyorlar..inş sizin servisin dediği doğrudur hocam. eğer 5 yıl kesinse ve bunla ilgili belge verdilerse size bunun fotosunu atarsanız çok makbule geçer bende gelecek olan servise gösteririm

abi sen 3 yıl garantiye razı ol geç :) kolay kolay bozulmaz 1 seneyi atlattınızmı servisi atlat sen hele yoksa akraba olurusn haa :)

• quote:

İzmir'de kuzey cephe yalıtım sıfır 30 metrekare salonu ısıtabilir mi? Me sf42 almak üzereyim. Bu samsungun iç ünitesine vuruldum.

senin alacayın cihazın maşallahı var elektirik 1340-1540 waatlarda ortalama benim cihazın aşayı yukarı iki katına denk geliyor sen iyice arastır öyle karar ver bizler etkilemiyelim hersey ortada videosuyla resimleriyle googlede bazı arkadaslarımız bile paylaştı bakıp incellersen görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 27 Aralık 2015; 0:35:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbibirii

quote:

quote:

abi sen 3 yıl garantiye razı ol geç :) kolay kolay bozulmaz 1 seneyi atlattınızmı servisi atlat sen hele yoksa akraba olurusn haa :)

valla ağzından bal damlıyor yüzbaşım ama 5 yılı duydum bikere bırakmam ucunu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harbibirii

quote:

quote:

valla ağzından bal damlıyor yüzbaşım ama 5 yılı duydum bikere bırakmam ucunu

estafullah :) valla en ufak sorun cıksa yazarım şikayetimide yazarım çekinmem başlarda servis sıkıntılı oldu sadece yoksa cihazda bir gram sorun yoktu halada yok yalandan nefret ederim sonucta herkes en iyi cihazı ve fiyat perfonması en iyisi hangisi ise onu almaları taraftarıyım zaten tükendi tükenecek fazla kalmamıştır :)

• ereli63 E kullanıcısına yanıt
    merhaba servis kutudan çıkan garanti belgesi önemli değil bizim sistemde görünücek 5 yıl garanti dedi. önemli olan servis formu ve fatura dedi. bu arada bu cihazın iç ünitesini kendi bezi ile silmek gerekiyor sadece başka bir bez çizebilir kiristal gibi birşey çünkü yüzeyi. carbon fiber mi ne dedi bez için kutusundan çıktı sadece onunla silmek lazımmış. garanti olayını pazartesi günü arayıp sistemlerinden kontrol ettiricem telefon üzerinden.
  • Siz nereden kaça aldınız?

• quote:

merhaba servis kutudan çıkan garanti belgesi önemli değil bizim sistemde görünücek 5 yıl garanti dedi. önemli olan servis formu ve fatura dedi. bu arada bu cihazın iç ünitesini kendi bezi ile silmek gerekiyor sadece başka bir bez çizebilir kiristal gibi birşey çünkü yüzeyi. carbon fiber mi ne dedi bez için kutusundan çıktı sadece onunla silmek lazımmış. garanti olayını pazartesi günü arayıp sistemlerinden kontrol ettiricem telefon üzerinden.

doğru ayrı fiber bezi var zaten led tv ekranı gibi iç ünite onun dısında silinmez zaten bu arada kaç derecde ısıtıyorsun odanı klima kac derecede ısıtoyorsan 2 derece ekle oda sıcaklıyı o sevyeye gelir termosat al yada köseye ko y evde olması gereken sey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 27 Aralık 2015; 0:49:33 >
  • quote:

Siz nereden kaça aldınız?

http://www.gizerlerdenal.com/urun/samsung-aqv-12-kbanstk-jungfrau-split-klima

buyrun hocam benle Turkeystar arkadaşımız bu siteden aldık en ucuzu bu ve 9 taksit
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.