Şimdi Ara

SAMSUNG A8 2018 VE SAMSUNG A8 PLUS 2018 ANA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
8
Favori
51.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nerden acıyoz bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelişmiş özellikler- hareket ve isaretler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya daha iyi gibi

• Samsung Türkiye garantili a8'ime 3 saat önce bana da güncelleme uyarısı verdi ve güncelledim.kullanma imkanım henüz olmadı.görsellik daha güzel ama kararlılık nasıl olacak bakalım.
  • Arkadaslar güncelleyen arkadaslardan daha cok yorum alalım lütfen. Eksisini gördünüzmü şimdiye kadar. Gerci daha yeni güncelleme gelmıs ama : ) Bu arada ben A8 plus kullanıyorum bana henüz gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur5392 -- 22 Mayıs 2019; 11:38:56 >
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Batarya daha iyi gidiyor gibi. Ama arayüzde geçişlerde kasılmalar var.Performanstan kısıp bataryaya mı yüklendiler anlamadım. Format atmayı düşünüyorum. Belki toparlar.
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Yapılan güncellemelerle telefonları agırlastıyorlar yeni telefon alalım diye. Arayüz kasması kötü olmuş. Format attıktan sonra telefon eski sürümemi dönücek ?
  • Güncelleyenler A8 mi A8 plus mı

Eski sürüme dönmez. Androidde sürüm yükseltmede böyle sıkıntılar eskiden beri olur ama. Formatla genelde düzelir. Smartswitch ile pc ye yedekledim. İlk defa deniycem yedekten geri yüklemeyi.
    Yaptıktan sonra buraya olumlu olumsuz yazabılırmısınız acaba ? bu arada a8 mi a8 plus mı kullanıyorsunuz ?
  • Güncelleyenler modelini yazsın ki, bizde mi sıkıntı var bilelim. Kimine güncelleme gelmiş kimine gelmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 22 Mayıs 2019; 12:28:37 >
    Yazarım. Galaxy A8. Ama şarj ciddi anlamda düzeldi. İlk aldığım gün gibi oldu. Sabah 8:30 da çıkardım şarjdan şu an yüzde 84.
  • A8 bende takılmalar mevcut ama sıfırlamycam o kadar şeyi tekrar kuramam
    Jarj baya iyileşmiş

• Anlaşılan güncelleme A8 e gelmiş. Şarjdan bende hiç memnun değilim. Düzelsin de takılmalar zamanla düzeltilir

Telefonu sıfırlayıp smartswitchle pc ye yüklediğim yedekten geri yükledim. Kasma olayı tamamen bitti. Canavar gibi şu an. Aynı anda 2 oyun açıp pencere geçişi yaptım sorun yok. Browserda da kasmadı hiç. Arayüz ve uygulamalar da sıfırlanmadan önceki düzene döndü. Rehber galeri sms ler vs.. eksiksiz geri geldi.

Yalnız yedekten yüklemeyle ilgili bazı sorunlar var.Telefon sıfırlanıp açıldıktan sonra sadece usb den telefon bağlantısı istiyor. Pc bağlantısına izin vermek için telefonun açılıştaki kurulumunu yapmak gerekiyor. Yaptıktan sonra usb izni verince yedekleme başlıyor. Fakat google samsung hesapları geri gelmiyor,tekrar girmek gerekiyor. Güvenli klasördeki uygulamaları yedeklemiyor.Bütün banka uygulama ve hesaplarım gitti. Tüm medyayı yedekleyip geri getiriyor,whatsapp dahil. Ama whatsapp ın database ini yani telefondaki sohbet yedeklerini geri getirmiyor. Hiçbir uygulamanın kullanıcı adı şifresi geri gelmiyor. Hepsi tekrar girilmek zorunda. Telefonun güvenlik ayarları da geri gelmiyor. Oyunlarda online hesabınız yoksa verileriniz geri gelmez. Telefondaki uygulama datalarını elle yedeklemeniz gerekir.
    En çok canımı sıkan aylardır samsung health de tuttuğum kayıtlar silindi. Yedekten geri çağırdım online olarak ama günlük verilerin hiçbiri yok. Sadece genel bilgiler.

Uygulamaların hepsinin datalarını mümkünse online değilse başka bir pc ye yedekleyip öyle yapın. Sıfırladığıma değdi mi derseniz evet kesinlikle büyük fark oldu.

• Güncelleme tam anlamıyla rezalet olmuş. Hiç mi test etmediler anlamadım o kadar geciktirdiler hem de güncellemeyi. Telefon dilini ingilizce yaptım ve ondan sonra telefon kafayı yedi, sürekli reset atıyor hiçbir işlem yapmıyor. Android 8'e geri dönmek için USB debugging'i açmam lazım onu bile yapamıyorum ne yapacağımı şaşırdım. Yardım edebilecek varsa lütfen yardım etsin.
    Hayırlı olsun sonuc olarak memnunsunuz. Galerideki resimler ve özellikle rehber cok onemlı onlarda bı problem yasamamıssınız sanırım.
    Evet yedeklemede en önemli şeylerde sorun yok. Ayrıntılarda sorun oldu. Ama gerçekten memnunum bu haliyle güncellemeden. Çok şey eklenmis olabilir ama bazı şeyler kilit özelliklerdir. Bataryanın uzun dayanması ve telefonu masadan alınca otomatik uyanması kullanım açısından en önemli özellikler bence. Gece modu da dikkat çekiyor. Kullandıktan sonra bir liste yapmak lazım. Herkes beğendiği özellikleri paylaşırsa iyi olur.

Arayüz ve geçişte kasılma benim a8'de de var.temiz kurulum yapmak lazım galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 23 Mayıs 2019; 1:23:37 >
    Hocam smart switch galleryevent diye bir adıma geldi 40-50 dakikadır %100de yedekleme yapıyor sizde de uzun mu sürdü bu kadar

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.