Şimdi Ara

SAMSUNG A8 2018 VE SAMSUNG A8 PLUS 2018 ANA KONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
8
Favori
51.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Video yedekleme en uzun süren kısım oldu. Ama tek tek sayıp bitirdi. Biryerde takılı kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Galaxy s2 den beri android kullanırım. Çok fazla orjinal ve özel rom yüklemesi denedim. Yükseltme ve rom değişikliğinde stabil geçiş olmuyor androidde. Temiz kurulumda tam performans gösteriyor. Yeni sistemde aşmışlardır diye düşünmüştüm ama maalesef.

• Guncellemeden sonra bildirim cubugunda mikrofon isareti ile sesle uyandirma diye bir uygulama aktif oldu arkadaslar bu ne ise yariyor bazen o isaret geliyor bazen gidiyor.bixby voice dicem ama oda degil galiba anlayamadim bir aydinlatirsaniz sevinirim bilenler

• Bu kadar saçma bir güncelleme olamaz.. Zerre kasma olmayan telefon, güncelleme sonrası Facebook ta fotoğraf açarken bile kasmaya başladı.. Öyle bekliyorsun 20 saniye falan bir fotoğraf açılacak diye... Ayrıca güncellemeden sonra ekranı ikiye bölüp aynı anda 2 uygulama kullanma kaldırılmış!!! Dalga geçiyorlar resmen... Güncellemeyin arkadaşlar, ben pişman oldum

• w49 kullanıcısına yanıt
    Cihazınız A8 mi A8 Plus mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Cihazınız A8 mi A8 Plus mı?
    A8 2018.. plus değil, sadece A8

Hocam fabrika ayarlarına dön düzelir android böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1-Güncellemeden sonra yavaşlayan telefon sıfırlayınca biraz düzeldi.

2- Sürekli açık ekranda bildirim gelen uygulamanın simgesinin o uygulamaya ait renkle gösterilmesi hoşuma gitti.

3-Gece modu güzel bir yenilik.

Yeni sürümde beğendiğim ve beğenmediğim özellikleri bu mesajda belirteceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 25 Mayıs 2019; 0:6:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Hocam fabrika ayarlarına dön düzelir android böyle
    Böyle saçma çözüm mü olur! Tüm verilerim ayarlarım gittikten sonra neye yarar
  • Sadece A8'e verdiler sanırım güncellemeyi A8 plus kullanıyorum henüz gelmedi.
    daha iyi bir çözümün var mı?
  • Dün akşam a8 2018 model telefonumu güncellemiş bulunmaktayım.Gün içinde 30 45dk oynadığım kafa topu 2 adlı oyunda ciddi kare hızı düşüşleri yaşadım.bende smartswitch ile bilgilerimi yedekleyip hard reset atmaya karar verdim ama pek değişen birşey olmadı.

Ara yüzde bazen yavaşlıklar oluyor bunlara zaten hazırlıklıydım ama bir mobil oyunda bu kadar kare hızı düşmesi yaşamak şaşırttı beni.Sanki fpsyi 30a ayarlamışımda öyle oynuyor gibiyim.Diğer özelliklerini pek deneme şansım daha olmadı ama keşke güncellemeseydim dedirtti şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: KimdenAlacan

Dün akşam a8 2018 model telefonumu güncellemiş bulunmaktayım.Gün içinde 30 45dk oynadığım kafa topu 2 adlı oyunda ciddi kare hızı düşüşleri yaşadım.bende smartswitch ile bilgilerimi yedekleyip hard reset atmaya karar verdim ama pek değişen birşey olmadı.

Ara yüzde bazen yavaşlıklar oluyor bunlara zaten hazırlıklıydım ama bir mobil oyunda bu kadar kare hızı düşmesi yaşamak şaşırttı beni.Sanki fpsyi 30a ayarlamışımda öyle oynuyor gibiyim.Diğer özelliklerini pek deneme şansım daha olmadı ama keşke güncellemeseydim dedirtti şu anda.
    A7 2018 konusuna yada şikayet var sitesine bakabilirsiniz asla güncelleme yapmayın andoroid 9 cihazı kullanılmaz hale getiriyor tek care 8 geri dönmek ana konuda nasıl döneceği açıklamada var geçmiş olsun

• Guncellemeden sonra bildirim cubugunda mikrofon isareti ile sesle uyandirma diye bir uygulama aktif oldu arkadaslar bu ne ise yariyor bazen o isaret geliyor bazen gidiyor.bixby voice dicem ama oda degil galiba anlayamadim bir aydinlatirsaniz sevinirim bilenler
  • Pie'a güncelledim bende ama ne hikmetse videolar, resimler, sayfalar vs gecikmeli açılıyor. 3 operatörde de aynı durum var. Telefonda ufak kasmalar başladı.

Home'dan tümünü kapat diyorum ama spotify'ı kapatmasına rağmen ötmeye devam ediyor.

Kullanımda şarj süresi 1 saat azaldı.

Bunları düzeltmeleri lazım, telefondan soğudum vallahi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 27 Mayıs 2019; 23:38:2 >
  • GM 9 Pro'ya da güncelleme geldi, orda hiç kimse şikayet etmiyor bende memnun kaldım.
    Samsung, GM kadar mı olamadı.
    Plus a güncelleme geldi mi en iyisi güncellememek olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Sadece A8'e verdiler sanırım güncellemeyi A8 plus kullanıyorum henüz gelmedi.
    Hocam a8 plus 21 hazirana ertelenmiş. Bende plus kullanıyorum. Normal A8 e gelipte buna niye gelmedi anlayamadım. Gerçi kimse güncellemeden memnun değil

• Sanirim marttan beri erteleniyor zaten. Haziranda gelmesi bile muallakta . Gelceksede sorunsuz gelsin.

• ctesi nasipse plus alacağım. oyun performansı beklentim yoktur.browser ve mail konusunda beni uzmesin yeter. kasa yapısını çok beğeniyorum.

arkadaşlarımda illaki güncel bir telefon al deyip duruyorlar. samsung plastik kasalarinida ben beğenemiyorum. almadan önce sizlerede son kez danışarak hareket edeyim :)

• İlk kez Samsung telefon kullanıyorum. Samsungun güncellemeyi beceremedi beni çok şaşırttı. S10 larda ki güncelleme geri çekilmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.