Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
19
Favori
138.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben iki sim kart kullanıyorum. Samsung Garantili iki hatlı A7 2017 bulana kadar göbeğim çatladı. Size kaça maloldu bilemiyorum ama GG veya N11'de 2.000 TL'ye babanızın oğluna satarsınız. Keşke ben almadan önce haberim olsaydı size tek hatlı telefonu alırdık. Çift hatlıyı ben alırdım.

Arayüz ve performans olarak hiç bir şey değişmez bence.
    Çift sim kartlılarda, tek simkartlı cihaza göre tek fark, çift sim kartlı cihazda "Sim Kart Yöneticisi" şeklinde bir menü var.

Bu arada ben ticari karta taksitle 2.059 TL'ye aldım.
  • LuciFeriaN kullanıcısına yanıt
    telefon almak planlarınızda varmıydı bilmiyorum ama eğer var idi ise, A7 2017 güzel bir cihaz.
    Dolap size 5.200 TL'ye gelmiş ve kârlı bir alışveriş olmuş. Bir önceki mesajımda belirttiğim üzere, Samsung TR garantili A7 2017 - Çift Hatlı cihazı GG'de 2.000 TL'ye rahat satarsınız.
    Hayırlı olsun.
  • sfırı kutusunda A7 2017 SATILIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSCEM

sfırı kutusunda A7 2017 SATILIR

fiyat + garanti durumu nedir ?
  • a7 gerek fiyat gerek tasarim olarak ilgimi cekti hatta tam almaya niyetlendiydim. lakin os olmamasi ve olumsuz on kamera yorumlarindan sonra vazgectim. birkac gundur bakiyorum telefonlara sanirim piyasada alinabilecek tek cihaz note5. (1500-2500 tl)

xiaomi pro ve prime da iyi ama siyah yok. mi5s de de ois yok.
    limitleri zorlayip 7 edge alayim diyorum. onda da ekran cok hassas ve kirilma ihtimali biraz yuksek oldugu icin vazgectim. bir de degisim 1100 lira. bir teleon parasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

a7 gerek fiyat gerek tasarim olarak ilgimi cekti hatta tam almaya niyetlendiydim. lakin os olmamasi ve olumsuz on kamera yorumlarindan sonra vazgectim. birkac gundur bakiyorum telefonlara sanirim piyasada alinabilecek tek cihaz note5. (1500-2500 tl)

xiaomi pro ve prime da iyi ama siyah yok. mi5s de de ois yok.
    limitleri zorlayip 7 edge alayim diyorum. onda da ekran cok hassas ve kirilma ihtimali biraz yuksek oldugu icin vazgectim. bir de degisim 1100 lira. bir teleon parasi.

ön kameranın neresi kötü ? mükemmel çekiyo hatta tam net çekiyo. A7 2017 A720F kullanan biri olarak yazıyorum buraya.

sen TEKNOSA ya gidiyorsun A7 bul kamerayı dene o zaman gör. yorumlarak bakarak alınmaz. kendin gidip deneyeceksin.

os konusuna gelince OS nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 23 Mayıs 2017; 14:38:26 >
  • sikayet varda on kameranin surekli bulanik cekmesi gibi sorun oldugu yaziyor.

https://www.sikayetvar.com/samsung-mobile/a7

ekside de ayni yorumlar:

https://eksisozluk.com/samsung-galaxy-a7-2017--5269992
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

sikayet varda on kameranin surekli bulanik cekmesi gibi sorun oldugu yaziyor.

https://www.sikayetvar.com/samsung-mobile/a7

ekside de ayni yorumlar:

https://eksisozluk.com/samsung-galaxy-a7-2017--5269992

ben niye bulanık sorunu yaşamıyorum ?

• selfie cekerken az dha kameradan uzaklasip oyle deneyin isterseniz. zaten sorun buyuk ihtimal yazilimsal.
  • farkındayım 1 metre uzaktan çekince bulanik 0.5 metre çekince tam net..

ön kameradan çekilmiş foto

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

Arka kameradan çekilmiş Foto

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 23 Mayıs 2017; 17:29:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• napicaz ? :D

• merhabalar tavsiye bolumunde cevap alamadim bari telefonun basliga yazayim dedim.
    simdiden tavsiyeniz ve yardimlariniz icin tesekkur ederim.

simdi ben Lg g3'un anakart problemlerinden dolayi lg'ye tovbe ettim. 2500 liralik bir butcem var ustune cikmak da istemiyorum telefonda.

ilk olarak xioami lere baktim mi5 premium, pro. siyah renkleri yoktu.
    7 edgeye baktim ekrani biraz fazla hassas ve ekran degisimi icin 1100 lira istenilmesi birden soguttu. 1 cm kalilikta kiliflarla tel kullanmak istemem.
    bir de forumdaki arkadaslarin basina gelenlerden sonra ithalat garantili almak istemiyorum. evet biraz sans iis ama oyle. :)

son olarak a7 2017 ile note 5 arasinda kaldim.

note 5 eksileri: ~2 yillik cihaz, hafiza karti destegi yok, batarya 3000 mah
    a7 2017 eksileri: ois yok, on kamerada bulanik cekme sorunu var. ( 50 cm otesini )

fiyat olarak a7 400 lira kadar daha ucuz. sizce nasil bir tercih yapmaliyim?

• Radical Brain kullanıcısına yanıt
    Kendiniz yazmışsınız zaten. Eğer yoğun olarak kamera kullanıyorsanız Note 5. Kamera pek önemli değil diyorsanız, batarya önemli diyorsanız A7.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ön kamera mevzusu ne olcak sizce ? Kız kardeşime bu telefondan almayı düşünüyordum ama çok fazla fotoğraf çekinen birisi ve bu yüzden sıkıntı yaşamasını istemiyorum. Düzelirmi sizce güncellemeyle filan ?

• temmuzu bekle. a7 2017 telefona android 7.0 geliyor. yazılım sorunu olduğu kesindir.

• Temmuz güncellemesi ile keşke AOD ye seçenek gelse.

Sürekli açık kalması yerine bildirim, cevapsız çağrı, sms geldiğinde ekranda gösterme gibi.

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi bende bayadır düşünüyordum umarım farklı özelleştirmeler gelir bildirdim geldiği zaman çalışması gibi yada uzun süre aynı yerde sabit durduğunda kapanması ele alındığında çalışması gibi.

• Blackline2827 kullanıcısına yanıt
    Güncellemelerde pek önemsenmeyeceğiz gibime geliyor zor yani

• Arkadaşlar kamerası ve şarjı iyi telefon arıyorum en son a5 2017 de karar kılar gibi oldum. a7 boyutu 5.7 olduğu için kullanmam.

Sizce almalımıyım ? forumda ön kamerası kötü vs diyenler var nasıl kötü dediklerini anlamıyorum ama bana bu kriterlerde önerirmisiniz telefonu ?

a5 2017 ön ve arka kamerası bataryası ve suya dayanıklılığı açısından tam aradığım telefon ama burda bazı arkadaşlar ön kamerasını yerden yere vurmuş kafam karıştı biraz
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Hocam ön kamerası kötü deği. Sadece yazılımı sıkıntılı, sadece belli bir yere focus yapıyor ve geri kalan yerler focus dışı kaldığı için blurlaşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.