Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
19
Favori
138.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 5150

yazılımla düzelecek bir sorun olduğunu sanmıyorum. kamerada kullanılan lens seçimiyle ilgili bir sorun sanırım.

Evet, donanım sorunu. Bu fiyata satılan telefona daha iyi bir kamera ve ois konulmalıydı.
  • Samsung Türkiye Garantili ve Çift Hatlı A7 2017 - Bugüne özel 2.049 TL'ye düşmüş. Ne dersiniz?

Ticari World Kredi kartına 9 taksit imkanı var. ( Ticari kartlarda 50 TL + 50 TL World Puan maalesef yok. )

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-a7-2017-a720-32gb-dual-sim-samsung-turkiye-garantili-281405484#product-installments
  • mehmet05 M kullanıcısına yanıt
    Meraba. Hepsiburada dan 1999 liraya al gec derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloomEsk

HB'da Çift hat ve Samsung Türkiye Garantili Cihaz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet05

quote:

Yok.

• Herkese hayırlı kandiller.Belki yaşamıyordunuz veya farkında değilsiniz ama telefonun ekranı normalden hassas durumda ve aynı sorun yakın yazılıma sahip s7 dede mevcut.1-2 videodaki yönergeleri izlesemde sonuça ulaşamadım örnek olarak son uygulamaları kapatırken sağ sola çekmede zorluk, bir yere basılı tutunca ekranda titreme , aşağı yukarı çekmelerin aşırı hassaslığı verilebilir.Eğer bu şikayetlerden birine sahipseniz sizden ricam bu durumu samsung membersa iletmeniz.Bu durumun eldiven moduyla alakalı oldugunu düşünüyoruz.7.0 guncellemesinde kapat aç botunu gelir veya düzeltilirse çok mutlu olurum(z) diye düşünüyorum teşekkürler. (Özellikle instagram'da fena kayıyor ve oyunlar oynanmaz bi hal alıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sev7nn -- 10 Mayıs 2017; 20:45:13 >
  • quote:

quote:

Samsung Türkiye garantili ve tek hatlı.

Çift hatlı cihazlar genellikle yurtdışı cihaz olur. Bu normal güvenilir bir cihaz. Bunu al hepsiburada'dan. Parana yazık olmasın.

Saygılar.

Ve internetten aldigin hic bir cihazi sim kart takmadan önce bir dene. Sonra iade olmaz.

• Arkadaşlar,

Bazı cihazların, farklı ülkeler için çıkardığı romlar oluyor ya. Mesela Rusya sürümü, İspanya sürümü vb.
    Bizim cihaz için de böyle bir ayrım var mı ?
    İlk Samsung cihazım, Samsung romları takip edebileceğimiz bir site var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Çift hatlı cihazlar genellikle yurtdışı cihaz olur. Bu normal güvenilir bir cihaz. Bunu al hepsiburada'dan. Parana yazık olmasın.

Saygılar.

Ve internetten aldigin hic bir cihazi sim kart takmadan önce bir dene. Sonra iade olmaz.

Samsung Türkiye garantili Çift Hatlı A7 2017 var. Sorun sadece Samsung Bayilerinde var. internette satışı yaygın değil.

Bir önceki linkini verdiğim gittigidiyor linki iptal edildiği için satın alamadım maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet05 -- 11 Mayıs 2017; 13:5:42 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar.

Samsung Türkiye garantili Çift Hatlı A7 2017 var. Sorun sadece Samsung Bayilerinde var. internette satışı yaygın değil.

Bir önceki linkini verdiğim gittigidiyor linki iptal edildiği için satın alamadım maalesef.

Çift hatlı değil, tek hatlı o. Bilgilerde tek hat olduğu belirtiliyor. ve çift hatlı olduğu belirtilmediği sürece tek hatlıdır o. kendileri söylüyor tek hatlı diye dostum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar.

Çift hatlı değil, tek hatlı o. Bilgilerde tek hat olduğu belirtiliyor. ve çift hatlı olduğu belirtilmediği sürece tek hatlıdır o. kendileri söylüyor tek hatlı diye dostum.

Bir çok satıcı maalesef sattığı ürünü veya piyasayı bilmiyor. Çoğu, günlük kâr derdinde olduğu için detayı kaçırıyor. (Samsung Bayileri bile)

Çift hatlı A7 2017'ler Resmi Samsung Türkiye tarafından ülkemize getirildi ve Samsung mağazalarında var.
    Ama rakam 2.499 TL :) Malum donanımhaberciyiz Bu rakam pahalı. Daha ucuza almak lazım .
    Samsung Bayileri ara sıra diğer telefoncularla aralarında takas yapıyor ve internet sitelerine düşüyor. http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-a7-2017-a720f-32gb-samsung-turkiye-garanti-P159870420

Derdim daha ekonomik fiyata satın almak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet05 -- 12 Mayıs 2017; 10:35:50 >

• sev7nn kullanıcısına yanıt
    Evet katılıoyorum ama bu benim hoşma gidiyor çünkü son telefonumda ekranı değiştirdim ve neredeyse basmatik olmuştu ve delirmek üzereydim. şaka bi yana ozellikle facebook yorumlarını okurken mesela asagı inerken hep sağ tıklıor gibi. bence donanımsal ve düzelmez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

Evet katılıoyorum ama bu benim hoşma gidiyor çünkü son telefonumda ekranı değiştirdim ve neredeyse basmatik olmuştu ve delirmek üzereydim. şaka bi yana ozellikle facebook yorumlarını okurken mesela asagı inerken hep sağ tıklıor gibi. bence donanımsal ve düzelmez gibi.

Hocam aynen yorumu yanitla falan cikiyor anlamadim eskiden olmuyordu.Facebook lite indirin benim gibi sinir oluyorsanız.S7dede ayni sorun var ve guncellemeyle duzeliyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sev7nn -- 12 Mayıs 2017; 11:28:53 >
  • Sorum Çift Hatlı A7 2017 kullanan arkadaşlara:

Cihaz 4,5G destekliyormu ?
    Eğer destekliyorsa her iki sim için destekliyormu ?
    Eğer desteklemiyorsa, menüden değişim hız değişimi yapılabiliyormu? simkartlarımı fiziken yer değiştirmek gerekli ?
    Örnek Sim-1 : 4,5G - Sim-2 :3G ise,
    Menüde seçenekleri değiştirerek Sim-2: 4,5G - Sim-1 : 3G yapabiliyormuyuz?

Bu arada A7 2017 Çift Sim - Samsung Türkiye Garantili - 2.049 TL/ Ticari Kredi Kartına 6 Taksitle alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet05 -- 12 Mayıs 2017; 17:39:6 >
  • Denis Cheryshev kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Ön Selfie Kamerası tek kelime ile BERBAT...
  • Arkadaşlar Samsung Galaxy A5 2017 ve A7 2017 serisi telefonları kullandıkça maalesef sorunları ve sıkıntıları bir bir ortaya çıkmaktadır.

Bildiğiniz üzere çok hassas olmayan, sorunlu çalışan ve sıkıntılı olan Parmak İzi Okuyucusundan sonra, bugün de Selfie kamerasının çok kötü olduğunu fark ettim.

Bu telefonların ön kamerası Selfie çekimlerde sadece Selfie çekimini yapan kişinin yüzüne odaklanmakta, arka plandaki yüzlere odaklanmayarak hepsini FLU-BULANIK göstermekte ve çekim yapmaktadır.
    Ve ne yaparsanız yapın çekim esnasında arka taraftakilerin yüzleri netleşmemektedir. Yani bu ön kameranın Selfie çekimi ile hiçbir alakası bulunmamaktadır.

1.850 - 2.000 TL gibi yüksek paralar vererek satın aldığımız bu telefonlara böyle kötü çekim yapan Selfie ön kamera konulması Samsung Firmasınca bizlere yapılan en büyük HAKSIZLIKTIR. Ve bu telefonların en büyük gizli AYIBIDIR.

Sonuç olarak ; A5 2017 ve A7 2017 telefonların Selfi-Ön Kamerası tek kelime ile BERBATTIR..

Günümüzde artık Selfie çekimi bir ihtiyaç olduğundan bu telefonları A5 2017 ve A7 2017 ' yi Selfie çekimi için de alır ve kullanırım düşüncesinde olan arkadaşlar kesinlikle bu telefonları ALMASINLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ober -- 14 Mayıs 2017; 17:36:3 >

• ober kullanıcısına yanıt
    android 7 güncellemesi gelsin bakalım neler değişecek bende çok merak ediyorum.

A7 2017 kullanmaya başlayalı yaklaşık 3 ay oldu benim için en önemli kriter pil ve fm radyo bu ikisi mükemmel çalıştığı için benim memnuniyetim hat safhada

hala 3 güne yakın şarjım gidiyor çok yoğun kullansam bile 2 gün rahat gidiyor.
    bu telefonu aldım alalı powerbank nedir unuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ober

Arkadaşlar Samsung Galaxy A5 2017 ve A7 2017 serisi telefonları kullandıkça maalesef sorunları ve sıkıntıları bir bir ortaya çıkmaktadır.

Bildiğiniz üzere çok hassas olmayan, sorunlu çalışan ve sıkıntılı olan Parmak İzi Okuyucusundan sonra, bugün de Selfie kamerasının çok kötü olduğunu fark ettim.

Bu telefonların ön kamerası Selfie çekimlerde sadece Selfie çekimini yapan kişinin yüzüne odaklanmakta, arka plandaki yüzlere odaklanmayarak hepsini FLU-BULANIK göstermekte ve çekim yapmaktadır.
    Ve ne yaparsanız yapın çekim esnasında arka taraftakilerin yüzleri netleşmemektedir. Yani bu ön kameranın Selfie çekimi ile hiçbir alakası bulunmamaktadır.

1.850 - 2.000 TL gibi yüksek paralar vererek satın aldığımız bu telefonlara böyle kötü çekim yapan Selfie ön kamera konulması Samsung Firmasınca bizlere yapılan en büyük HAKSIZLIKTIR. Ve bu telefonların en büyük gizli AYIBIDIR.

Sonuç olarak ; A5 2017 ve A7 2017 telefonların Selfi-Ön Kamerası tek kelime ile BERBATTIR..

Günümüzde artık Selfie çekimi bir ihtiyaç olduğundan bu telefonları A5 2017 ve A7 2017 ' yi Selfie çekimi için de alır ve kullanırım düşüncesinde olan arkadaşlar kesinlikle bu telefonları ALMASINLAR...

S7 ve S7 Edge'in de ön kameraları aynı şekilde berbat. Nougat ile düzelir dedik ama düzelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

android 7 güncellemesi gelsin bakalım neler değişecek bende çok merak ediyorum.

A7 2017 kullanmaya başlayalı yaklaşık 3 ay oldu benim için en önemli kriter pil ve fm radyo bu ikisi mükemmel çalıştığı için benim memnuniyetim hat safhada

hala 3 güne yakın şarjım gidiyor çok yoğun kullansam bile 2 gün rahat gidiyor.
    bu telefonu aldım alalı powerbank nedir unuttum

Hocam Nougat güncellemesi için çok beklentiye girmeyin derim.

Açıkçası ben memnun Nougat güncellemesinden pek memnun kalmadım, tam olarak ölçme imkanı elbette yok ama sanki Nougat ile batarya sanki daha çabuk bitiyor. Kimisi batarya kullanım süresi uzadı dese de kısaldı diyen daha çok. Nougat ile ön kamerada değişiklik olmadı, halen berbat.

• Bende 2 çıkışlı bir sarj makinesi var. Bir çıkış 2.4a digeri ise quallcomm quick charge 3.0.

2.4a olan hizli sekilde sarj ederken QC olan cikis neredeyse hic sarj etmiyor. 40 dakikada %7 arttirdi gecen denememde.

Quick charge uyumlu olmadığını biliyorum ama bu kadar az sarj etmesi de garibime gitti. Acaba yazilimsal olarak engelliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.