Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
19
Favori
138.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama diğer yerler net çekiliyo dimi hocam ?
  • Merhabalar,

Bu 'A7 2017 yi' almayı düşünüyorum ama kronik sorunları nedir (pil şişmesi,arka kapak açılması,piksel ölüsü vs.) selfie kamerasında bulanıklık sorunu varmı? ve Ön tuş (home butonu) basmalımı yoksa iPhone 7 gibimi cevaplarsanız sevinirim. :)
  • Furkann_06 kullanıcısına yanıt
    Home tuşu basmalı, bir tek ön kamera kendisine en yakin şeyi netliyor ve arkada kalan şeyleri bulaniklastiryor şimdilik cihazın tek eksiği bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki pil konusunda sıkıntı varmi ve arkası cam mı?

• Pil 7 saat ekran süresi alıyorum. Arkası cam.

• müzik çalar nerede arkadaşlar?
  • bende aldım 2016 a7 den sonra ( kırıldı ) inşallah memnun olurum yarın elime ulaşır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • App dan müzikçalar indir. Yada googleplay dan. Samsung music yax

• quote:

Orijinalden alıntı: Recepali55

App dan müzikçalar indir. Yada googleplay dan. Samsung music yax

Sağolasın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: webconn

bende aldım 2016 a7 den sonra ( kırıldı ) inşallah memnun olurum yarın elime ulaşır

Hocam telefonla ilgili kullanım deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

• Telefonu öğlen aldım. İlk işim parmak izi okuyucusunu denemek oldu. Sonuç gayet başarılı tek seferde anında okuyor. Burda mıydı hangi konudaydı hatırlamıyorum. Bir arkadaş parmak izini okuması için ilk önce bastırıp kilit ekranına gelmen lazım yazmıştı, öyle bir şey yok, ekran kapalıyken direk okuyor. Ele aldığınızda gerçekten kaliteli telefon hissi veriyor ki bu paraya da bu olmalı.
  • -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    O konudaki sorun ara güncelleme ile giderilmişti.
  • Note 5 ile A7 2017 arasında kaldım, Note 5 performans ve kamera olarak elbet çok daha iyi performans sağlıyor ancak bu kadar yüksek bir cihaza gerek var mı diye düşünüm hem 400 tl daha uygun, hem şık, daha güncel ve batarya ve hafıza olarak asla sorun yaşamayacağından A7 2017'yi tercih etmeyi planlıyorum. Bana göre cihazın tek ama tek eksiği OIS. Eğer OIS olsaydı hiç düşünmeden direk alırdım. Video ve gece çekimlerinde bir miktar uğraştıracak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunakaner -- 2 Haziran 2017; 23:26:20 >
  • 120 Mblik güncellemeyi yaptınız mı siz? Batarya performansi felan düştü mü?

• Vallahi herseyiyle mukemmel bir cihaz benim telefonda butun zor kasma yapabilecek oyunlari oynadim kasma yapmadi sarj suan %91 de ve 2 saat gecti bu sure boyunca oyun internet dolastim youtubeda film izledim hesabini siz yapin

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

120 Mblik güncellemeyi yaptınız mı siz? Batarya performansi felan düştü mü?

Merhaba o güncelleme sanırım mart ayı güncellemesi cihazınız yeniyse almışsınız.Buglar kapatıldı performans iyileştı yapmanız önerimdir.

• kullanan arkadaşlar telefonda bildirim ışığı yok, always on display'de ekranda gelen bildirimler görünüyor mu?
  • sev7nn kullanıcısına yanıt
    Güncelledim de batarya performansında düşüş var gibi. Bakalım 11 saati görebilecek mi yine.

• Bu cihazda da mı ois yok arkadaşlar? 2017 A5 konusuna yazdım yok dediler 2016 A serisinde A3 hariç her cihazda vardı samsung niye bu sene böyle bişey yaptı acaba? 2000 tl veripte ois olmaması bir cihazda kötü birşey bence.

• Cihaz için ince güzel bir kılıf öneriniz var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.