Şimdi Ara

Samsung A20 Kullanıcıları *[ANA KONU]* (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
10
Favori
39.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s Türkiye modeline bugün itibariyle 10 güncellemesini aldım. Gecikme süreleri iyileştirilmiş. Parmak izi okuyucu hızlanmış.Bunların haricinde uzun kullanımda gördüklerimi de eklerim.
    İlk editimi 8 gün sonra yapıyorum. Parmak izi okuyucu hızlanmasına rağmen bir sıkıntı var. Telefonu bir süre kullanmadıktan sonra parmak izi okutursam tepki vermeyebiliyor(nadiren oluyor. Tepki vermiyor dememden kasıt 5 kere yanlış girdiniz uyarısı da çıkmıyor.) Ve tuşuna basıp açmazsam yaklaşık 2-3dk. sonra kendiliğinden açılıyor. Pil kullanımında pek değişiklik göremedim. Müzik dinlerken jak kablosunu çıkarınca sesi anlık yanlışlıkla hoparlöre veriyordu. Bu eskiden de çok nadiren de olsa da bu sefer baya denedim 1 kere oldu. Başka bir şey yok. Ufak bir güncellemeyle daha hallolur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 22 Haziran 2020; 18:1:16 >
  • A205F seri kodlu telefonuma daha güncelleme gelmedi. En son mayıs ayında 100 MB’lık güvenlik yaması gelmiş o kadar.

HB’den alındı. Başka güncelleme almayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de hala güncelleme bekliyorum
  • tartar10 T kullanıcısına yanıt
    Güncelleme mayısın sonunda gelecek dediler gelmedi. Haziranda gelecek dediler neredeyse haziran bitti sayılır halen gelmedi.

Acaba Samsung’un amiral gemisi telefonlarında (S ve Note serisi..) güncelleme politikası yine böyle mi? Böyleyse durum vahim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemesis-Prime -- 23 Haziran 2020; 22:13:52 >
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Merhaba A20s Turkiye cihazına güncelleme geldi 20 gün oluyor

A20lere daha verilmedi test aşamasında gözüküyor bu ay sonu veya temmuz başı verilebilir Türkiye cihazlarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 24 Haziran 2020; 6:31:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

Merhaba A20s Turkiye cihazına güncelleme geldi 20 gün oluyor

A20lere daha verilmedi test aşamasında gözüküyor bu ay sonu veya temmuz başı verilebilir Türkiye cihazlarına
    Bugün itibari ile A20'lere de güncellemeye gelmeye başladı.
  • nataraj marble kullanıcısına yanıt
    Evet. Benim A20’ye de bugün Android 10 güncellemesi geldi. Şimdilik pek fark hissedemedim. Kamera, cihaz bakımı gibi bazı sistem uygulamalarında simge ve ufak tasarım değişiklikleri olmuş. Umarım pil performansını olumsuz yönde etkilemez.

• Bende şimdi kontrol ettim cift hatli versiyonu var ve guncelleme gelmis.

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Android 10 yuklemesj yaptin mi ? Fark olarak menu, arayuz vs var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Güncelledim ben. Arayüzde ufak farklılıklar olmuş. Bazı sistem uygulamalarında da tasarım değişikliğine gidilmiş. Örneğin “cihaz bakımı” menüsü. Kendi kamera uygulamasında da simgeler değişmiş.

Şarj performansı arttı diyemem. Fark hissetmedim bile. Ayrıca performans yönünden bir yavaşlama olmadı.

• Cift sim kartaki kullanılacak simi seçmek için daha önce yukarıdan Bi tık cekme yeterli oluyordu görünmesi için ama güncelleme ile ayarlar menüsünü ikinci kez asagıya dogru cekmek gerekiyor. Bu Bence kötü olmuş. Tek hareket ile ulaşılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 16 Temmuz 2020; 0:39:49 >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Evet bende onu aradım baya çözemedim

• Arkadaşlar gpsi konumumu sağa bakar şekilde görüyor telefon. Farklı harita uygulamaları denedim hepsinde aynı. Pek kullanmıyorum haritaları ama bazen lazım oluyor açtığımda hep yanlış yöne götürüyor yan durduğu için. Eski telefonlarda GPS kalibrasyonu diye bı ayar vardı bunda bulamadım. Nasıl çözülür bu hata.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Beyler şu kulaklığı aldım nasıl ? Siz ne kullanıyorsunuz ?

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/xiaomi-mi-piston-fresh-edition-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-P438468228?
    Kardeşime okula giderken müzik dinlemesi için almıştım 2 yıl önce. İlk ay bozuldu gönderdim yenisini yollamışlardı oda bozuldu 2-3 ay içinde.
  • Nerden aldin ? 2 yil garantisi var yolla gene gondersinler.kargo ucretsiz

• S modelini kullanıyorum. Güncellemeyi yükleyeli çok oldu ama 2 gündür sıklıkla telefon açıkken uygulama farketmeksizin samsung yazısı geliyor sonra yeniden başlıyor. Bazen de samsung yazısı gelince yeniden başlama uzun sürüyor ekran gelip gidiyor. Haberi olan veya yardımcı olabilecek olan var mı?
    Edit: serviste garanti kapsamında anakart, ekran ve arka kapak değişimi yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 19 Ağustos 2020; 17:56:1 >
  • cmfalper kullanıcısına yanıt
    S modeli daha mi ust seviye ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    A20s hocam üst seviye değil. Özellikleri biraz daha farklı.

• Arkadaşlar merhaba a20 telefondan hem annemde hem bende var ve ikimizde temmuz ayı güvenlik yaması ile güncelledik telefonu fakat benim telefonumda wifi'ye bağlanmama sorunu çıktı, telefonu yeniden başlatıp, genel ayarlardan ağ ayarlarını sıfırlasam dahi ilk 1 dk wifi'ye bağlanıyor ama youtube'da 144p video dahi açamıyor sonra tak diye yeniden wifi'den çıkıyor.

Annemin telefonunda ise hiçbir sorun yok aynı wifi'yi kullanıyoruz onunki düzgün fakat benim telefon wifi ile bağlanamıyor ve kaç gündür mobil veriden giriyorum internet yetmiyor. Sorunun çözümünü bilen varsa yardım edebilirse çok memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.