Şimdi Ara

Samsung A20 Kullanıcıları *[ANA KONU]* (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
10
Favori
39.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar A20S modeli var bende bu cihazi çift hayli olarak iki hattada 4g ile kullanabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazda uygulamalar dışında hafızada yer kaplayacak bişey olmamasına rağmen cok az yer var. Nasıl buluruz ne yer kaplıyor diye. Sistemin kendisi hadi tutsun 5 GB yer uygulamalar 7 kusur geriye kalan 15 GB nerede anlamadım
    Samsung A20 Kullanıcıları *[ANA KONU]*

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BT versiyonu 5.0 değil mi arkadaşlar a20 de? AIDA64 programı bluetooth versiyonu 4.2 diyor

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Ayarlara girip üstten cihaz bakımı diye aratın. Cihaz bakımına girince depolamaya tıklayın orada türüne göre video fotoğraf vb dosyalar boyutuyla beraber sıralanacaktır. İstediğinizi silebilirsiniz oradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Ayarlara girip üstten cihaz bakımı diye aratın. Cihaz bakımına girince depolamaya tıklayın orada türüne göre video fotoğraf vb dosyalar boyutuyla beraber sıralanacaktır. İstediğinizi silebilirsiniz oradan.
    O bolume baktim aslinda ve yer kaplayacak bi video filanda yok. Garip gelende bu zaten bana. Cihazda yer kaplayacak bisey olmamasina ragmen olmasi gerekenden az yer var.

O bölümdeki görüntü bu. Suan 6 GB boş yer var görünüyor 7 GBta uygulamalar toplam 13. Hadi sistemde 5 tutsun 18gb. Geriye kalan alanı ne kullanıyor bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 30 Nisan 2020; 9:25:29 >

• Arkadaşlar merhaba. Telefondan silemediğimiz uygulamaları nasıl siliyorduk bilen var mı? root yetkim yok
  • Arkadaşlar A20 de ekrana dokununca o beyaz nokta işareti var onu nasıl kaldırabilirim görünürlüğü 0.1 saniyeye indirdim ama tamamen kaldırmak istiyorum

• TcKadirbey T kullanıcısına yanıt
    Bunu mu soruyorsunuz acaba ?
  • Geliştirici seçenekleri nde böyle bir seçenek yo
    Samsung A20 Kullanıcıları *[ANA KONU]*k sadece dokunma süresi ayarı var dokunduğum yerdeki beyaz noktayı kaldıramıyorum

• Galaxy A20 sıfır aldım ama geliştirici seçeneklerinde dokunmayı gizle diye birşey yazmıyor kanka

• Ayarlardan diğer seçeneklere de heryere baktım ama hiçbiyerde dokunmayı gizle diye birşey yok

İlk attığım resim kendi cihazım A50'ydi.Bu alttaki resim annemin cihazı A20.
    İkisinde de dokunmayı göster seçeneği var.Sende neden yok anlayamadım.
  • Anlayamadım gerçekten bende benim menü neden farklı sistem güncellemesi dışında yazılımsal hiç bir işlem yapmadım ama çıkmıyor gizle seçeneği kanka ne yapmam lazım sence ne önerirsin bana

• Bide menüler de farklı bende Geliştirici seçenekleri böyle;

Yazılım bölge farkı olabilir belkide.
  • Android 10 güncelledim parmak izi harika jet gibi
  • Geldimi hocam android 10

• Sn. @Acht nereden nasıl yüklediniz. Bizimle paylaşır mısınız? Resmi sitesinde Haziran diyor. Android 10 diğer ülkeler için verilmiş. Ancak, Türkiye için henüz yayınlanmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartar10 -- 13 Mayıs 2020; 0:7:14 >
  • Yapacak birşey yok olmuyor kanka sağlık olsun..

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.