Şimdi Ara

Samsung A20 Kullanıcıları *[ANA KONU]* (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
540
Cevap
10
Favori
39.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende görüşme kaydetme var. Merak edenler için şöyle atayım cihaz bilgisi

Samsung A20 Kullanıcıları *[ANA KONU]*
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Düzenledim, Hindistan romu destekliyormuş, bunun için rom kurmanıza gerek yok, xda forumda native call recorder diye arama yaptım, birisi sdn forumda yorumlara yazmış sağolsun, araştırırken karşıma çıktı.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-a50/help/enable-native-call-recording-t3922062

Bu linkte nasıl yapılacağı yazıyor, acele etmeden yavaş yavaş çevire çevire halledebilirsiniz.

Önce Hindistan romunu indirip içinden sadece CSC dosyasını flashlayacaksınız, diğerlerine dokunmayacaksınız, Bunun için odini ve samsung sürücülerini kullanacaksınız.

Fazla birşey değişmedi eski firmware güncellemeleri gibi. Odin yıllardır kullandığımız bir yöntem yabancılık çekmeyeceğinizi ümit ediyorum. Herşeyi sorabilirsiniz yardımcı olmayı severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 23 Ekim 2019; 21:6:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Sağ olun forumda hala böyle bilgili insanları görmek sevindirici. Şu sıralar demoralize durumdayım malum işsizlik yüzünden,kafa karmakarışık şunu en kısa sürede yapacağım bura Türkiye neler gördüm neler yazsam manas destanı olur kamu kurumları böyleyse özel sektörü hiç düşünemiyorum... anı yaşamak lazım da yaşamıyorum zaman her şeyin ilacı diyorlar fakat bana zehir oluyor ömür akıp gidiyor sen yerinde sayıyorsun.

Bu işlemi yapınca sadece csc direkt yüklenince cihazdaki her şey silinir mi ? Backuplama yapın yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 23 Ekim 2019; 22:57:22 >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Olası durumlar için yedeklemek zaman ve veri kaybetmeyi önler, Kırılan telefonum kötü bir tecrübe oldu, her ay parça parça yedek alırım.

Yaşadığınız durumu evlenmeden önce birkaç sene yaşadım, insan boşluktan boşluğa düşüyor, bir türlü kafası rahat etmiyor, bunun altından ancak sabırla ve çalışmayla kalkabiliriz, 30 yaşıma değmeden kafamdaki saçlatın %80 i beyazladı.

Hayat büyük bir mücadeledir, Allah ayette diyor ki: " Asla rızık korkusuyla hareket etmeyin, rızkınız benden, siz insanlara nasihat edin, doğruyu anlatın, yanlışlardan sakındırın"

Hem kafanızı boşaltmış olursunuz, bir deneyin gelişmelerden haberdar edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 23 Ekim 2019; 23:9:16 >
  • A20 ciler nasıl gidiyor

• A50 kullanıyorum mesajınızı üzerime alındım, ne de olsa aynı seriyi kullanıyoruz.

1.si şarjı bitmek bilmiyor maşallah, film haber e-kitap kamera vs karışık 15 saat ekran süresi aldım, A20 daha da efsane değerler çıkartır.

Bu da daha yoğun kullanımda aldığım değerler,

Ekran gerçekten süper görünüyor, bugün A20 ve 30'u inceledim Samsung serviste, samsung tasarım olarak kıyak geçti bize diyebilirim, ovar ekran ve kumanda tasarımı hiç bu kadar sevebileceğimi düşünmüyordum açıkçası.

Ekran bitmek bilmiyor , belge e-kitap okumak çok keyifli.

J7 pro cihazın ekranı kırılınca buna geçmiştim, ekran kalitesi j7 pro kadar iyi değil mi yoksa bana mı öyle geliyor, 360p Payitahtı izliyorum j7 pro'da gayet canlı ve renkli görünürken bunda beyaz tonlar ağırlıkta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 1 Kasım 2019; 22:42:31 >

• Ekim 2019 güvenlik güncellemesi geldi, yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de yaptım.2 ayda 1 geliyor.Acaba android 10 ne zaman gelecek?

• Bu telefona imei atılıyormu ? Telefonum bozulduğunda mecburen dubaiden almıştım, tutupta 1500 lira kayıt ücreti veremem
  • Arkadaşlar telefonu dün aldım şarjı bitmeden takmayayım dedim. uyuyana kadar uğraştım bitmedi neyse sabah iş yerinde takarım dedim uyandığımdan beri uğraşıyorum %8 e anca düştü ben de taktım artık. Bu ilk açılışta mı böyle yoksa hep mi şarjı bu kadar iyi gidiyor.
  • The Raider T kullanıcısına yanıt
    Benim 2,5 gün gidiyor.sarjı orta tasarruf güç modunda kullanıyorum.

• eskisi gibi yine 1300 1400 leri görse de alsak ya. (Samsung garantili)
  • Görüşme esnasında ekran bazen kararmıyor bunun için ekstra birşey yapmak gerekiyormu, yoksa bu kronik bir sorunmu acaba.
  • The Raider T kullanıcısına yanıt
    Bilinenin aksine şarjı ne kadar çok bitirirseniz batarya o kadar erken yıpranır, fırsat buldukça şarja takın birşey olmaz, yeni piller eski kömürümsü piller gibi değiller, akıllı ve gelişmiş özelliklerle geliyor.

• merhaba arkadaşlar anneme telefon almayı düşünüyorum bu telefon hoşuma gitti watsapa bakar instagrama bakar facebooka bakar okadar kamerası idare eder olsa bunları açsa şarjı 1 gün gitse bize yeter anne telefonu işte açacak yemek tarifi bakacak 1500 tl ye a101 de var 1600 de teknosa vatanda kırmızı rengi çok sever alıp süpriz yapsam bizi küçük düşürmezse alcam bikaç güne ya bu yada xiomi redmi 7 var sizin önerilerinizi bekliyorum memnun olup uzun zamandır kullanan arkadaşları bekliyorum
  • itoga İ kullanıcısına yanıt
    4.5 aydır kullanıyorum gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim kamera,ekran,batarya konularında oldukça iyidir fiyatına göre, muhtemelen 2-3 gün arası gider bataryası
  • itoga İ kullanıcısına yanıt
    Vatan'dan bende kırmızı aldım anneme,severek kullanıyor.
  • bende alayım ozaman :)zaten a50si var bende 1 haftadır kullanıyom iyi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

eskisi gibi yine 1300 1400 leri görse de alsak ya. (Samsung garantili)
    11.11 de indirim olursa kaçırmayın derim fp ürünü. Şimdi baktım fiyatlar benim aldığım döneme göre artmış hakikaten..

• M30s ile hediye edilen;
    mavi AKG Y100 Kablosuz Kulaklık ile
    siyah Galaxy Fit E akıllı bilekliği uygun fiyata satacağım.

24 ay Türkiye garantili,
    Faturalı ürün,
    Kutusu açılmamış koruma bandı üstünde durmaktadır.

AKG Y100 250₺
    Galaxy Fit E 150₺

PM atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.