Şimdi Ara

Samsung 740BF kararımı verdim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 aydır araştırıyorum kararımı verdim. Samsung 740BF alıyorum. 17" almamın sebebi nokta aralığı küçük olması zaten CRT ye göre yeterli bir büyüklük. Ayrıca 2 ms olması ve contrast değerinin 700:1 olması gayet iyi. DVI var , OSD var, dahili adaptörlü. Testlerdede iyi sıralarda ayrıca kullanan arkadaşlarla görüştüm hepsi memnun sadece RTA da sorunlar çıkabiliyormuş filim izlerken RTA kapatılması gerekli çok hareketli oyunlarda açılmalıymış... aldığım zaman izlenimlerimi aktaracağım...

• bence her türlü 190x6 tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: GraY_FoX

bence her türlü 190x6 tek geçerim
    17 içinde 170x
  • kaça aldığını da yazarsan sevinirim
  • Enterasan, Bence aldıktan sonra yazsan daha iyi olurdu. Çünkü çok hızlı karar değiştiren insanlar var , Hayırlısı...
  • LG L1752TQ-SF almayı düşünüyordum fiyatı 225$+kdv , samsung 740BF fiyatı 245$+kdv . LG de ölü pixel garantisi olduğunu sanıyordum ama malesef yok dediler . philipsin bir kaç modelinde varmış. samsung 2 ms olduğu için biraz daha fark verip samsung almaya karar verdim kararım kesin yardımlarınızdan dolayı herkese teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jibe -- 27 Ekim 2006; 15:20:59 >
  • jibe benim arkadaşımda kullanıyor gayet memnuun.. doğru bir terciih
  • 2 MS gerçek değil yalnız onu da söyleyeyim. GTG değeri yani griden griye. Bunun renkliden renkliye mi siyahdan griye mi öyle bi değeri var gerçek olan o değer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.