Şimdi Ara

Samsung 7 Chronos (i7-2675QM - HD 6750M) [Oyun Testleri Eklendi] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
958
Cevap
9
Favori
70.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

O donusturucu kutatan cikti bende hatta 04s'te bile cikmisti fakat yeni nesilllerde varmi emin degilim

mini disp. port to vga dönüştürücü mü çıktı?

Evet dogrudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu cihazı almaya karar vermiştim SAMSUNG NP700Z5C-S01TR malum teknosa indirimlerinden dolayı ancak chonos değil demişsiniz bu modele.Teknosa çalışanı chronos demişti bana.Tip olarak bir fark göremedim aralarında bunun chronos olmadığını nerden anladınız belirtebilir misiniz? S04 almak istemiyorum çünkü ati kullanmak istemiyorum hiçbir şekilde.İşim gereği nvidia daha fazla performans sağlıyor bana.Başlığı biraz okudum kararsız kaldım açıkcası fikir verebilirseniz sevinirim hoşça kalın.
  • cronos modeli bu kim dedi cronos değil 640m kartlı i7 3615qm işlemcili modeli
  • Afedersiniz yanlış anlamışım 12 sayfanın tamamını okudum çünkü bir karışıklık oldu. Ben bu modelini verdiğim ürünü inceledim. 650m' den daha iyi gibi geldi bana. her ne kadar tam bilgi sahibi olmasam da çekirdek saat hızlarına baktığımda 640m daha yüksek çıktı.Son olarak sormak istediğim şudur sayın vercenik53 sakıncası yoksa üstte verdiğim modelin rpm i 5400 mü 7200 mü birkaç siteye baktım ama bununla ilgili bir bilgi bulamadım. Yine aynı şekilde bu modelde ssd var mı yok mu onu da bulamadım. Samsung' un kendi sitesinde de bu modelle ilgili birşey yok. cevabınız için teşekkürler bu arada.
  • hdd mimarisi aynıdır hızlandırma açısından 8gb ssd önbellek vardır işlemleri hızlandır bilgisayarı normalinden hızlı başlatır ortalama 15sn.önceki modelinde olduğu gibi bunda da 1tb 5400rpm hdd var ama ağırlığını 8gb ssd sayesinde hissetmezsiniz.650m ekran kartı biraz daha iyidir cronosun 17 inç olanı var onda kullanılan 650m karttır fhd ekrana sahiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

hdd mimarisi aynıdır hızlandırma açısından 8gb ssd önbellek vardır işlemleri hızlandır bilgisayarı normalinden hızlı başlatır ortalama 15sn.önceki modelinde olduğu gibi bunda da 1tb 5400rpm hdd var ama ağırlığını 8gb ssd sayesinde hissetmezsiniz.650m ekran kartı biraz daha iyidir cronosun 17 inç olanı var onda kullanılan 650m karttır fhd ekrana sahiptir.

teşekürler
  • Arkadaşlar merhabalar hepinize dün itibariyle s01tr aldım.Kısa bir soru sormak istiyorum ekran kartı geçişlerini nasıl yapıcağımı bulamadım bu resimdeki alandan mı ayarlıyoruz acaba yoksa farklı bir ayarı da var mı bilgi verirseniz sevinirim hayırlı günler hepinize
    [simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maerson -- 10 Haziran 2012; 15:38:27 >
  • evet orada görmüş olduğun nvidia yüksek grafik işlemcisini seçeceksin,diğer bir durum aynı yerde gördüğün program ayarları bölümünde özelleştirilmiş program kısmı var oraya oynayacağınız oyunun kısa yolunu yerleştirin altında yine kart seçenekleri göreceksiniz onuda nvidia yüksek grafik işlemcisi olarak ayarlayın tamamdır.
  • quote:

evet orada görmüş olduğun nvidia yüksek grafik işlemcisini seçeceksin,diğer bir durum aynı yerde gördüğün program ayarları bölümünde özelleştirilmiş program kısmı var oraya oynayacağınız oyunun kısa yolunu yerleştirin altında yine kart seçenekleri göreceksiniz onuda nvidia yüksek grafik işlemcisi olarak ayarlayın tamamdır.

Allah razı olsun ben resmi yükleyemeden cevap geldi :) oyun oynamıycam video montaj programlarımı kurcam ve her programı ayrı ayrı eklemem gerekiyor galiba kısa yol olarak neyse çok teşekkür ederim sağolun...
  • eklemeniz şart değil programda ayarlamanız gerekmez oyunlarda geçişlerde sorun yaşanmasın diye ben oyun yazdım programda işlemci önemli ekran kartında soruyn yaşamazsın ekran kartının geçişi olması için ilk seçenekte vermiş olduğun seçeneği ayarlmak yeterli
  • anladım çok teşekkür ederim yardımların için tekrar:)
  • rica ederim kafanıza takılan soru olursa sorarsınız.
  • quote:

rica ederim kafanıza takılan soru olursa sorarsınız.

valla var açıkcası kafama takılan bir kaç şey tek mesajda yazayım bilginiz dahilinde faydalanmış olurum.

Öncelikle recover cdsi ile geldi biglisayar bununla format atayım mı gerek var mı
    ikincisi herhangi bir windows 7 cdsi ile format atsam bilgisayarın altındaki windows serialini girsem geçerli olur mu
    benim kart 640m nvidianın sitesinde driver güncelleme bulamadım format atsam easy software manager ekran kartı güncellemesini otomatik bulup yükleyebilir mi
    diğer donanımların güncellemesinde sıkıntı yaşar mıyım
    eğer ki format at derseniz hdd yi ikiye böleyim mi çünkü tek parça olarak geldi.
    çok oldu farkındayım ama son:)
  • şimdilik gerek yok gerektiği zaman o recovery cdyle sıfırlama yapabilirsin aynı zaman da recovery üstünde de kuruludur başlangıçta samsung ekranı geldiğinde f4 yaparsan işlem başlar.mesela win7 ultimate yüklemek istediniz dediğiniz şekilde alttaki anahtarya orjinal hale gelir.ekran kartı sürücüsü hakkında bence sürücü desteği çıkana kadar bekleyin sağlam birşey diyemem samsungun sitesinde olsa derdim ama orayada konmamış ürün diğer donanım güncellemeleri samsung sitesine konduğu zaman hepsi koyulacaktır bekleyin oradan tektek yükleyebilirsiniz.zaten sıfır bilgisayar formatı düşünmeyin windows güncellemeleri geldikçe yapmaya özen gösterin sistem hızlılığı açısından hdd'yi 2'ye bölebilirsin başlata çalıştır bölümüne diskmgmt.msc yazın açılan pencerede c sürücüsü üzerine sağ tıklayın birimi küçült seçeneğine girin kengi otomatik bölebilir istersen sende boyut girebilirsin ama izin vermeyebilir genelde kendi en iyi şekilde böler.oluşan bölümün üzerine sağ tıklayın biçimlendirim harf atadınızmı tamamdır.

• eywallah usta dediğin gibi yapayım diğer konuda hddyi o şekilde bölemiyorum küçült butonu işlevsiz kalıyor izin vermiyor bölmeye silik yazı olarak kalıyor.Bakcam artık çaresine sağolasın
    Ya bu bendeki s01tr internet exp. da iki sekmeyi bile açamıyor suan kitlenip duruyor bu nedir allah aşkına? başlat menüsü bile fonksynsuz kalıyor neden bu kadr yavaş olabilir biglisayar o kadar borca girdik bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maerson -- 12 Haziran 2012; 14:21:52 >
  • arkadaşlar yazılanlara bakamadım ama kesinlikle gt640m olan modele bakmanızı tavsiye ederim.. 64 bitlik işletim sisteminde ekran kartına 7.0 puan vermiş.. bu laptopta gördüğüm en yüksek rakam !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ec38 -- 17 Haziran 2012; 20:13:29 >
  • benim C kısmını 50 gb lık bölmüşler format atmadan arttırma sanşım varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokerxg -- 17 Haziran 2012; 20:33:16 >
  • tabiki bölebilirsin başlat çalıştıra diskmgmt.msc yazın açılan pencerede d diski üzerine sağ tıkla birimi küçült var sistem makul seviyede otomatik belli bir seviyeye küçültebilir sende ayar yapabilirsin sistemin izin verdiğince yalnız bu işlemmi yapınca c diski büyümeyecek yeni bir bölüm oluşacak bu bölümü biçimlendir üzerine sağ tıkla özellikler bölümüne gir araçlar bölümünde disk birleştir seçeneği var oraya gir birleştirmek istediğin sürücü olan c sürücüsüne tıkla disk birleştir seçeneğine bas
  • quote:

tabiki bölebilirsin başlat çalıştıra diskmgmt.msc yazın açılan pencerede d diski üzerine sağ tıkla birimi küçült var sistem makul seviyede otomatik belli bir seviyeye küçültebilir sende ayar yapabilirsin sistemin izin verdiğince yalnız bu işlemmi yapınca c diski büyümeyecek yeni bir bölüm oluşacak bu bölümü biçimlendir üzerine sağ tıkla özellikler bölümüne gir araçlar bölümünde disk birleştir seçeneği var oraya gir birleştirmek istediğin sürücü olan c sürücüsüne tıkla disk birleştir seçeneğine bas

ayırdığım kısmı biçimlendirirken disk veya diskler üzerinde yeterli alan yok hatasını alıyorum bi türlü yapamadım

• Bende zamaninda ayni duruma geldim malesef format atip duzeltebildim sebebide cok sayida boluntu oldugundanmis yani C-D ve E diski toplam uc boluntu vardi ondan yukardaki arkadasin anlattigi sekilde bi cok pc oluyo fakat bu modellerde orujinalde disk 3'e boluntulu geldiginden olmuyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.