Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5.713
Cevap
131
Favori
422.177
Tıklama
Giriş
    4946 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bahriserhat

Hocam bu fiyata nasıl aldınız? Ben her gün baktım fakat bu fiyatı göremedim. Mağazadan pazarlıkla falan mı yoksa internet sitesinden mi aldınız?
    Internet sitesinden aldim 6300 du fiyati o aksama ozel sepette %10 vardi. 5670 + 39 tl karto ucreti odedim 80 civari avantajixten gelir , aslinda pahali ama dusmeye niyeti yok ve bundsn ucuz 100 hz va panel tv yok,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1370361/8336eee3-32ea-4b25-a346-bdf6f834dc7b.jpeghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1370361/078cbca6-5d6b-4c7f-872b-665e8b3213b9.jpeghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1370361/d7b4f6cb-fc7f-49c8-916a-b0fb81170141.jpeghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1370361/54589772-2513-4a38-a1ce-cc31c057b4b8.jpeg

Arkadaşlar selamlar bu tvyi Teknosanın bingo kampanyası vesilesiyle aldım daha kurulum yapılmadı bugün teslim edildi fakat tvnin kutusunun üzerinde eski kargo takip barkodu falan var İzmir'de oturuyorum ban Antakya'dan geldi.Televizyon İstanbul'dan Antakya'ya gitmiş 6 Aralık'ta , şubeyi arayıp sorduğumda depodan geldiği içindir dendi ama bilemiyorum.Sizin yorumunuz nedir , ayrıca panel kullanım süresine bakacağım fakat bu panel kullanım süresinin sıfırlanması mümkün müdür ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcan1 -- 27 Aralık 2018; 16:7:27 >

|
    |

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bu seviyede 17.500 tlye Sony 75xf9005 en mantıklısı olur.

Alıntıları Göster
    Sonynin bu serisi qled serisinden iyi mi?

|
    |

Bende de aynı durum vardı. Hemen iade ettim. Yırtık barkod. Yandan darbe ve içe göçme. Kutusuna dokunmadım bile. Teknosadan almıştım. Ama paramı 4 günde iade aldım. Bu şekilde olan tvlee işlem görmüştür. Aksini iddia eden iyice araştırsın. Maho isimli kardeşimin dediği gibi, kendi bayisinden alınmalı bu tv. Aynı yerde bir başka mağazada indirim varsa bunu bayiye söyleyip o indirimde alabiliyorsunuz tvyi. Ben mesela teknosa 5.850 ye satarken, gidip bunu samsung bayiye gösterdim. Bi tel görüşmesi yaptı. Sonra da aynı fiyattan tvyi aldım bayiden. Sorun yok hiçbi şekilde.

|
    |
    ugurcan1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ben digitürk te eutelsat üzerinden yayın alıyorum. Tv yi kuran arkadaşlar turksat üzerinden kurulum yapmışlar ama anten takıp deneme yapmamıştık. Şimdi anten çoğaltıco aparat aldım ve yeni bağlayabildim fakat yayın yok kanal bulamıyorum. Sebebi nedir tek amacım trt4k izlemek arasıra.

Ben çözebilirmiyim bu sorunu yoksa servisini aramalıyım.

• Çavuş
    48 Mesaj
    Arkadaslar ben de bu tv den aldim. Sehpaya koydum ama olmadi evin seklinden dolayi mecburen duvara asacagim. Ancak soyle bir sorun var o zaman da usb girisine ulasamiyorum. USB uzatma gibi bir sey var mi? Bir ucu tv de takili kalsa diger ucu altta bosta olsa da gerek oldugunda onunla baglansam tv ye? Burada tek amac tasinabilir bellekten 4K film izlemek. Bir de olsa bile usb 3.1 lazimmis galiba. Marka model verebilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi putamens -- 28 Aralık 2018; 2:16:42 >

• Yüzbaşı
    508 Mesaj

https://urun.n11.com/kablolar/usb-30-uzatma-kablosu-erkek-disi-kablo-18m-P209999578

Bu tarz bir ürün işinizi görür.

Almadan önce satıcı puanlarını ve yorumları gözden geçirmenizde fayda var. Uzunluğunu da hesaba katmalısınız.
    |
    |
    putamens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Büyük ihtimalle anten kurulumunda sorun var. Servisi aramaya gerek yok müşteri hizmetlerini arayın onlar adım adım anlatıyor. Benim de başıma gelmişti.

|
    |
    garrote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

daha önce başka bi tv de başıma gelmişti. kutu içerisinde asma aparatı vardı zaten. ben de marangozdan takoz aldım 10x10 sonra onu duvara monte ettim. sonra tv asma aparatını bu takozlara astım. arkadaki tüm girişlerde ulaşabiliyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: kck87

Selam Arkadaşlar;
    Dün Samsung TR den mesaj geldi. Ürün değişim talebinin onaylandığını ve stok durumuna göre yeni ürünün servis merkezine gönderim işlemlerinin başlatılacağı yazıyordu.
    Mesaj geldikden birkaç saat sonra da servis telefon ile arayarak hem bilgilendirme yaptı hemde teslimat edresi için teyit aldı. birkaç güniçinde servis ekipleri sizleri arayarak randevu zamanı kararlaştırıp yeni TV yi getireceklerini söyledi.

Bu süre zarfında müşteri hizmetlerini 1 defa arayarak durum sorgulaması yaptım ve ufak bi fırçalama yaptım.
    3 hafta oldu bi TV değiştiremediler.
    Sonuç: Halen bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    Selam Arkadaşlar;

Servis bugün iletişime geçti ve yeni TV yi getireceklerini söyledi Cumartesi günü için randevulaştık.
    Bakalım gelen TV nasıl çıkacak. Toplam geçen süre 23 gün.

Çok teşekkür ederim hocam arıyorum hemen.

|
    |
    fisbone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam neden uyduyu yaksın hb den ufak bir aparat aldım 10 larca kullanıcı var hepside memnun bir sıkıntı yaşayan olmamış.

|
    |

Orijinalden alıntı: fisbone

Büyük ihtimalle anten kurulumunda sorun var. Servisi aramaya gerek yok müşteri hizmetlerini arayın onlar adım adım anlatıyor. Benim de başıma gelmişti.
    Hocam servisi aradım yapamadı uyducuyu aradım eurotesat yayınını ara digitürkü türksata çevirsinler dedi. Digi müş hizmetleri yok yayın değişirse 4k yayın alamazsınız sorun yaşarsınız deyip durdu pek bilgiside yoktu anladığım kadarıyla. En sonunda uyduyu çevirtin siz bizi arayın türksata dönüşünü yapalım dedi. Bu tarz birşey başına gelen oldumu türksata geçince sorun yaşarmıyım acaba.

Orijinalden alıntı: garrote

Hocam servisi aradım yapamadı uyducuyu aradım eurotesat yayınını ara digitürkü türksata çevirsinler dedi. Digi müş hizmetleri yok yayın değişirse 4k yayın alamazsınız sorun yaşarsınız deyip durdu pek bilgiside yoktu anladığım kadarıyla. En sonunda uyduyu çevirtin siz bizi arayın türksata dönüşünü yapalım dedi. Bu tarz birşey başına gelen oldumu türksata geçince sorun yaşarmıyım acaba.

Alıntıları Göster
    Ben uyducuyum digiturk dogru soyluyor digiturk4 k izlemek istiyorsan utelsat olmali.

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Ben uyducuyum digiturk dogru soyluyor digiturk4 k izlemek istiyorsan utelsat olmali.

Alıntıları Göster
    Hocam cvp için teşekkürler. Peki siz ne önerirsiniz. Trt4k izlemek için tv nin uydusunuda kullanmak istiyordum. Malum digitürkte trt4k yok.

Digitürk aboneliğimi iptal etmeden önce çanak Turksat'a ayarlıydı. Durum böyle iken Bein Max 1 falan (1.lig maçlarını) hd yayın izleyemiyordum. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda hd kanalların eutelsat ta olduğunu ve çanağı ayarlayıp baştan kurulum yapılmasını söylediler. İşlemi gerçekleştirdim fakat tam süresini hatırlamasam da anten yön değişikliğinden ötürü taahhüt süresi uzatıldı. Mevcut taahhütten devam edemedim. Bunu göz önünde bulundurun.

Arkadaşlar tv panelinizin arka kısmını kontrol etme şansınız var mı ? Bazı yabancı kaynaklı sitelerde (Rtings falan) tv nin arka kısmını gösteren fotolarda tek anten girişi bulunuyor.

Normalde bu cihazda çift uydu girişi var. (Karasal yayınla birlikte üç adet)

Bu girişlerden diğerinin ana girişin dışında olanın tam olarak ne işe yaradığını bilen var mı ?

SATELLITE SUB 13/18V 0.4 A

SATELLITE MAIN 13/18 0.4 A şeklinde.

Burada amaç iki farklı anten yayın alabilmek mi yoksa yayını bölmek mi ? Örneğin cihaza aynı anda hem Turksat hem de Eutelsat girişi sağlayabilmek mi yoksa Turksat'dan gelen yayını harici bir uyduya diğer çıkıştan aktarabilmek mi ? Output olmadığını tahmin ettiğim için öyle olduğunu pek sanmıyorum ama).

Benim cihazda durum böyle ;

Rtings ve bazı yabanci sitelerde ise böyle ;

Bölgesel olarak satılan ürünler farklılıklar gösterebilir tabi ama karasal giriş olmasa bile ikinci uydu girişi de görünmüyor.

@RNNN
    @cmshn siz ne diyorsunuz arkadaşlar bilginiz var mı konu hakkında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho23 -- 28 Aralık 2018; 14:30:7 >
    |
    |
    Bahsedilenler: cmshn , RNNN

16.12.2018 tarihinde Vatan Bilgisayardan (mağazadan aldım) bu TV yi Fibabanka 6 taksitle 5.850 TL ye almıştım.

Esasında hem mağazada hem internet sitesinde fiyat o hafta 6.699 TL idi.

Nacizane Size tavsiyem Vatan Bilgisayar Mediamarkt, Teknosa Vs. mağazalara gittiğinizde fiyat isteyin özellikle Vatan ve Mediamarkt bu konuda çok esnekler. örneğin benim için fiyat verdiklerinde merkezden bu fiyata kadar inebildiklerini belirttiler. Kesinlikle etikette yazana razı olmayın , bu cihaz en son kaça olur demekte fayda var. iyi günler..
    |
    |
    crayzonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.