Şimdi Ara

SAMSUNG 55JU7500 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
7
Favori
29.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

W805'ten her anlamda üstün ju7500 o bütçeye 48 ekranı alabilirsiniz.

Aldim kardesjm 48 inch 7500 cok memnunum detaylara dikkat eden biriyim .. Samsung sonunda konsollar icinde kollari sivamis .. Konsol kullanan arkadaslara ileri derecede oneririm .. Zaten tv izleme acisindan harika otesi bir tvv .. Oyuncular icinde bicilmis kaftan hemde 4 k olmasi ileriye donuk bir tv oldugunu gosterir trt4 k ekledim super super super 👍🏻👍🏻👍🏻 ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 55" var. Renk ayarını nasıl yaptın. Dahili uyduyu kullanamadım. Dsmart kullanıyorum.

• Merhaba arkadaslar,

Yurt disinda yasiyorum EU55JU7500 tv satin aldim ve malesef Turkce dil destegi yok.
    Turkce dil destegi nasil yukliye bilirim?

Cevap icin simdiden tskler..
  • Orijinalden alıntı: zts

Arkadaslar bende 65ju7500 aldım.. Tv nin ozellikle HD yayınları cok guzel.. Bulutlanma ısık sızması banding gibi seylerden pek anlamadıgım icin bir sıkıntı var mı yok mu anlayamadım.. Samsung konusunda albani arkadas biraz yorum yaptı ama genel bir sorun var ded ( kendisine karanlık sahne film fotografı gonderecegim daha iyi bir yorum yapabilirim dedi) i.. Usb den film konusunda memnunumsunuz.. filmleri film modunda mı izliyrsunuz..
    Görüntü ayarlarıyla ilgili fikir verebilecek varsa memnun olurum...

SAMSUNG 55JU7500 SAMSUNG 55JU7500 SAMSUNG 55JU7500 SAMSUNG 55JU7500 SAMSUNG 55JU7500

Fotograflar

http://i.hizliresim.com/4kpXbJ.jpg

http://i.hizliresim.com/J4Vmnj.jpg

http://i.hizliresim.com/OZrm7P.jpg

http://i.hizliresim.com/zVG9r9.jpg

http://i.hizliresim.com/GkZaoV.jpg

hocam merhaba. 65JU7500 hala kullanıyormusunuz?

• ilkeryuksel1986 İ kullanıcısına yanıt
    Evet kullaniyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zts

Evet kullaniyorum

Hocam bir şey sormak istiyorum maçlarda kamera hızlı dönüşlerinde ekranda çizgi ya da bandingler oluşuyor mu? Bu konuda çok sıkıntı yaşıyorum.
  • Bu tv nin hali içler acısı gibi duruyor heryerden ışık sızması var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkeryuksel1986 İ kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz gibi bir durum hiç dikkatimi çekmedi.. İlk aldığımda görüntüde takılma yapıyordu.. Servis ana kartı değiştirdi.. Artık çok ayrıntılı olarak incelemiyorum. Çünkü bu led tv lerin illa ki bir problemi ortaya çıkıyor. Şu anda izleme esnasında bir sorunum olmadığı için çok ayrıntıya girmiyorum... Yoksa sürekli izlerken bir can sıkıntısı yaşıyorsun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bestercan B kullanıcısına yanıt
    Nasil kullanamadin kardesim servis gelip kuruyor zaten o kurduktan sonra birkere usbye kaydetsen kanal listesinj bozsan bile yuklersin ben kendi uydusunu kullaniyorum hic gerek yok para vermeye hd uydu zaten internetten frekanslarini bulup kanal d hd star hd trt 4 k falan indirdim.. Gayet memnunum

• mrhaba beyler renk ayarlarını nasılöyaptınız?? yabancı sıtelerde buldum ama çok ölü oldu ekran
  • Merhaba , kutusundan 3d gözlük cikiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Raptor_ex

Merhaba , kutusundan 3d gözlük cikiyor mu ?

hayır
  • Merhaba ark lar
    55ju7000 var. Kendi uydusunu kullaniyorum.
    Uyduda hizli hd yayinlarda (araba motor yarisi bazi futbol maclari) objenin geriden izi cikiyor. Gecislerde saniselik takilmalar oluyor. Auto motion standart ayarda. Netlestir yapinca daha da yavasliyor. Genel olarak Dogal da kullaniyorum.
    Usb den film oynatirken hic takilma yok.
    Barca macini indirdim 4k . Onda bu kadar belli degil ama bazen top yavasliyor sanki. 4k macta seyircilere bakin sadece yavaslamayi goreceksiniz.sanki hizina yetisemiyor tv.
    Sizdecde boyle soru bir sorun var mi?
    Hizli gecisler icin nasil ayarlamaliyim?
    100hz ust model bir tv sasirdim acikcasi.

• Tekrardan merhabalar , bugün vatandan 55ju7500 aldım sonunda. Size bir sorum olacak. 3D gözlük çıkmıyormuş kutudan. Hangi gözlükleri tavsiye edersiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  • Ssg-5100gb

• ................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raptor_ex -- 24 Ocak 2016; 18:03:27 >
  • Bende vatan kampanyasıyla bu model ve 60ju6470 arasında kaldım ve tercihimi 60ju6470den yana kullandım. Pazartesi günü gelip kurulum yapılacak.

• Bende 65ju7000 ile 65ju7500 arasıda kaldım aslında aklımda 65ju7000 var ve teknosada 6450 tl civarında alasımdaa geldi ama 65ju7500 mi alsam diye düşünüyorum 7500 için kampanyamı takip etsem ne yapsam. Hangisini tavsiye edersiniz.
  • Bu modeli satın aldım. Gerçekten siyah renk performansı beklediğimden iyi çıktı. Işık sızması bulutlanma falan yok. Bu tür bir tv den beklediğimin üzerinde siyah renk kalitesi gördüm ve çok beğendim. Sağ alt köşede birleşme yerinde kasa açıklığı var sadece. Servis geldi tutanak tuttu iadesi için rapor yazacaklar bununla iade yada değişim yapabileceğim. Benim sorum bu 55JU7000 serisi düz ekranlı model ile bunun arasında panele kaynaklı sorun yada farklar var mı ? Kavisli olan 7500 serisi sorunlu 7000 serisi sorunsuz diyebileceğiniz türden farklar var mı ? Yoksa tek farkı kavisli ve düz olması mı ikiside güzel paneller mi ?

Ayrıca LG buna rakip modeller ile kıyaslanırsa bu samsung sizce daha mı önde onlara göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayaz09 -- 18 Şubat 2016; 22:26:38 >
  • kanallar arası geçişlerde biraz yavaş gibi geldi arkadaşlar herkesinkimi öyle acaba bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.