Şimdi Ara

SAMSUNG 55JU7500 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
7
Favori
29.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: guguk

Sadece gözlük yok diye 3d ready yazıyor hiçbir fark yok ready yazanı alabilirsiniz

Değerli bilgileriniz için teşekkürler üstad...
  • emce canbay kullanıcısına yanıt
    Rica ederim güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Ben de 55 JU 7500 aldım. Kutu içerisinden gözlük çıkmadı.
    Ancak hangi gözlüğü alacağıma karar veremedim. Servis de çok sağlıklı bir bilgi vermedi.

SSG-5100GB
    SSG-P51002 (Bu model diğerine göre bariaz daha ucuz ama benim televizyonumda çalışırmı ve diğer modelle arasında performans farkı varmıdır)

Teşekkür ederim
  • Bu tv benim gibi pc de.kullanacaklar icinde biciomis kaftsn arkadaslar.10 aydir kullaniyorum cok ama.cok memnunum...
    2k ultra da bile oyunlar.mujtesem.forza.motorsport 6 apex 4k ultra da da ise gelip gormeniz gerekir, anlatilmaz yaşanır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar

55ju7500 model samsung tv aldım. Tvyi dsmart cihazıyla kullanıyorum. Cihazın yeni yazılımını güncelledikten sonra herhangi bir kanal üzerinde uzun bir süre (1 saatten fazla gibi) kaldığım zaman 2-3 saniye ekran gidip geliyor.Bazı denemeler yaptım, kendi uydusu ile kullandığımda böyle bir durumla karşılaşmadım. Dsmart cihazını başka bir samsung tvde denedim onda da böyle bir durumla karşılaşmadım. Sanki ekran koruma gibi bir durum yapıyor diye düşünüyorum. Televizyonun ayarlarında otomatik koruma modunun süresini 2 saatti, 4saate çıkardım ve deniyorum. Cihazın yeni yazılımında br sorun olduğunu düşünüyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
  • bendeki 55ju 7500 de wiriles bağlantı sorunu oluyor ve bu olduğunda etraftaki başka wiriless leride görmüyor örneğin komşununki vb.ayrıc 3d de de bazen sorun çıkartıyor fişini çekip bir kaç sefer düzeliyor.sizdede varmı bu sorun
  • ben bu tvyi konsol için ps 4 için almıştım 1 sene önce . çok memnunum gayet iyi tepkime süresi olsun 4 k performansı olsun fiyatına göre ender tvlerden . netflix olsun spotify olsun indirip gayet stabil olarak kullanabiliyorum.. çok kullanışlı bir tv.. önerim kumandasını çok dikkatli kullanın sağlam bir kumanda lakin bozulduğunda sıfırı çok pahalı biz aile olarak 4 kişiyiz tv sürekli aktif programlar yada izlemek için.. defalarca yere düştü bir ara bozulur gibi oldu kumandası .. düzelltim şans eseri başka yollarla . ozaman sıfır fiyatına bakmıştım 170 tl dikkatli kullanmakta fayda var.
  • Kayıt yapabiliyor muyuz tv de. Bir de küçük akıllı kumanda ın sayılı olanı var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 65JU7500 var, hemen her formatı destekliyor.

Ancak audio formatı OPUS olan sesleri çözülmüyor. Görüntü var ses yok.

Özelliklerden Audio: Opus 48000Hz stereo 3072kbps değerlerini okuduklarımın sesleri çıkmıyor.

Örneğin:https://www.youtube.com/watch?v=HHP5MKgK0o8 klibi

Bilgisayarda 1080p olanını indirip hard disk ile TV'de izleyince ses çıkmıyor. TV üzerindeki youtube uygulamasından çalışıyor.

Harddiskte ses formatı opus olan videoları nasıl izleyebilirim....
  • Arkadaşlar bende tv ilk açılınca ses i kontrol etmek biraz vakit alıyor

Cihaz üst menü bazen ağır kalıyor geçişler tekleyerek oluyor

Youtube dan izleyerek cihazı fabrikasyon reset de attım ama ilk yazılımı kadar tepkileri hızlı değil

Bu tarz sorun yaşayan var mı ?

Birde bu tv ye değişik oyun yada uygulama kuran var mı ? Crackli

• estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Son zamanlarda akıllı kumandanın power butonu tv yi kapatmıyor. İlk açılışta aşırı yavaşlık ve tepkisizlik var. Bir de harketli sahneler ara ara çok akıcı bazen de titrek oluyor. Garantisi bitmeden servisini arayacagım. Detaylı bilgi alabilirsem tekrar paylaşırım.

• benim tv de de yavaşlama sorunu var. kumandanın power butonu çalışmıyorsa piliniz azalmış demektir. pili değiştirince power sorunu kalmıyor.
  • tv nin uydusunu kullana var mı?
    acaba samsung mu yavaşlatıyor bizim tv yi ?
    flash bellek ile dışarıdan apk kuran oldumu ?
  • 55ju7000 ile tv+ kullanan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.