Yüzbaşı
18 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Edit;

Değerli forum sakinlerine görüş ve tecrübelerini paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum. Araba işini önümüzdeki bir ay içerisinde sonuçlandırmayı düşünüyorum. Corona sebebiyle yasaklar kalktığı ve şehirler arası yolculuk kısıtlaması bittiği zaman alabileceğimi düşünüyorum. 150 +-5 olarak belirtmiş olmama rağmen zaman geçtikçe bütçeyi ufak da olsa esnetebiliyorum. Şu an için 160 Bandına çıkabileceğimi düşünüyorum.

Kafamda şu an için 5 model belirledim. Bunlar;

1- HONDA Civic RS 1.5 SEDAN 182 HP (2017) (Model donanımları hakkında bilgi sahibi olan var ise yardım makbule geçer.)
2- HONDA Civic SPORT 1.5 182 HP (2017) (Model donanımları hakkında bilgi sahibi olan var ise yardım makbule geçer.)
3- HONDA Civic 182 HP olmayan modellerden en dolusu (Bu konuda bilgisi olan var ise yardım isterim.)
4- BMW 1.16D (2013-2015) Spor Paket
5- BMW 3.16İ (2013-2014) F30
Bonus:- BMW 3.20D (2010-2012) E90-E92 (Temiz ve düzgün bulunabilir ise. Zor)

Öneri ve görüşleriniz olur ise severek takip eder tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Araca bakmaya gittiğimde modele göre dikkat etmem gereken noktalar var ise bunu söylemeniz bile bana büyük yardım eder.

Teşekkürler, sağlıcakla kalın.

Merhaba,

Şu an elimde çekeceğim kredi ile birlikte aşağı yukarı 150k TL bulunmakta.

İlk aracımı almak istiyorum. Çok fazla kullanacağımı düşünmüyorum. Hafta içleri servisi kaçıracağım durumlarda ve hafta sonları arada bir sağa sola gitmek için kullanacağım.

Sportif görünümlü veya modern bir araç istiyorum ama piyasaya baktığımda bu miktarın hiçbir şeye yetmediği hissiyatına kapılıp TL'nin geldiği durumu gördükçe üzülüyorum.

Bir süredir BMW 3.20D 2010-2012 modellerine bakıyorum ama bu fiyat bandındaki araçların bu fiyatları hak etmediği hissiyatına kapılıyorum.

Tavsiye edebileceğiniz kullanımı zevkli, iç kısım malzemesi kaliteli (tercihen deri), sportif görünümlü veya modern bir araç arıyorum.
Yakıt tüketimi konusuna çok takılmıyorum çünkü daha önce bahsettiğim üzere çok fazla kullanacağımı düşünmüyorum.
Mümkün ise 2000CC den fazla motor hacmine sahip olmasın.

Şimdiden teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalın.
Merhaba, amerikaya gitme durumumuz var ve 1 gün gezme fırsatım olacak. Kendime güzel bir kulaklık arıyorum fakat hala ne almalıyım konusunda kararsız kaldım.Bütçe olarak 1000 TL ye kadar çıkabilirim ama çok fazla da çıkmak istemiyorum. Yardımcı olabilecek varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Earbuds:
On-ear:
Over-ear:

Her türlü müziği severim ama ağırlıklı olarak temiz tonda, gürültülü olmayan müzikler hoşuma gidiyor. Ofiste masa başı çalışırken, eve dönüşte ve evde kullanacağım.
Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar, yeni eve çıkıyorum ve bir televizyon almak istiyorum. Malesef şu an için param çok fazla param yok ona göre tavsiye verirseniz sevinirim. TV sehpası genişliği 120 cm.
Şimdiden teşekkürler.
Merhaba , 3500 TL civarında Monitör Dahil bir Bilgisayar toplamak istiyorum. Aşağıda yazdıklarım dışında önerileriniz var ise çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ryzen 5 1500x İşlemci
Gigabyte GA-AB3500 Gaming ( Bundan emin değilim , tavsiyelerinizi bekliyorum )
1050Ti MSI GeForce GTX1050 Ti 4GT LP 4GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 düşünüyorum ama bundan da emin değilim.
Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 PC Ram Bu özelliklerde bir RAM düşünüyorum.
Sandisk Ultra II 240GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD (SDSSDHII-240G-G25)

Kasa araştırdım ama belirli bir model bulamadım. Şekli önemli değil düzgün olursa bide ucuz olursa ne mutlu bana :)
Monitör olarak Asus'un 1ms 21.5" 500 TL civarı bir monitörü vardı onu düşünüyorum. Sizin önerebileceğiniz ne varsa kabulümdür. Tamamen farklı sistemler dahi olabilir. Teşekkür ederim.
Merhaba, iş için kullanabileceğim 1000 TL ye kadar ücreti olan iyi bir tablet arıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Forum üzerinde paylaşılan fotoğraflara bakarken karşıma bu makine çıktı.
Olympus PEN E-PL3 14-42mm Kithttp://www.olympusmarket.com/Olympus-PEN-E-PL3-14-42mm-Kit-Beyaz,PR-26.html

Fiyatı benim cebime uygun geldi üstüne çekilen resimleri görünce aklıma iyice yattı.
Sizin bu makine hakkında görüşleriniz nelerdir? 1000 TL civarı daha iyi diyebileceğiniz bir makine var mıdır ?
Açıkçası fotoğraf makineleri hakkında pek bilgim yok.
Şimdiden Teşekkürler.
300 TL civarı bir bütçe ile kendime ilk defa bir müzik aleti almak istiyorum. Mandolinin sesi ve tınısı çok hoşuma gittiği icin mandolin almaya karar verdim.
Mandolinler hakkında bilgisi olan varsa tavsiye verirse çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.
Herkese merhaba, tatile gitmeden önce bir makine edinmek istiyorum. Forumdaki konulari elimden geldiğince okumaya ve anlamaya çalışıyorum. Daha önce herhangi bir deneyimim veya tecrübem olmadı.
1500 2000 TL arasinda gezdiğim gördüğüm yerleri, çeşitli ören yerlerini fotoğraflayabilecegim bir makine istiyorum. Tavsiyelerinizi.ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Herkese merhaba, 2009 Captiva aracımın ön farlarını parlatmak istiyorum.
Elimde 1 adet şarjlı matkap ve parlatma için kullanacağım uçlar mevcut fakat krem zımpara olarak ne kullanacağımı tam olarak bilemiyorum.
1000-1500-2000-3000 zımpara ile sırası ile zımparaladıktan sonra hangi parlatıcı kremi kullanmalıyım ? Bu işlemler bittikten sonra koruyucu olarak cila ve koruma gibi bir işlem yapmak gerekiyor mu ? Daha önce yapan , bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba ,
bir süredir çeşitli siteler üzerinden notebook fiyatlarını takip ediyorum fakat herhangi bir notebook üzerinde karar veremedim.
Zaman zaman oyun oynayabileceğim ayrıca çeşitli çizim programlarını rahat bir şekilde kullanabileceğim bir notebook olmasını istiyorum.
ekran 17,3" olursa ve iyi bir ekran kartına sahip olursa benim için daha iyi olur.
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 412
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.764 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.