Şimdi Ara

Samsung 48ju6470 kullanıcı kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
3.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu tv yi alanlarla burada ayarlar sorunlar ve çözümler hakkında görüşelm..

ben 3299 tl ye vatan bilgisayardan almıştım..iki ay oluyor..yanında ütü hediyesi ile 3000 tl ye gelmişti.şimdilerde 2999 a düştü.

şimdilik ben sorunlarını aşabilmiş değilim...hızlı görüntülerde titremeler çok yoğun..

görüntü ayarlarımı paylaşacağım..yalnız hangi platformla kullanıyoruz, paylaşalım..görüntü ayarlarmızı paylaşalım..
    başlarda harika dediğim tv şimdi beni çok üzüyor...
    sizlerde durum nasıl??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD437D5D1 -- 28 Haziran 2015; 0:11:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende yeni aldim bu tv yi titremeler bendede var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • henüz uyduyu bağlayamadım, sd ve hd yayınlarda nasıl test edemedim. kendi mediaplayer ında pek çok formatta ve codecte mediaları oynattım, sorun yaşamadım, kendi media playerımda ise (hdmi ile bağlı) cok daha iyi görüntü aldım. ekran büyük olduğu için düşük çözünürlükteki videolarda düşük kaliteli görüntü var, ancak bdrip, 480p ve üstü dosyalarda görüntü mükemmel. 1080 çözünürlükte ise çok başarılı, renkler çok iyi, keskin detaylar mevcut. hareketli görüntülerdede gölgelenme ve titreme olmadı. ve son olarak ses mükemel,

hafta sonu uyduyuda kuracağım. maç yayınları nasıl olacak, sd yayınlar nasıl, 4:3 yayınlar nasıl olacak sizlerle paylaşacağım. sgy.
  • Genel olarak tv guzel

• Titremeden kastınız nedir ?
  • hd spor yayınlarında çok başarılı. maç izlemek keyifli. gölgelenmeler olmuyor. benim televizyonda titremede yok. sitesinde sıklıkla firmware güncellemeleri var, belki yazılımsaldır. syg.
  • Ben kendi uydu alıcısından kullanıyorum. HD yayınlar çok iyi. TRT 4k mükemmel ama yayınlar tekrar ediyor sürekli. Genel olarak memnunum. Titreme dikkatimi çekmedi. Playstationda da kullanıyorum gayet iyi.
  • bende bugün kurdurdum 2500tl'ye vatandan aldım gelen elemanlar trt 4k'yı ayarlayamadı yarın ustaları gelcekmiş samsung ilk günden canımı sıktın
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

bende bugün kurdurdum 2500tl'ye vatandan aldım gelen elemanlar trt 4k'yı ayarlayamadı yarın ustaları gelcekmiş samsung ilk günden canımı sıktın

dostum sıkıntı olmaz merak etme

• Bu tvyi ir olmadan kumanda edemez miyiz ya denemedigim uygulama kalmadı

Telefon zenfone 2

• tv evinize geldiğinde interneti bağlayıp tv yi güncelleyin.!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

bende bugün kurdurdum 2500tl'ye vatandan aldım gelen elemanlar trt 4k'yı ayarlayamadı yarın ustaları gelcekmiş samsung ilk günden canımı sıktın

dostum sıkıntı olmaz merak etme

Hocam gelecek daha gelmedi merakla bekliyorum

• dün akşam fenerin maçını 4k izledim, tv gerçekten çok başarılı, merak ettiğim bir konu var acaba firmware güncellemelerini yapıyormusunuz, tv yazılım versiyonu 1210 kendi sitesinde 1410 yayınlanmış, biraz araştırdım güncelleme sonrası sorun yaşayanlar olmuş (farklı modellerde). acaba usb den yazılım güncellemesi yapanınız varmı. syg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkocanci

dün akşam fenerin maçını 4k izledim, tv gerçekten çok başarılı, merak ettiğim bir konu var acaba firmware güncellemelerini yapıyormusunuz, tv yazılım versiyonu 1210 kendi sitesinde 1410 yayınlanmış, biraz araştırdım güncelleme sonrası sorun yaşayanlar olmuş (farklı modellerde). acaba usb den yazılım güncellemesi yapanınız varmı. syg.

Usb den güncelledim görüntüden memnun kalmadım. Sen de durum nedir?

• ben güncelleme yapmadım, yayınladıkları firmware deki değişiklikler hakkında bilgiye ulaşamadım, sorun yaşarım diye güncelleme yapmadım. hala 1210 versiyon yazılım mevcut. syg.
  • Ben tel den kablosuz foto aktardığımda resim tv ekranına tam oturmuyor,usb den oynattığımda ise sorunsuz tam ekran oluyor bu sorun nedir acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotografların tam oturmaması ayarlarla ilgili...diğer sorunlar yani hareketli görüntülerle ilgili sıkıntılar biraz hdmi kablosu biraz hdmi girişini taktığınız yer biraz kalibrasyon ve fazlaca tv lerin genel yavaşlığı ile ilgili..sorunların çoğu çözülebilir..ama ps4 te tek tv sony..başkasını aramamak lazım

• cihazın firmware ni usb den 1443 versiyonuna yükselttim, renkler daha canlı oldu, görüntü kalitesi arttı. destek sayfasındada 1445 versiyonunu yayınlamışlar.
  • arkadaşlar tv yi yeni aldım ve kuruldu. ancak servis görevlisi samsungun anlaşması iptal olduğu için tv den internete girerek film izleyemezsiniz dedi. doğrumudur.siz izleyebiliyormusunuz
  • Selamun aleyküm beyler 26 mart cumartesi samsung 48ju6470 4k led tv alacagız kulananlar artılarını ve eksilerini söyleyebilir mi? Lg alacaktım karşılaştırma yaptım lg ekranı mat duruyor samsung canlı durduğu için hoşuma gitti samsung almaya karar verdik ordaki yetkili 2900 vereceğim dedi indirim yaptı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.