Şimdi Ara

samsung 46d8000 - philips 46pfl9706 - lg lm960v

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle benzer konu daha önce açılmışsa özür dilerim. Bir kaç gün içerisinde bizim memlekette Vatan bilgisayar açılacak, belki ciddi bir indirim yakalayabilirim.Konu başlığındada belirttiğim samsung 46d8000 - philips 46pfl9706 - lg lm960v modellerinden hangisini tavsiye edersiniz? Bir defa alacağım en iyisi olsun istiyorum. (Üst düzey başka modelde olabilir.)
    Cevap ve yardımlarınız için şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozbilginli -- 18 Aralık 2012; 22:41:18 >

• ben philips 9705 kullanıcısı solduğum için 3 markadan direk 9706 diyorum. full led bir tv. başka arkadaşlar daha objektif yorum yapabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: etanhunt

Öncelikle benzer konu daha önce açılmışsa özür dilerim. Bir kaç gün içerisinde bizim memlekette Vatan bilgisayar açılacak, belki ciddi bir indirim yakalayabilirim.Konu başlığındada belirttiğim samsung 46d8000 - philips 46pfl9706 - lg lm960v modellerinden hangisini tavsiye edersiniz? Bir defa alacağım en iyisi olsun istiyorum. (Üst düzey başka modelde olabilir.)
    Cevap ve yardımlarınız için şimdiden.

46D8000'i elemelisin. Zira hiç satılmıyor neredeyse. Sadece tasarımı şık. Özellikleri hakkında bir bilgim yok tam olarak.

9706 ise güzel televizyondur. Ama 46PFL7007K'ya bakmanı tavsiye ederim.

LM 960V ise LG'nin üst düzey televizyonlarındandır. Ve gayet iyidir.
  • philips 9706 yı yalnız bulamazsın herhalde. ben netten baktım hiçbir yerde yok ... 9705 gibi iyi bir kampanya olsa diyecm ama stoklara uzun süredir giriş yapmıyor sanırım. bu nedenle biraz ümitsizim bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

philips 9706 yı yalnız bulamazsın herhalde. ben netten baktım hiçbir yerde yok ... 9705 gibi iyi bir kampanya olsa diyecm ama stoklara uzun süredir giriş yapmıyor sanırım. bu nedenle biraz ümitsizim bu konuda.

+1

Bende bu yüzden 7007K'yı önerdim.
  • Açıkçası gönlüm lg den yana ancak philips inde görüntü kalitesi çok övülüyor. Philips in medya ve smart özellikleri lg göre zayif ayrıca anladığım kadarıyla philips in 3d si aktif gözlüklü ve gözlükler kutuya dahil değil.
    Nasıl yapayım bilemedim?
  • quote:

Açıkçası gönlüm lg den yana ancak philips inde görüntü kalitesi çok övülüyor. Philips in medya ve smart özellikleri lg göre zayif ayrıca anladığım kadarıyla philips in 3d si aktif gözlüklü ve gözlükler kutuya dahil değil.
    Nasıl yapayım bilemedim?

Philipsin goruntu kalitesi guzel hocam. Multimedya sistemi zayif olarak dusunulebilir. Ama 100 tlye bir media player alip halledersin. Eger 7007k alirsan gozluk var diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bukaşar para vermeyin bence,7007 şuan f/p olarak en iyi cihazlardan biri.eger plazma düşünürseniz panasonic vt50 şuan alınabilir seviyelerde..

• samsung 46d8000..............hikaye
    lg lm960v......................... hikaye
    philips 46pfl9706 .............. iyi (ucuz alabiliyorsan hiç düşünmeden al)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

Açıkçası gönlüm lg den yana ancak philips inde görüntü kalitesi çok övülüyor. Philips in medya ve smart özellikleri lg göre zayif ayrıca anladığım kadarıyla philips in 3d si aktif gözlüklü ve gözlükler kutuya dahil değil.
    Nasıl yapayım bilemedim?

Philipsin goruntu kalitesi guzel hocam. Multimedya sistemi zayif olarak dusunulebilir. Ama 100 tlye bir media player alip halledersin. Eger 7007k alirsan gozluk var diye biliyorum.

Görüntü kalitesi olarak Philips açık şekilde öndedir. Medya özelliklerini çok basit bir şekilde 99 tlye medya player alarak çözebilirsin ama görüntü kalitesinin düşüklüğü çözülebilecek bir durum değil, ondan sana önerim Philips olacaktır. Seriye gelince gerçekten 7007 serisine bütçen yetiyorsa, hiç bir an bile durmadan, tereddüt etmeden al derim, şahsen kefilim, çok beğeneceksin :) Keşke imkanım olsa da ben de alabilsem hayallerimdeki seriden biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

Nasıl yapayım bilemedim?

Görüntü kalitesi olarak Philips açık şekilde öndedir. Medya özelliklerini çok basit bir şekilde 99 tlye medya player alarak çözebilirsin ama görüntü kalitesinin düşüklüğü çözülebilecek bir durum değil, ondan sana önerim Philips olacaktır. Seriye gelince gerçekten 7007 serisine bütçen yetiyorsa, hiç bir an bile durmadan, tereddüt etmeden al derim, şahsen kefilim, çok beğeneceksin :) Keşke imkanım olsa da ben de alabilsem hayallerimdeki seriden biridir.

+1

• Eger gercekten görüntü istiyorsan bunların içinden Lg ve Samsungu çıkar hx850 ekle Philipsle ikisi arasında tercih yap..

• quote:

Orijinalden alıntı: panelci

Eger gercekten görüntü istiyorsan bunların içinden Lg ve Samsungu çıkar hx850 ekle Philipsle ikisi arasında tercih yap..

Bu çok önemli işte, kesinlikle katılıyorum. Ancak hx850 fiyatı konusunda şüphelerim var, muhteşem bir ürün ama f/p olarak mantıksız bir seçenek olabilir philips'e göre özellikle, Sony'nin en büyük dezavantajı maalesef :(
  • Bu gün vatan computerde de gördüm philips bambaşka gerçekten. Birde araştırma yaparken dikkatimi çekti 8000 serisi çıkmış galiba 7007 mi 8007 mi diye sorsam?
  • quote:

Bu gün vatan computerde de gördüm philips bambaşka gerçekten. Birde araştırma yaparken dikkatimi çekti 8000 serisi çıkmış galiba 7007 mi 8007 mi diye sorsam?

üçünden de uzak dur panasonic vt50 (1. tercih) ya da Philips 46PFL9707 (2. tercih) alın

samsung panellerine güven olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Aralık 2012; 18:34:36 >
  • Bu güne kadar hep lg düşünüyordum ancak bu günden sonra philips e kaydım diyebilirim. Ancak fazla araştıramadığım için tam olarak bilmiyorum ama 6000 - 7000 - 8000 ve 9000 serileri var galiba. Fiyat performans olarak hangisi en mantıklısı acaba? (46 inç düşünüyorum)
  • quote:

Bu güne kadar hep lg düşünüyordum ancak bu günden sonra philips e kaydım diyebilirim. Ancak fazla araştıramadığım için tam olarak bilmiyorum ama 6000 - 7000 - 8000 ve 9000 serileri var galiba. Fiyat performans olarak hangisi en mantıklısı acaba? (46 inç düşünüyorum)

Fiyatına göre en iyi görüntüyü alırsın

PANASONIC TX-P42ST50E .......... 1514 TL bu fiyata kesinlikle kaçırma alacağın samsung ve philips 7000 ve 8000 serilerinden daha iyi
    http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/panasonic-tx-p42st50e-3d-full-hd-107-cm-neoplazma-tv,2000-hz,3xhdmi,2xusb/productdetails.aspx?I_ID=63426

3500 - 4500 TL harcayacaksanız yukarıda verdiğim modellere bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Aralık 2012; 18:59:32 >

• Philips 9706 modelini inceliyorum birkaç gündür. O ne görüntü öyle samsung - lg hikayeymiş arkadaş. Tabi ki fiyatta bi o kadar tuzlu :) ama aklıma düştü, bakalım bütün imkanları zorlayacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.