Şimdi Ara

SAMSUNG 40J6270 724TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
6.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen öyle abi fantezi aramaya gerek yok zaten gerçi adam perşembe kargo olacak dedi ama bakalım olsada olmasada bekleriz yine 16:00 a kadar olmadı birlikte iptal ederiz benide haberdar et kardeşim. birlikte hareket edelim.
  • arkadaşlar bendeki durum sizden farklı sanırım. adam benim siparişe kargo takip numarası girdi.

http://www.suratkargo.com.tr/kargoweb/bireysel.aspx?no=66698tt56221

66698tt56221 takip no ve buun içni son gün bugün sat 16 idi. ve 24 saat erteleme oluyor bildiğim kadarıyla sonrasında da otomatik onay geliyor. sanırım sizin siparişlere kargo takip numarası girilmemiş. ben satıcıya bu takip numarasında birşey gözükmüyor dediğimde, bana cuma günü görünecek diyordu. ama kargo onay iptal süresi perşembe doluyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

arkadaşlar bendeki durum sizden farklı sanırım. adam benim siparişe kargo takip numarası girdi.

66698tt56221 takip no ve buun içni son gün bugün sat 16 idi. ve 24 saat erteleme oluyor bildiğim kadarıyla sonrasında da otomatik onay geliyor. sanırım sizin siparişlere kargo takip numarası girilmemiş. ben satıcıya bu takip numarasında birşey gözükmüyor dediğimde, bana cuma günü görünecek diyordu. ama kargo onay iptal süresi perşembe doluyor bende

vala sen iptal ettir bence hocam numara neyin girmiş sakata gelme sonra :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmoR_ -- 17 Şubat 2016; 17:22:05 >

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    abi sen bizim bir tık ötemizdesin. eee şimdi ne yapacaksın abi öğrenelimde senden yarın büyük ihtimal aynını bizde yaşıycaz bizi haberdar et abi.
  • arkadaşlar benim yapacağım birşey kalmadı. adamla sabah bunları konuştuktan sonra satıcı benim siparişi iptal etti paramıda iade etti sanırım kredi kartı ile yaptığıdma daha dönüş belli olmazda, benim alımla ilgili bir durumum kalmadı. ss leride koydum zaten siteye

SAMSUNG 40J6270 724TL

SAMSUNG 40J6270 724TL

benim durum şu şuan hesapta

SAMSUNG 40J6270 724TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 17 Şubat 2016; 17:31:43 >

• bizimde kargo süresi yarın doluyor. yarın iptal işlemini başlatalım o zaman şuan zaten aide merkezinde "Şu anda kaydı açık olan bir işleminiz bulunmamaktadır." yazıyor sanırım yarın çıkacak bu olay yarında iade talep isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

arkadaşlar bendeki durum sizden farklı sanırım. adam benim siparişe kargo takip numarası girdi.

Kargo no girildikten sonra da 3 gün senin onay vermeme hakkın var.Ondan sonra sana kargo onayını hatırlatan bir uyarı geliyor .O uyarıya ertele yaparsan bir 24 saatte sana mühlet tanıyor.Zaten o süre zarfında kargı gelmezse gg ye mesaj at kargo gelmedi diye otamatik onayı durdururlar ve hiçbirşey olmaz

• Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    işte kargonun süresi bugün dolduydu 16 küsürde ek 24 saat verecekti oda perşembe günü 16 da dolacak, ama satıcı bana cuma günü gelecek diyor. benim cuma günüün bekleyecek zamanım kalmıyorki iptal etmem gerekiyordu. bende riske girmek istemedim, sonuçta ne olur olmaz o saatlerde işteyim. yoğunluk olur dagınlık olur vs. zaten benim durum iptal oldu bitti bakalım sizde ne olacak. arkadaş özelden olumsuz mesaj yaz dedi ama sizler için caydırıcı olmamak adına yazmadım. eğer cuma günü kimseye gitmezse o zaman olumsuz mesaj yazarım. gittigidiyorda

edit = be bunları sizinde bilginiz olsun. aklınızda bir fikir oluşsun ona göre hareket edersiniz diye yazdım. satıcı birşeyer derse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 17 Şubat 2016; 19:30:25 >
  • Arkadaslar akilli olun bariz dolandirici adam iste unutana olur onaylanir para hesabina duser diye bekleyen bir cakal var karsinizda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam dünden beri attığım hiçbir yazıya cvp yazmadı iptal sürecini başlatın diye mesaj attım şimdi. bu cayma hakkı olayını nasıl yapbilirim ben?
  • Mesaja cevap vermiyor, KArgo hatırlat butonuna halen basmadım, en azından 24 saat geri sayım ne kadar geç başlarsa o kadar iyi, yarında kargo yapmaz ise iptal eder geçerim.

SAMSUNG 40J6270 724TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 18 Şubat 2016; 9:42:20 >
  • IORI kullanıcısına yanıt
    ben bastım hocam bugün 16:21 son kargo süresi muhtemelen diğer arkadaş gibi sahte bir numara verip keklemeye çalışacak bende iptal et diye yazdım. sanırım şu durumda sadece o iptal süreci başlatabiliyor ben başlatamıyorum değil mi?
  • Bence gittigidiyor müşteri temsilcisi ilgilenmeli artık.Sonuçta biz bu adam gg üzerinden satış yapmasa almazdık.Bu konunun takipçisi olmak zorundalar diye düşünüyorum
  • yasin0534 Y kullanıcısına yanıt
    Bende bastım yarın 10:34 e kadar süre tanıdı, bu aşamada iptal hakkı tarafımıza geçti. Satıcı kesin burada takılıp okuyordur yazdıklarımızı.
  • arkadaşlar bu adamın amacı belli hiç uğraşmayın arayın gg yi müşteri hizmetlerini doladırmaya çalışıyor deyin sorgusuz sualsiz paranız hemen iade ediliyor işlem iptal ediliyor. ben ettim darısı size 2 gündür yazı yazmayan adam 4 tane mesaj attım üst üste 3 tane mesaj attı :) neyse denedik en azından olmadı nasip değilmiş dostlarım hiç uğraşmayın başınızı ağrıtmayın iptal edin geçin şakacı kardeş sende şu adama yorum yap görenler iptal etsin biz yine forumda toplantık bu vatandaşın lafına kanıp otomatik onay olayı olur anlayan var anlamayan var yapıştır bi kötü yorum. bana yorum hakkı vermedi verse döşeyecektim bir yazı görenlerde iptal işine başlar yazık günah kardeşim.
  • IORI kullanıcısına yanıt
    muhakkak öyle kardeşim ama yazık günah arkadaş milletin hakkını nasıl yemeye cürret ederler yazık günah sende dene istersen ama şansını mağdur olma aman kardeşim. dikkatli olasın
  • yasin0534 Y kullanıcısına yanıt
    Mesaja nihayet cevap vermiş oyalıyor muhtemelen.

SAMSUNG 40J6270 724TL
  • Iptal ettim ben ava cikmis ama biz yemeyiz bu numaralari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10:47 de ürün iptal 10:49 da adam yazı yazdı :) tek uyanık onlar iptal edin uğraşmayın hiç dolandırıcı ya tutarsa yapıyolar nasıl olsa suç yok ceza yok algı yok vergi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin0534

10:47 de ürün iptal 10:49 da adam yazı yazdı :) tek uyanık onlar iptal edin uğraşmayın hiç dolandırıcı ya tutarsa yapıyolar nasıl olsa suç yok ceza yok algı yok vergi yok

hocam bana da aynı şeyi yazmış.iptal isteyeceğim gg un müşteri hizmetleri no su nedir,bakındım ama göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.