Şimdi Ara

SAMSUNG 40J6270 724TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
5
Favori
6.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sükunetle bekliyorum, gelirse 2016'nın en sıcak fırsatı olabilir :)
  • Otomatik onay o kadar kolay olmuyor arkadaşlar.
    Ürünün size gönderilip teslim almanız gerekiyor.
    Teslim aldıktan sonra bir süre var bu sürenin sonunda otomatik onay devreye giriyor.
    Kargo süresi dolunca kargo hatırlat butonuna tıklayın! (yukarıdaki mesajımda bahsettim.)
    Buda perşembe günü kargo bilgileri düzgün girilmezse direk iptal şansınız olacak demektir.
    Diyelimki kargoya verildi. Hemen müşteri hizmetlerine çağrı açacaksınız. Kargo geç verildi otomatik onay işlemini durduralım diye. Bu şekilde kargo size gelip incelemeden hiç bir şekilde otomatik onaylanmaz işleminiz.
  • abilerim kardeşlerim dayanamayıp yazdım.
    arkadaşım bugün kargo son gün yarın 24 saat ek süre başlıyor. alan tüm arkadaşlar toplandık bir forumda herkes birbiriyle iletişim halinde öyle yanlışlıkla onaylanır süre geçer otomatik onay verilir derdin buysa işin zor herkes bilinçli bu konuda göndericek misiniz göndermiyecekmisiniz göndermeyeceksen iptal et kardeşim kimseyi boşa uğraştırma dedim. bakalım ne olcak.
    arkadaşlar durumu şöyle özetliyorum kargo bilgisi girildiyse kargo gecikecek yapın kargo bilgisi girilmeyen arkadaşlarda zaten böyle bir durum yok. sadeca satıcı ile gitti arasında durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

evet bende onun için yazdım. satıcı iptal etti satışı birde trip attı :)

yani kargoda bilgileri görsem beklerimde kargonun gübü bugün doluyor 16 da bana diyor cuma gününe kadar bekle, eee 16:00 da gün doluyor hadi 24 saat ertele, sonrasında cuma günü yine boş ürün gelecekmi belli değil. otomatik onay olacak o riskede girmedim.

SAMSUNG 40J6270 724TL

SAMSUNG 40J6270 724TL

Verdiği numarayı kontrol ettiniz mi?(kargocuya ait)

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin0534

abilerim kardeşlerim dayanamayıp yazdım.
    arkadaşım bugün kargo son gün yarın 24 saat ek süre başlıyor. alan tüm arkadaşlar toplandık bir forumda herkes birbiriyle iletişim halinde öyle yanlışlıkla onaylanır süre geçer otomatik onay verilir derdin buysa işin zor herkes bilinçli bu konuda göndericek misiniz göndermiyecekmisiniz göndermeyeceksen iptal et kardeşim kimseyi boşa uğraştırma dedim. bakalım ne olcak.
    arkadaşlar durumu şöyle özetliyorum kargo bilgisi girildiyse kargo gecikecek yapın kargo bilgisi girilmeyen arkadaşlarda zaten böyle bir durum yok. sadeca satıcı ile gitti arasında durum.

Bende aynı saatlerde şu mesajı attım.Denk gelmiş
    "S.a hocam
    2 saat kaldı kargolama süresinin dolmasına ne yapmayı düşünüyorsun?
    Biraz araştırma yaptığımda bazı sitelerde (donanımhaber) olumsuz dönüşler den felan bahsediyorlar.
    Biraz aydınlatırsanız memnun olurum "

• Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    ilk günü ettim. yok adıma telefon numarama hiçbirşeye yok verdiği bir numara var işte onuda bugün aradım hepsinde meşgul
  • yasin0534 Y kullanıcısına yanıt
    Geldi mi bu mesajına cevap ?
  • mechul79 kullanıcısına yanıt
    yok gelmedi birazdan sürelerimiz dolacak ve müşteriye ek 24 saat hak doğacak bu süre zarfındada kargo yapmazsa otomatik olarak para hesabımıza geçecek. eğer ürün kargo numarası girerse otomatik teslim alma ve onay verme butonu doğacak bize. bu süre zarfında artık kovalıycaz sabredelim 1 gün daha bakalım ne olacak ama vatandaşın amacı şu sanırım. 20 kişiler elbet girmeyen olur başına bişey gelen olur ne bileyim vs. vs. adam yarın yalandan bi kargo no girerim diyo 3 gün +1 gün sonunda otomatik kabul olacak derdinde galiba başkada aklıma bişey gelmiyor. adam faturalı o bu satıyor ürünü ama ortada ne ürün var ne bişey zaten satıştada ürün yok desemki satışta ürün var hani hepsini toplu kargo yapacak öyle bir durumda söz konusu değil bizi keklemeye çalışacak kısacası :)
  • 1425tl ye de sattı 8 10 tane onları gönderdi mi acaba?
  • yok sanmam göndermemiştir. ama neden böyle etti çözemedim gitti arkadaş.
  • Süresi dolan arkadaşlar Kargo hatırlat butonuna basmayı unutmayın!
  • mechul79 kullanıcısına yanıt
    sanırım o olay öyle olmuyor aşağıdaki alıntı gg alıntı sizde bakın isterseniz.

Satıcı ürünü kargolamazsa ne yapmalıyım?

Satıcı, ürün sayfasında yazan kargo gönderim süresi içerisinde ürünü kargolamazsa, GittiGidiyor satıcıya kargo hatırlatma uyarısı gönderir ve son 24 saatlik süreci başlatır.

Kargo hatırlatma uyarısından sonra 24 saat içerisinde satıcı ürünü kargolamazsa Bana Özel/Durum sayfanızda "Satışı iptal et" linki çıkar. Bu link ile işlemi iptal edebilirsiniz. İşlemin iptal edilmesinin ardından ürün bedeli kartınıza iade edilir ve size tek taraflı puan/yorum hakkı verilir.

24 saat sonunda işlemi iptal etmek zorunda değilsiniz. Satıcı ürünü gönderememe gerekçesini bildirip sizden ek süre talep ederse, isterseniz ürünün kargolanması için biraz daha bekleyebilirsiniz.

• Şimdi BKM kampanyası ayrıntılarına baktımda alışverişi iptal etsek bile BKM express kampanyasından bir daha yararlanamıyoruz.En azından başka bir alışverişte kullanırdık 25 TL indirimi şuda var kesinlikle alınabilecek bir riskti.
  • İptal edin beyler riske girmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meçhul79 senin dediğin şu abi sanırım. ürün kargo bilgisi giriyor kargo gelmiyor ya işte o zaman o senin dediğin olayı yapıp ek süre alıyoruz gg den.
    ben indirim falan kovalamadım bu arada direkt 749 dan aldım kaçar mı abi o fırsat nasıl aldığımı bilemedim valla. :) dediğin gibi ürün gelmese bile alınacak bir riskti
  • Yılan hikayesine dönmüş...
  • Kargo Hatırlat tuşuna basmamız gereken son süre nedir?
    Satıcıya artık bende mesaj attım bakalım cevap verecek mi?
  • kargo hatırlat olayını gg yapıyor şuan atmıştır sistem oto olarak satıcıya
  • şuan kargo hatırlat olayı çıktı yaptım oto 24 saat daha ekledi ben bi b.k anlamadım bu işte gg nin bi dediği bi dediğini tutmuyor 17.02.2016 / 16:41 olan kargo süresi kargo hatırlat mesajı ilettikten sonra 18.02.2016 / 16:41 olarak yenilendi bu süre zarfı içinde kargo no girmezse ürün iptal olacaktır diyor.
  • yasin0534 Y kullanıcısına yanıt
    Kargo hatırlat butonu yerine direk sipariş iptal butonu çıkacak.
    Yarında gelmezse bu kadar heyecan yeter deyip iptal edeceğim.
    Cuma günü alırız paramızı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.