Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.373
Cevap
13
Favori
282.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumdan az uzak kaldım dı iş yogunlugundan ötürü konu halen bıraktıgım gibi:)) kissoff kardeşim gözlükler geldimi, eline alıp söyle bir inceledin mi ne yaptın test edemedin mi daha ? resident ewil afterlife tek gecerım kardesım su ana kadar 10 tane 3d fılm seyrettım karayıp korsanları harıc daha ona bakamadım ama resident ewil daki tadı hiç biri vermiyor heleki birde film de bir sahne var balta çekiç karışımı bir objeyi fırlatıyorlar balta evin içinde 5 tur attı yav :D gözlüklerin ekranları kan revan içinde tv nin ekranı desen ona keza ozon la temizlense kar etmiycek gibi :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurettince

Bu arada bir de sorum olacak. Tv'yi açtığım zaman sol üst tarafta 1920X1080 @50HZ yazıyor. 200HZ' yapamadım ayarlarından. Acaba yayından mı dedim ama HD yayında da aynı olay var d-smart veya dijitürk üm yok ama uydu cihazım HD. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Sevgili nurettin; tv kanalları 50 hz çözünürlükde yayın yapıyorlar ondan dolayı 50 hz yazısıyla karşı karşıya kalıyorsun hd kanalda acsan aynı farklı bır yayın almadıgı ıcın 50 hz olarak gozukuyor sıkıntı yok tv yı olabıldıgınce uzakdan seyredın ekranın daha net olacagından suphen olmasın buglanma puslanma ortadan kalkıyor.
  • merhaba..gun icinde 40d6000 yada 6500 almayi dusunuyoruz.. 6000 bimekste 2100 tl
    6500 samsungta 2600 ve 2tane 3d gozluk var ....

bu ikisi arasinda kaldik... neden 500 fazla verip 6500 alalim buna bir aciklama yapabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

quote:

Orijinalden alıntı: selim20

kısa ve öz bi soru daha sormak istiyorum ben bu foruma resim ekleyemiyorum yetkiniz yok diyor

Upluod sitelerinden resmi yukle ornek : hizliresim buradan up yap sonra direkt link yazan kismi kopyala dh ye gel image tikla ve kopyaladigin linki yapistir olay bitti

[simage][/simage]http://c1109.hizliresim.com/11/9/10/13328.jpg

deniyorum bakalım olacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkunited

merhaba..gun icinde 40d6000 yada 6500 almayi dusunuyoruz.. 6000 bimekste 2100 tl
    6500 samsungta 2600 ve 2tane 3d gozluk var ....

bu ikisi arasinda kaldik... neden 500 fazla verip 6500 alalim buna bir aciklama yapabilirmisiniz?

sadece farklılık web browser olması 2d den 3d cevrim var sanırım birde o paraya degmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginSr11235

quote:

Orijinalden alıntı: istcool

quote:

İnternetten Thor (2011) Blu-ray CEE 1080p AVC DD5.1 bluray indirdim. bunu direk hdd atıp televizyonda nasıl izleyebilirim? veya izleyebilirmiyim ?

Arkadaşlar cevap bekliyorum

hacım sen hdd den fılm seyretmıyormusun aynı sekılde de calısmıyormu? dene bı hdd ye atıp boyutu ne kadar orjınal bluray mı ındırdın 40-50 gb olanlarından ? bence bunu denıyen olmamıstır forumda sen hdd ye at smart hub dan vıdeo oynatıcılardan bı dene belkı calıstırır calıstırırsa paylasırsın bızımle?

eet orjinal blu ray hdd attım menüler cıkmadı. sonra BDMV klasorune girdim ordan STREAM klasorune girdim. En büyük mb dosyayı actım 10 numara oldu hiç takılma olmadan seyredliyor.

Bravo samsung :) bunuda düşünmüşler.

• quote:

quote:

quote:

kısa ve öz bi soru daha sormak istiyorum ben bu foruma resim ekleyemiyorum yetkiniz yok diyor

Upluod sitelerinden resmi yukle ornek : hizliresim buradan up yap sonra direkt link yazan kismi kopyala dh ye gel image tikla ve kopyaladigin linki yapistir olay bitti

imagelerin ortasına yapıştıracaksınız.

Samsung 40D6000 LED TV

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nurettince

Bu arada bir de sorum olacak. Tv'yi açtığım zaman sol üst tarafta 1920X1080 @50HZ yazıyor. 200HZ' yapamadım ayarlarından. Acaba yayından mı dedim ama HD yayında da aynı olay var d-smart veya dijitürk üm yok ama uydu cihazım HD. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Sevgili nurettin; tv kanalları 50 hz çözünürlükde yayın yapıyorlar ondan dolayı 50 hz yazısıyla karşı karşıya kalıyorsun hd kanalda acsan aynı farklı bır yayın almadıgı ıcın 50 hz olarak gozukuyor sıkıntı yok tv yı olabıldıgınce uzakdan seyredın ekranın daha net olacagından suphen olmasın buglanma puslanma ortadan kalkıyor.

Teşekkürler Engin Hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

quote:

Orijinalden alıntı: ByOrkO89

smart huba girdim kanal a girdim. bi kanalı enterladım sonra sağüstte düzenle simgesine gelip tıkladım ve kanalın koycam yere gelip tekrar enterladım.ben böle yaptım.

Nasıl oyun oynanmasın millet tüplüde fıstık gibi oynuoda bu koca 3D LED mi oynatamıcak.Bozuk görüntü verecek yazık olur o paracıklara çok saçma bence.Ben XBOX 360 gece gündüz oynuyorum gayet memnun ötesiyim :D

Sag üstteki düzenle bende aktif degil o yüzden üstüne gelemiyorum, kanal a girdigimde İLK OLARAK BİR KANAL EKLEYİN diyor ekranda , sag üstte aktif olmayanın yanından anten ve kablo secimi var, ikisini de denedim ama olmadı :(( bir yerde yanlıs yapıyorum ama nerde ?

Bilen Yokmu arkadaslar?

• quote:

ARKADAŞLAR UYUDUDA 3D TV TEST YAYINI DİYE BİR KANAL VAR O KANALI 3 BOYUTLU İZLEYEMİYORMUYUZ TV NİN KUMANDASINDAN 3D BUTONUNA BASINCA ANCAK GÖZLÜK AKİF OLUYOR ONUN HARİCİNDE AKTİF DEGİL YAYIN DİREK 3 BOYUTLU ZATEN BİZ BUNU İZLEMEK İÇİN NE YAPMAMIZ LAZIM
    MESELA GECEN SAMPIYOLAR LİGİ FİNALİ 3 BOYUTLU VERDİLER BİZ BUNU İZLEYEMECEKMİYİZ

ben de cevabını merak ediyorum bu konunun. 3D tusuna basınca gözlük aktive oluyo evet ama bu sefer görüntü gereksiz ikiye bölünüyo.
    Var mıdır bi çaresi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

imagelerin ortasına yapıştıracaksınız.

Samsung 40D6000 LED TV

TŞK EDERİM ARKADASIM

• quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

quote:

Orijinalden alıntı: corwen

quote:

D6000 konusu varmış

Süper oldu bu , artık burada sorularımı sorarım

Bende 40 inc D6000 kulllanıcıyım , herkese merhaba.

Merhaba BurCo bende dun teknosa kanpanyasıdan 40D6000 aldım. yarın teslim edecekler hafta sonuna da tv unitesi hazır olursa kurulum yaptıracağım. Sana sormak isediğim smart tv uygulamaları internete girebilirmiymusun web browser yok dediler bu modelde dizihd.com gibi sitelere girebiliyormusun.

Merhaba Sayın Corwen,
    Ben de Samsung wifi adopter olmadığı ve modemin de holde olduğu için uzun bir lan kabloası almam lazım bu yüzden interneti deneme fırsatım olmadı şu an için ,

Ama en kısa sürede bu sıkıntıyı ya samsung usb wifi alarak halledecem yada modemi salona taşıyacağım ,

Eğer sen benden önce davranırsan paylaşıp bizleride aydınlatırsan süper olur

samsung usb Wİ Fİ YERİNE MODEMLERİN MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLA TAKILAN USB ALICILARI VAR ONLARDAN ALSAK AYNI İŞİ GÖRÜR MÜ ACABA ZYXEL FALAN GİBİ

• quote:

quote:

quote:

quote:

D6000 konusu varmış

Merhaba BurCo bende dun teknosa kanpanyasıdan 40D6000 aldım. yarın teslim edecekler hafta sonuna da tv unitesi hazır olursa kurulum yaptıracağım. Sana sormak isediğim smart tv uygulamaları internete girebilirmiymusun web browser yok dediler bu modelde dizihd.com gibi sitelere girebiliyormusun.

Merhaba Sayın Corwen,
    Ben de Samsung wifi adopter olmadığı ve modemin de holde olduğu için uzun bir lan kabloası almam lazım bu yüzden interneti deneme fırsatım olmadı şu an için ,

Ama en kısa sürede bu sıkıntıyı ya samsung usb wifi alarak halledecem yada modemi salona taşıyacağım ,

samsung usb Wİ Fİ YERİNE MODEMLERİN MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLA TAKILAN USB ALICILARI VAR ONLARDAN ALSAK AYNI İŞİ GÖRÜR MÜ ACABA ZYXEL FALAN GİBİ

Olmaz illa samsung

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

D6000 konusu varmış

Merhaba Sayın Corwen,

Olmaz illa samsung

Ben de Tv'yi Kablo ile modeme bağladım. Gayet de güzel uygulamarı var. Web Browser dedikleri gibi yok ama zannedersem önceki sayfalarda arkadaşlar nasıl girildiğinden bahsetmişler ben de tam incelemedim. Ama diğer uygulamaları çok güzel bence internete bağlanmak için cihaz almaya hiç gerek yok kabloyla bu iş hallolur.

• Arkadaslar smart hub a bastiktan sonra kanal a girince bende bos gozukuyor. Ekrana kanal ekleyin ilk olarak diye yazi geliyor. Sizde durum nedir KANAL a gitdiginizde tum kanallar gozukuyormu. ?
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır facebook tan video izleyemez oldum. Dha önceden hiç sorunsuz çalışıyordu. Bayram dönüşü hub güncellemesi yaptı. Ne olduysa o tarihten sonra facebook alanında paylaşılan video yok diyor. Haber kaynağında ise videolar resimmiş gibi gözüküyor. Seçildiğinde hiç bir işlem yapmıyor. Smart hubu sıfırladım. Güncelledi yine durum aynı. Bu sorun sadece bende mi var. Çözümünü bilen birisi lütfen yardımcı olursa sevinirim.
  • 07/09/2011 tarihinden itibaren d serilerine yeni versiyon yazılımı eklenmiştir.cihazlarınızdan internet güncelmmesinden yeni yazılımı yükleyebilirsiniz...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İnternetten Thor (2011) Blu-ray CEE 1080p AVC DD5.1 bluray indirdim. bunu direk hdd atıp televizyonda nasıl izleyebilirim? veya izleyebilirmiyim ?

Arkadaşlar cevap bekliyorum

hacım sen hdd den fılm seyretmıyormusun aynı sekılde de calısmıyormu? dene bı hdd ye atıp boyutu ne kadar orjınal bluray mı ındırdın 40-50 gb olanlarından ? bence bunu denıyen olmamıstır forumda sen hdd ye at smart hub dan vıdeo oynatıcılardan bı dene belkı calıstırır calıstırırsa paylasırsın bızımle?

eet orjinal blu ray hdd attım menüler cıkmadı. sonra BDMV klasorune girdim ordan STREAM klasorune girdim. En büyük mb dosyayı actım 10 numara oldu hiç takılma olmadan seyredliyor.

Bravo samsung :) bunuda düşünmüşler.

bak kardeşim kendi çözümünü kendin bulmuşsun tebrik ediyorum önce seni sonra samsungu :) bende indireyıp kalitede fark varmı peki kardeşim ses de olsun görüntüde olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: fume21

quote:

ARKADAŞLAR UYUDUDA 3D TV TEST YAYINI DİYE BİR KANAL VAR O KANALI 3 BOYUTLU İZLEYEMİYORMUYUZ TV NİN KUMANDASINDAN 3D BUTONUNA BASINCA ANCAK GÖZLÜK AKİF OLUYOR ONUN HARİCİNDE AKTİF DEGİL YAYIN DİREK 3 BOYUTLU ZATEN BİZ BUNU İZLEMEK İÇİN NE YAPMAMIZ LAZIM
    MESELA GECEN SAMPIYOLAR LİGİ FİNALİ 3 BOYUTLU VERDİLER BİZ BUNU İZLEYEMECEKMİYİZ

ben de cevabını merak ediyorum bu konunun. 3D tusuna basınca gözlük aktive oluyo evet ama bu sefer görüntü gereksiz ikiye bölünüyo.
    Var mıdır bi çaresi?

arkadaşlar bizim tv de izlediğimiz dijital 3d half sbs modeli o bu modelde görüntü iki ayrı ekranda çok nettir 3d tuşuna basınca iki görüntünün birleşmesi ile dışa tasma içe derinlik görünümü oluşur bunu da 3d gözlük sayesin de alabiliyoruz. Ama o 3d yayın eski 3d versiyonu dijital 3d değil, sinemalarda çıkan ilk 3d tarzinda yayın yapıyor ki bence kaliteli bir yayın değil.3d bilgi dağarcım biraz az,konuda daha net bilgi 3d çözümlemesi yapacak arkadaşlar var onlar hatam veya eksiğim varsa umuyorum ekleyecek ve düzelteceklerdir

• quote:

forumdan az uzak kaldım dı iş yogunlugundan ötürü konu halen bıraktıgım gibi:)) kissoff kardeşim gözlükler geldimi, eline alıp söyle bir inceledin mi ne yaptın test edemedin mi daha ?

geldi valla daha 2 gün oldu. süper sorunsuz gözlükler ve rahat, lakin 1 samsung demo cd'si cekmistim, onu seyrettim bir de diger cektigim 3d filmlerim baslarından baktim biraz. daha önce dükkanında da test ettigim gibi 3d performans çok ama çok güzel sadece dışa doğru efektlerde süper başarılı bulmadım nedense imax sinemalardaki gibi..top mesela yanağımın yanında sekiyodu sinemada, burda ekrandan dışa doğru çıkma seviyesi yeterli gelmedi bana. ha diycen ki cillop gibi 3d bulmuşun ekrandan çıkanını ariyosun. haklısın. içe doğru filmin içine giriyosun, sanki filmin içinde yaşar gibisin. animasyon filmler çok daha şaheser lakin resident evil ı seyredcem hemen..sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kissoff -- 12 Eylül 2011; 11:29:56 >

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.