Şimdi Ara

SAMSUNG 40-46D7000 LED TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
2
Favori
37.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tracy chapman

46d7000 mi 46d6510 mu??

her ikisi içinde geçerli
  • 46D6510 u daha görmedim ama 46D7000 de böyle bir sıkıntı yok. D7000 çok başarılı bir televizyon olmuş
  • bahse konu bu tvlerin görüntü özelliklerinden bahseder misiniz? 40d7000 almayı düşünüyorum da 3D performansı fln nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: tyavuz

40d7000 modeli 40D6500 ile kıyaslanacak bir televizyon değil. 40D6500 modelini de pahalı buluyorsanız bence 40D6200 modelini almanızı tavsiye ederim.İki ürün arasında 400 tl fark var ancak teknik özellik olarak bence 400 tl yi karşılayacak bir fark göremiyorum. 400 hz ile 200 hz farkı ve 40d6500 modelinde ekstradan pvr bulunuyor.

Sorularına geçecek olursak

1. ve 2. sorun da bildiğim kadarı ile kullanamıyorsun. 3. soru için kanal sıralaması yine yapamıyorsunuz. 4. skype olayını bu zamana kadar deneme fırsatım olmadı ama mantık yürütmek gerekirse uyumlu olan bütün webcamları kullanabiliyorsunuz diye düşünüyorum. 5. evet kısayol aynı şekilde oluşturabiliyorsun

d7000 ile d6500 arasında tasarım micro dimming ve 800 hertz dışında başka bir fark yok. Micro dimming tek fark denilebilir. Oda ne kadar başarılı bilemiyoruz. sen bir d6510 un tasarımına bak derim. Beyaz renk o kadar güzel gitmişki d7000 in tasarımıyla yarışır..

Beyaz renk olanında kasa var ,bunda hiç kasa yok direk görüntüye bakıyorsunuz .kasa olmaması bile doğal bir derinlik veriyor.Okyanusa bakınca sanki televizyonun altından su akacakmış gibi oluyor.Teknik olarakda süper ,40D7000 de hiç bulutlanma yok ,bu sefer 4 4 lük televizyon olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danotti -- 3 Mayıs 2011; 20:30:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: danotti

quote:

quote:

40d7000 modeli 40D6500 ile kıyaslanacak bir televizyon değil. 40D6500 modelini de pahalı buluyorsanız bence 40D6200 modelini almanızı tavsiye ederim.İki ürün arasında 400 tl fark var ancak teknik özellik olarak bence 400 tl yi karşılayacak bir fark göremiyorum. 400 hz ile 200 hz farkı ve 40d6500 modelinde ekstradan pvr bulunuyor.

1. ve 2. sorun da bildiğim kadarı ile kullanamıyorsun. 3. soru için kanal sıralaması yine yapamıyorsunuz. 4. skype olayını bu zamana kadar deneme fırsatım olmadı ama mantık yürütmek gerekirse uyumlu olan bütün webcamları kullanabiliyorsunuz diye düşünüyorum. 5. evet kısayol aynı şekilde oluşturabiliyorsun

d7000 ile d6500 arasında tasarım micro dimming ve 800 hertz dışında başka bir fark yok. Micro dimming tek fark denilebilir. Oda ne kadar başarılı bilemiyoruz. sen bir d6510 un tasarımına bak derim. Beyaz renk o kadar güzel gitmişki d7000 in tasarımıyla yarışır..

Beyaz renk olanında kasa var ,bunda hiç kasa yok direk görüntüye bakıyorsunuz .kasa olmaması bile doğal bir derinlik veriyor.Okyanusa bakınca sanki televizyonun altından su akacakmış gibi oluyor.Teknik olarakda süper ,40D7000 de hiç bulutlanma yok ,bu sefer 4 4 lük televizyon olmuş.

d6510 da kasa c6500 gibi değil. Daha ince.

d8000 deki metal kasa daha güzel duruyor gibi. d7000 in çerçevesi şeffaf fakat yinede belli oluyor dostum.
    quote:

Orijinalden alıntı: danotti

quote:

quote:

• teknosadan 40d7000 almak istiyorum. mağazalara sorunca kutu içinden 1 adet 3d gözlük çıkıyor birde biz hediye ediyoruz 2 adet 3d gözlük oluyor diyorlar. ancak ben internetten almak istiyorum hediye çeki veriyorlar, internetten alınca gözlük kaç tane çıkar ? bilgisi olan varsa çok sevinirim..

bu arada teknosayı telefonla aradım saolsunlar bilmiyoruz diyorlar..
  • teknosayı bilmiyorum ancak İstanbul Bilişim'de 1 adet gözlük çıkıyor. Ben oradan aldım. D6500 almayı düşünen arkadaşlar fark olmayacağını düşünen arkadaşlar bence konuda açtığım yazıyı bir kere daha okusunlar. 3D de d7000 derinliği çok başarılı. D6500 de öyle olmadığını gördüm. 3D için almayacaksanız onu bilemem ama zaten 3d için almayan birisi de D6500 ü de almaz. Sony'nin ex720 modelini de gördüm geçenler de. Sony son zamanlarda düşüşteydi ama bu modeli çok başarılı.
  • quote:

teknosayı bilmiyorum ancak İstanbul Bilişim'de 1 adet gözlük çıkıyor. Ben oradan aldım. D6500 almayı düşünen arkadaşlar fark olmayacağını düşünen arkadaşlar bence konuda açtığım yazıyı bir kere daha okusunlar. 3D de d7000 derinliği çok başarılı. D6500 de öyle olmadığını gördüm. 3D için almayacaksanız onu bilemem ama zaten 3d için almayan birisi de D6500 ü de almaz. Sony'nin ex720 modelini de gördüm geçenler de. Sony son zamanlarda düşüşteydi ama bu modeli çok başarılı.

siyah seviyesi ne durumda d6500 de?

3D de başarısız diyorsunuz ama d7000 de izlediğiniz görüntüyle d6500 de izlediğiniz görüntü aynımıydı. Bildiğim kadarıyla işlemcileri herşeyi aynı sadece micro dimming farkı var. Değişik olması pek mümkün gözükmüyorda

• samsung-40D6000 kullanan varmı fiatı nedir görüş bekliyorum ii geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: piloter

samsung-40D6000 kullanan varmı fiatı nedir görüş bekliyorum ii geceler

3 tane d7-d8 serisi 1 tanede d6500 kullanan çıktı. Baya bi d5 serisi var. Başkada kimse yok heralde
  • quote:

quote:

teknosayı bilmiyorum ancak İstanbul Bilişim'de 1 adet gözlük çıkıyor. Ben oradan aldım. D6500 almayı düşünen arkadaşlar fark olmayacağını düşünen arkadaşlar bence konuda açtığım yazıyı bir kere daha okusunlar. 3D de d7000 derinliği çok başarılı. D6500 de öyle olmadığını gördüm. 3D için almayacaksanız onu bilemem ama zaten 3d için almayan birisi de D6500 ü de almaz. Sony'nin ex720 modelini de gördüm geçenler de. Sony son zamanlarda düşüşteydi ama bu modeli çok başarılı.

siyah seviyesi ne durumda d6500 de?

3D de başarısız diyorsunuz ama d7000 de izlediğiniz görüntüyle d6500 de izlediğiniz görüntü aynımıydı. Bildiğim kadarıyla işlemcileri herşeyi aynı sadece micro dimming farkı var. Değişik olması pek mümkün gözükmüyorda

Çerçeveden dolayı d7000 daha gerçekçi gösteriyor. Micro Dimming felan pek birşeyi ifade edeceğini düşünmüyorum

• Teknosa magazalar d7000 de bir pilli bir sarjli gozluk veriyor, web sitesi 1sarjli veriyor. Samsung magazalar 1 pilli 1 sarjli gozluk veriyor. Bir bayi tek gozluk deyip kaziklamaya calisti. Bu arada d6500 de samsung bayileri iki sarjli gozluk veriyor.
  • Merhaba,

1 hafta önce 46d7000 modelini aldım. Çok iyi bir televizyon olduğunu söyleyebilirim.

Ben webdensiparis.com sitesinden aldım, en hesaplısı orası idi...duvar aparatı ve 2. gözlük hediye...kesinlikle imkanınız varsa tavsiye ederim.

Şu ana kadar denediklerim : 3d, usb film oynatma, digiturk izleme bunlarda bir sorun yaşamadım. Hepsi sorunsuz çalışıyor. Sadece çok uzun divx altyazılarını kesiyor. Bunu support'a yazmak lazım, yazılım ile düzeltilebilir sanırım.

Görüntüyü tamamen kapatıp sesi dinleyebiliyorsunuz, böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum ama benim için çok iyi denk geldi, çocuğun tv'ye bakmasını engelliyor, sesi siz dinleyip ne olduğunu anlıyorsunuz zaten (haberlerde vs.)

Henüz internet bağlantısını yapamadım. Uydu alıcısını da denemedim.

Eğer sorularınız varsa yazabilirsiniz, akşam eve gittiğimde bakıp size cevap verebilirim.

İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim
    D 7000 e kablosuz klavye taltım maus ta tanımadı..

kablolu olarak deneyen varmı hiç?

Tv yi kablosuz ozelligi vermek icin 119 tl verip dungle alman lazim
  • kumandadan çok rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Tahmin etttiğimden çok daha iyi. Klavyeye gerek yok
  • 40d7000 en ucuz nerede bulabilirim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanber

quote:

119 tl ye ne dongle 'ı bu? Mouse /klavye özelliği kazandıracak bir sistemmi? Resmini koyabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

Orijinalden alıntı: kanber

quote:

119 tl ye ne dongle 'ı bu? Mouse /klavye özelliği kazandıracak bir sistemmi? Resmini koyabilirmisin?

wireless dongle ından bahsediyor. Ama sallamış. zaten d7000 de dahili dongle var. Tv klavye mouse görmez. Sadece gidip samsungun klavyeli kumandasını alırsan onu kullanabilirsin

• Arkadaşlar geçen gün 40D7000 aldım.Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Gerçekten aradığım özellikleri karşılıyor.Sadece kanal listesi düzenleme olayı yok galiba.İnternette çeşitli programlar buldum ama bu versiyon için uygun değil sanırım,format desteklenmiyor şeklinde hata veriyor.Herhangi bir kablo tv,d-smart vb. üye değilim.Sitemizde bulunan ortak anteni kullanıyorum.

Kanal düzenleme olayını geçtim listedeki gereksiz kanalları bile silemiyorum.Bu konuda yardım edebilecek var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcakir

Arkadaşlar geçen gün 40D7000 aldım.Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Gerçekten aradığım özellikleri karşılıyor.Sadece kanal listesi düzenleme olayı yok galiba.İnternette çeşitli programlar buldum ama bu versiyon için uygun değil sanırım,format desteklenmiyor şeklinde hata veriyor.Herhangi bir kablo tv,d-smart vb. üye değilim.Sitemizde bulunan ortak anteni kullanıyorum.

Kanal düzenleme olayını geçtim listedeki gereksiz kanalları bile silemiyorum.Bu konuda yardım edebilecek var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla.

dostum
    tv kumandasindan smart tusuna bas

orada k aNal duzenle resimli uygulamasina tikla kanallar cikacak

sag ustte ok tuslari ile ilerle kanal duzenle tikla

hangi kanali degistireceksen kanalin yanina tik at, alt menude kanal sıralaya tikla, acilan sayfada kanali kac numaraya yollayacagini tuslaara basarak yaz , ok de, tamam de, kanal degistirilecek diyor ok de
    artik başına tik attığın kanal istediğin numarada artık ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris347 -- 23 Mayıs 2011; 0:45:35 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.