Şimdi Ara

SAMSUNG 40-46D7000 LED TV (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
2
Favori
37.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: joeblack3535

quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

46d7000 tv aldım biraz buyuk geldi sanki gozume :) hala degistirme hakkım var acaba 401 ile degistirsemmi :) bu arada bisey soracam pc deki filmleri lan kablosuyla tv de nasıl oynatabilirim varmı bi yolu?

hocam çözüm buldun mu bilmiyorum ama ps3 media server programını indir pc'ine sonra pc'inde tüm dosyalarını tvden görebilirsin

allshare diye bi program var onla izliyorum bide hdmı kablosu taktım pc deki goruntuyu tv de izleyebiliyorum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joeblack3535

quote:

46d7000 tv aldım biraz buyuk geldi sanki gozume :) hala degistirme hakkım var acaba 401 ile degistirsemmi :) bu arada bisey soracam pc deki filmleri lan kablosuyla tv de nasıl oynatabilirim varmı bi yolu?

hocam çözüm buldun mu bilmiyorum ama ps3 media server programını indir pc'ine sonra pc'inde tüm dosyalarını tvden görebilirsin

allshare diye bi program var onla izliyorum bide hdmı kablosu taktım pc deki goruntuyu tv de izleyebiliyorum :)

Ben indirmiştim o allshare programını samsungun sitesinden.ama pc ile uyumlu mu değil anlamadım,beceremedim.tv de tüm klasörleri görebiliyorum ama dosyalar gözükmedi.sonra sildim bende.bi ben youtube daki videoyu izlerken tv ye verebileceğim bi program arıyorum bilen varsa diyiversin

• Selamlar,

Yurtdışına taşınmam sebebi ile elimde sıfırdan farksız 55D7000 var. 20 ay Samsung Türkiye garantili. 4 gözlükle beraber fiyatı peşin 3900TL K.K 10/12 taksitle 4200TL. İlgilenen olursa mesaj atabilir.

İyi günler,
  • Evimister kampanyası ile bende 46D7000 aldım. Kurdurdum gayet güzel çalışıyor.
    Ancak internete bağlanma sırasında wireless etraftaki modemleri görüyor ancak iphone ile paylaştığım interneti görmüyor. Böyle bir sorunla karşılaşan varmı? yada farklı bir yöntem ile mi bağlanmak gerekir acaba.
  • http://www.2shared.com/file/HS0YSPMA/channel_list_UE55D8000_1101.html

arkadaşlar bu program d seri 6000 ve üstü için yükleyebilrsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkarabag27

http://www.2shared.com/file/HS0YSPMA/channel_list_UE55D8000_1101.html

arkadaşlar bu program d seri 6000 ve üstü için yükleyebilrsiniz.

ne işe yarıyor hocam?
  • samsung ue40d7000 tvler için kullanılıyor. scm uzantılı dosya.

Usb yi tv ye takın tv yi açın sırası ile; Menü - Kanal - kanal listesi aktarma - usb den al
    seçeneklerini seçerek kanal listesini usb den tv ye aktarın.

Önemli not:

1: Uydu kanal listesini yükledikten sonra göremezseniz aşağıdaki yönergeyi izleyin
    Menü - Kanal - en üstteki seçenekten yayın türünü uydu olarak seçin (üç seçenek çıkar kablo-dış anten ve uydu)

2: Show tv kanalının sesi gelmez ise (muhtemelen gelmeyecektir) aşağıdaki yönergeyi izleyin
    Menü - Sistem - Dil - Tercih - menüsü altındaki ilk seçenek olan 1.yayın dili seçeneğini Türkçe yapın ve diğerlerini değiştirmeyin.Menüden çıkın ve show tv sesi gelecek..

Not: Bu kanal listeleri samsung d65000 serisi ve üstü olanlar için... Ayrı olarak Türksat kanal listesi ve görüntülü Video eklenmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkarabag27

samsung ue40d7000 tvler için kullanılıyor. scm uzantılı dosya.

Usb yi tv ye takın tv yi açın sırası ile; Menü - Kanal - kanal listesi aktarma - usb den al
    seçeneklerini seçerek kanal listesini usb den tv ye aktarın.

Önemli not:

1: Uydu kanal listesini yükledikten sonra göremezseniz aşağıdaki yönergeyi izleyin
    Menü - Kanal - en üstteki seçenekten yayın türünü uydu olarak seçin (üç seçenek çıkar kablo-dış anten ve uydu)

2: Show tv kanalının sesi gelmez ise (muhtemelen gelmeyecektir) aşağıdaki yönergeyi izleyin
    Menü - Sistem - Dil - Tercih - menüsü altındaki ilk seçenek olan 1.yayın dili seçeneğini Türkçe yapın ve diğerlerini değiştirmeyin.Menüden çıkın ve show tv sesi gelecek..

Not: Bu kanal listeleri samsung d65000 serisi ve üstü olanlar için... Ayrı olarak Türksat kanal listesi ve görüntülü Video eklenmiştir.

digitürk kullanıyorum bende de olur mu hocam?

• Digiturk ve dsmart gibi platformlarda olmaz. Sadece Tv'nin kendi uydu alıcısı kullanıldığında uygulanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu cihazda logitech k400 klavye çalıştırabilen var mı?
  • Konuyu hortlatayım.
    Ben bugün farkettim. Yeni firmware çıkmış 5 Eylülde. Belki indirmeyen vardır diye paylaşayım dedim...

http://www.samsung.com/uk/support/model/UE46D7000LUXXU-downloads
  • Bu tvyi aldığıma pişman oldum. 46es7000 lerde ccam desteği k400 klavye desteği varken bu cihazda yok.
  • Yine konuyu hortlatayım.
    1033 firmware çıktı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tv yi satiyorum ayarlarini bozdum panel i ekrani kirik lan alabilir ucreti karsiliginda

• sa arkadaslar bi konuda yardima ihtiyacim var yardimci olurmusunuz servis menusunun resimler lazim bana ben karistiriken bozdum ayarlari kumandadan rakamlar calismiyor tesekkur ederim simdiden info menu mute ile girilem menuyu kastediyorum
     SAMSUNG 40-46D7000 LED TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dublex06 -- 10 Ağustos 2018; 4:41:39 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.