Şimdi Ara

SAMSUNG 40-46D7000 LED TV (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
37.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MMMacit

LG Sayfasındaki Arkadaşlar Daha Yardımcı Sanki Orda Sorulan Tüm Sorulara Cevap Verilmiş Dün D8000 ile D7000 Arasındaki Farkı Sordum Bi Allahın Kulu Cevap Vermemiş. Forumu O Kadar Araştırdım İyi Bi Konuda Bulamadım 2 3 Konu Dışında.

çünkü o soru 45 kere soruldu ve cevaplandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

LG forumu 40 sayfaya ulastı samsunga talep mi yok oysa samsung daha iyi bence?

40 sayfanın 35 sayfasında, DTS li filmlerin nasıl seyredileceği anlatılıyor. TV de ses codec sorunu var, malum. DTS li filmlerde ses vermiyor. bazıları, ufak bir sorun demiş, artık nasıl ufaksa. film indir, ses dosyası ara, transcode et, vs, bir sürü zahmet. film mi seyredeceğiz, bununla mı uğraşacağız. filmi kendimiz çeksek daha az zahmetli
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

LG forumu 40 sayfaya ulastı samsunga talep mi yok oysa samsung daha iyi bence?

40 sayfanın 35 sayfasında, DTS li filmlerin nasıl seyredileceği anlatılıyor. TV de ses codec sorunu var, malum. DTS li filmlerde ses vermiyor. bazıları, ufak bir sorun demiş, artık nasıl ufaksa. film indir, ses dosyası ara, transcode et, vs, bir sürü zahmet. film mi seyredeceğiz, bununla mı uğraşacağız. filmi kendimiz çeksek daha az zahmetli

gülmekten yarıldım :) şaka bi yana ben bu 1-2 ay samsungun fpr gozluk cıkarmasını bekliycem cıkarmıyacaksa mecbur D7000 alacam LG nedense kafama yatmadı inanın 2 tv yi yanyana izleyince ciddi bir keskinlik ve renk farkı var yaw bir gozluk icin tv alınırmı?
  • 2013 te çıkaracak diye yazmıştı bir arkadaş
  • 2013 mu yuhhh o zaman beklemiyeyim 1 tane alayım 2013 ün son ceyreginde de yeni modelini alırım artık kısmetse
  • Arkadaşlar Samsung 46D8000 İçin 4.375 TL Fiyat Aldım Sizce Nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMMacit

Arkadaşlar Samsung 46D8000 İçin 4.375 TL Fiyat Aldım Sizce Nasıl ?

piyasadan ort. 1000TL daha ucuz...
  • LG yi sırf ozluk icin alırmısınız yoksa yinede samsungmu dersiniz?
  • quote:

LG yi sırf ozluk icin alırmısınız yoksa yinede samsungmu dersiniz?

tv yi alalı 2 aya yakın olmasına rağmen ve Samsung gözlüklerinde hiçbir problem yaşamama rağmen. Şu ana kadar 3 film + 3-5 te belgesel izledim. toplasan 10-15 saattir

3D tam anlamıyla bir heves. Ve hergün izlemek insana birşey kazandırmıyor. Zaten izleyebileceğin fazla şey yok. sağlam Hd görüntüler nerdeyse 3D kadar derinlik, 3D den çok daha iyi görüntü sağlıyor. 3D eğlence amaçlı izlenmesi gereken bişey. Gidip haberi, diziyi 3D izlemeye kalkarsan işin b.ku çıkar. 100 saat 2D görüntü izliyorsan buna karşılık 1 saat 3D izliyorsun. Herkeste böyle. Anca bi heves ilk ay belki herşeyi 3D izlemeye kalkarsın ama sonra bırakırsın bu kesin bişey. Sadece gözlük tipi farklı diye tv alınmaz. Ki samsunglada çok rahat izliyorsun. Hele gerçek isolarda 3840x2160 görüntü veriyor. o 3D ler karanlıkta ciddi derecede kaliteli. Lg de bu çözünürlüğü alamassın. Samsung da sabahları ışıklı ortamda 3D izleyemessin. Fakat kimsede sabah sabah gözlükle fln uğraşmaz. Yatıp uzanıp film izlemek varken gözlük hamallık gelecek. Tecrübeyle sabittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

LG yi sırf ozluk icin alırmısınız yoksa yinede samsungmu dersiniz?

tv yi alalı 2 aya yakın olmasına rağmen ve Samsung gözlüklerinde hiçbir problem yaşamama rağmen. Şu ana kadar 3 film + 3-5 te belgesel izledim. toplasan 10-15 saattir

3D tam anlamıyla bir heves. Ve hergün izlemek insana birşey kazandırmıyor. Zaten izleyebileceğin fazla şey yok. sağlam Hd görüntüler nerdeyse 3D kadar derinlik, 3D den çok daha iyi görüntü sağlıyor. 3D eğlence amaçlı izlenmesi gereken bişey. Gidip haberi, diziyi 3D izlemeye kalkarsan işin b.ku çıkar. 100 saat 2D görüntü izliyorsan buna karşılık 1 saat 3D izliyorsun. Herkeste böyle. Anca bi heves ilk ay belki herşeyi 3D izlemeye kalkarsın ama sonra bırakırsın bu kesin bişey. Sadece gözlük tipi farklı diye tv alınmaz. Ki samsunglada çok rahat izliyorsun. Hele gerçek isolarda 3840x2160 görüntü veriyor. o 3D ler karanlıkta ciddi derecede kaliteli. Lg de bu çözünürlüğü alamassın. Samsung da sabahları ışıklı ortamda 3D izleyemessin. Fakat kimsede sabah sabah gözlükle fln uğraşmaz. Yatıp uzanıp film izlemek varken gözlük hamallık gelecek. Tecrübeyle sabittir.

bencede haklısın LG bakanlar tamamen lastiği icin araba alanlar gibi :)
  • Bugun lg nin 3d ledlerine baktim gercekten guzel ama kasa mi dersiniz panel mi dersiniz beni cezbetmedi.
  • mrb
  • USB den kayıt nasıl yapıyoruz arkadaşlar D7000'de bu PVR özelliğini kullanarak?
  • Selam arkadaşlar nihayet çok kısa bir süre önce teknosanın güzel bir kampanyasından faydalanarak 3.840 TL ye 46d7000 led tv mi satın aldım. Sorularınız olursa anında cevaplandırabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisakin

Selam arkadaşlar nihayet çok kısa bir süre önce teknosanın güzel bir kampanyasından faydalanarak 3.840 TL ye 46d7000 led tv mi satın aldım. Sorularınız olursa anında cevaplandırabilirim.

bende bugün 46d7000 aldımm. çarşamba günü gelecek.. sen memnun kaldınmı. ilk izlenimlein neler. birde kapalı kutu diye garanti vermelerine rağmen insan bu forumda okuduklarından sonra yine de şüpheleniyor. acaba tv kurululduğu zaman kullanım süresini nasıl öğrenebiliriz. bilgin varmı. veya bilgisi olan arkadaşların cevabını bekliyorumm yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctore2727

quote:

Orijinalden alıntı: barisakin

Selam arkadaşlar nihayet çok kısa bir süre önce teknosanın güzel bir kampanyasından faydalanarak 3.840 TL ye 46d7000 led tv mi satın aldım. Sorularınız olursa anında cevaplandırabilirim.

bende bugün 46d7000 aldımm. çarşamba günü gelecek.. sen memnun kaldınmı. ilk izlenimlein neler. birde kapalı kutu diye garanti vermelerine rağmen insan bu forumda okuduklarından sonra yine de şüpheleniyor. acaba tv kurululduğu zaman kullanım süresini nasıl öğrenebiliriz. bilgin varmı. veya bilgisi olan arkadaşların cevabını bekliyorumm yardımınız için şimdiden teşekkürler.

bilgi verecek arkadaş yokmu
  • http://www.panasonic.com.tr/html/tr_TR/Teknoloji/VIERA+D%C3%BCnyas%C4%B1/Ba%C4%9Flanabilirlik/7650088/index.html
    Alıntı:
    "Bağlantılar
    VIERA TV’nizi diğer bütün işitsel-görsel cihazlarınıza rahatlıkla bağlayabilirsiniz. VIERA TV’niz 4 adede kadar HDMI arayüzü, bir Scart konnektör ve bir YUV bileşen giriş sunar.
    Birçok VIERA TV ayrıca bir LAN bağlantı noktası, bir analog VGA PC girişi, CAM modülleri için CI plus uyumlu bir yuva ve SD kart yuvalarına sahiptir. Dahili USB bağlantı noktası sayesinde birçok harici bileşen bağlantısı yapılabilir, örneğin kayıt amaçlı bir USB HDD, Flash Bellek, Oyun kontrolörleri, klavye ve hatta spor aletleri. Bir USB Wi-Fi adaptörüyle DNLA ev ağınıza kolayca kablosuz bağlantı kurabilirsiniz. D35 LCD Serisi ayrıca iPod/iPhone** ‘unuzu kontrol edip müzik veya videolarınızı direkt olarak VIERA TV’nizden oynatmaya yarayan bir iPod/iPhone Eğlence Kiti* içerir.
    "

http://tda.panasonic-europe-service.com/docs/2z4e8a15c3z3z2e2ccz7472z706466z22z4bad09c1eb18a18e7148443b4dc27fe75954c7e4/tsn2/data/EU/TXP42G20E/OI/835734/TQB0E0904T.pdf (Sayfa 71)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsari -- 3 Ekim 2011; 23:09:04 >
  • Merhaba arkadaslar 40d7000 le aranıza dün katıldım
    Bende LG bakanlardandim DTS nedeniyle Samsung'da yöneldim nerden bulacaz ac3 formatli filmleri benimde kafama takılan gözlük teknolojisi idi
    Bana iPhone ve dizüstünü tv ye bağlamak için yardımcı olurmusunuz şifre soruyor çakılıyorum orda
  • selam arkadaşlar.bende dün teknosa turuncu indirimle 40D7000 i 2800 e aldım.ama haftaya düğün olcağı için kurduramadım daha .maluk düğün telaşı.ama cok sabırsızlanıyorum.tv yi kullanmak için.
  • Kullanıcı arkadaslar konu baya kısır kaldı yokmu hiç kullanıcı yorumları deneyimlerini paylaşmak isteyen filan
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.