Şimdi Ara

SAMSUNG 40-46D7000 LED TV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
37.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcakir

Arkadaşlar geçen gün 40D7000 aldım.Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Gerçekten aradığım özellikleri karşılıyor.Sadece kanal listesi düzenleme olayı yok galiba.İnternette çeşitli programlar buldum ama bu versiyon için uygun değil sanırım,format desteklenmiyor şeklinde hata veriyor.Herhangi bir kablo tv,d-smart vb. üye değilim.Sitemizde bulunan ortak anteni kullanıyorum.

Kanal düzenleme olayını geçtim listedeki gereksiz kanalları bile silemiyorum.Bu konuda yardım edebilecek var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla.

dostum
    tv kumandasindan smart tusuna bas

orada k aNal duzenle resimli uygulamasina tikla kanallar cikacak

sag ustte ok tuslari ile ilerle kanal duzenle tikla

hangi kanali degistireceksen kanalin yanina tik at, alt menude kanal sıralaya tikla, acilan sayfada kanali kac numaraya yollayacagini tuslaara basarak yaz , ok de, tamam de, kanal degistirilecek diyor ok de
    artik başına tik attığın kanal istediğin numarada artık ....

Çok sağolasın kardeşim.smart taki kanal sekmesini ben internet üzerinden kanal frekansları indirme zannetmiştim.o sıralar ağ bağlantısını kurmadığım için denememiştim ve öyle de kalmıştı.demek bazen de olsa merak iyi birşeymiş onu farkettim.Tekrar sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcakir1987 -- 23 Mayıs 2011; 11:00:31 >

• Arkadaşlar, bende D7000 ile D6500 arasında kaldım.

Benim için özellikle internet olayı çok önemli o yüzden merak ettiğim soruları cevaplarsanız çok sevinirim.

1- Bu iki üründe internetteki her türlü siteye girebiliyormu.( Telekomun yasakladıklarını sormuyorum ) Yani sınır varmı..?
    2-Bu iki üründe modemdeki internet hızını tamamen alabiliyormu.Yani atıyorum 5 mbit lik bir modem yayınım var bu cihazlar bunu tam olarak alıyormu. Speed test yapan varmı, bilgisayardaki hızın aynısı alınıyormu.?Özellikle 6500 serisinde 802.11 b/g/n yazıyor bunun anlamı nedir?
    3- İnternet üzerinden maç izlemeyi deneyen oldumu?

Teşekkürler..
  • ilk soruna cevap vereyim. D7000 giriyor ama d6500 girmiyor.
    2. sorunu bilmiyorum
    3. sorun flash uzantılı herşeyi izleyebiliyorsun
  • Arkadaşlar d6300 led tv aldım. bir türlü kanal ayarlayamadım. sinyal yok diyor kanal ayalamaya izin vermiyor lütfen yardım edin.
  • ARKADAŞLAR BEN 3D VE NET KULLANMAK İSTİYORUM TV DE SAMSUNG 40D6000 DE 200 HZ VARDI SONRA ONU ES GEÇTİM VE 40D6510 İLE D7000 ARASINDA KALDIM AMA COK BÜYÜK FARK YOKSA 6000 İ ALABİLİRİM
    GERCEKTEN ARADAKİ FİYATI VERECEK BİR ÖZELLİK VARMIDIR ?SONUÇTA 3000 FİLAN CİVARINDA Bİ TV
    BİLEN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ 7000 İ VER O PARAYA DEĞER DİYE ÖNERİRMİSİNİZ BİRDE
    EN UCUZ NERDEN ALABİLİRİM 2 TANE GÖZLÜK VERİYOLARMI? . TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 25 Haziran 2011; 12:01:03 >
  • Dün UE-40D7000 Samsung led tv'yi Teknosada izledim. İki günlüğüne Yüzde 20 indirim yapılmış haliyle 3.183 TL idi. İndirimsiz fiyatı ise 3.979 TL.
    Görüntü mükemmele yakın.
    Bende 40C650 lcd tv olmasaydı kesinlikle bu tv'yi alırdım.
    1-PVR kayıt var. (Kablo tv'nin modül ve kartı tv'ye (teledünya) takılı ise)
    2-Dahili Wireless Dungle (gömülü) kablosuz ağ adaptörü var.
    3-Web Browser (bilgisayarda olduğu gibi internet explorer) var. Internette istediğiniz gibi sörf yapabiliyorsunuz.
    4- Tv'nin işletim sistemi linux olduğu için Samsungun sattığı linux tabanlı kablosuz klavye ve mouse bağlayıp sanki bilgisayardaymış gibi sörf yapabiliyorsunuz.
    5-İlave bir yazlımla tv'nin ekranını dokunmatik ekrana dönüştürebiliyorsunuz.
    6-Her türlü application (uygulamalar) var, Internet@tv sayesinde birçok widget indirebiliyorsunuz. Örnek:Youtube, Facebook, Twitter, Msn gibi.
    7-Skype var. Skype ile dünyanın her yeriyle sesli ve ve görüntülü telefon konuşma (cepler dahil) olanağı sunuyor.
    8-Yanılmıyorsam 50GB lik disk kapasitesi var. Internetten istediğiniz filmi indirip seyredebiliyorsunuz. Paylaşım programlarıyla da bilgisayarınızdaki film, müzik ve fotoğraflarınızı tv'de izleyebiliyorsunuz.
    Özellikler daha devam ediyor.

• Şu anda Samsung 46D7000'de indirim veya kampanya uygulayan mağaza var mı acaba? Haberdar olanlar varsa, mesajlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Dün UE-40D7000 Samsung led tv'yi Teknosada izledim. İki günlüğüne Yüzde 20 indirim yapılmış haliyle 3.183 TL idi. İndirimsiz fiyatı ise 3.979 TL.
    Görüntü mükemmele yakın.
    3-Web Browser (bilgisayarda olduğu gibi internet explorer) var. Internette istediğiniz gibi sörf yapabiliyorsunuz.
    4- Tv'nin işletim sistemi linux olduğu için Samsungun sattığı linux tabanlı kablosuz klavye ve mouse bağlayıp sanki bilgisayardaymış gibi sörf yapabiliyorsunuz.
    6-Her türlü application (uygulamalar) var, Internet@tv sayesinde birçok widget indirebiliyorsunuz. Örnek:Youtube, Facebook, Twitter, Msn gibi.
    7-Skype var. Skype ile dünyanın her yeriyle sesli ve ve görüntülü telefon konuşma (cepler dahil) olanağı sunuyor.
    8-Yanılmıyorsam 50GB lik disk kapasitesi var. Internetten istediğiniz filmi indirip seyredebiliyorsunuz. Paylaşım programlarıyla da bilgisayarınızdaki film, müzik ve fotoğraflarınızı tv'de izleyebiliyorsunuz.

bu ne demek tam anlayamadım dostum ?

• Merhaba Arkadaşlar,

ürün bizimde stoklarımıza gelmiştir.

Bizdeki fiyatı 4399 TL'dir.

Ürün Türkiye distribütör garantili ve aynı zamanda gözlük hediyedir.

Aşağıdaki linkten ürün detay ve özelliklerine ulaşabilirisiniz.

SAMSUNG UE46D7000 LED TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖZELSİNİZ -- 10 Temmuz 2011; 12:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Dün UE-40D7000 Samsung led tv'yi Teknosada izledim. İki günlüğüne Yüzde 20 indirim yapılmış haliyle 3.183 TL idi. İndirimsiz fiyatı ise 3.979 TL.
    Görüntü mükemmele yakın.

Touch kontrol özelliği sayesinde tv ekranı dokunmatik ekrana dönüşebiliyor. Bu özelliği kullanmak için gerekli yazılımı yüklemek gerekir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Görüntü mükemmele yakın.

Touch kontrol özelliği sayesinde tv ekranı dokunmatik ekrana dönüşebiliyor. Bu özelliği kullanmak için gerekli yazılımı yüklemek gerekir.

Gerekli yazılım dediğin hangi yazılımdan bahsediyorsun.

Şimdi onu yükleyince ekran dokunmatikmi oluyor :s bu yazılımla olarak birşey değilki :s

Touch control diye bahsettiğin şey dokunmatik kumanda. Ekranın dokunmatik olmasnın mümkünatı yok. Kim söylediki bunu sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 10 Temmuz 2011; 14:49:35 >

• Dokunmatik ekran derken "Touch kontrol" terimini yanlış yerde kullanmış olabilirim.
    Bu televizyonu Teknosada kullandım. Oradaki görevli kişi "ilave yazılımla ekran dokunmatik olabiliyor. Kumanda yerine ekrandaki menülere parmağınızla dokunarak kullanabiliyorsnuz" demişti. Önce Teknosa'yı arayarak sonra da Samsung Türkiye'den detaylı bilgi alablirsiniz.
  • Arkadaşlar Bende Evimi Dizdim Beyaz Eşyaları Felan Hallettim İş Sadece Tv ye Kaldı. Dün Teknosada D7000 ve D8000 Serilerine Baktım Bu İki Seri Arasında ki Fark Nedir Acaba Bilgilendirebilirseniz Sevinirim.
  • quote:

Dokunmatik ekran derken "Touch kontrol" terimini yanlış yerde kullanmış olabilirim.
    Bu televizyonu Teknosada kullandım. Oradaki görevli kişi "ilave yazılımla ekran dokunmatik olabiliyor. Kumanda yerine ekrandaki menülere parmağınızla dokunarak kullanabiliyorsnuz" demişti. Önce Teknosa'yı arayarak sonra da Samsung Türkiye'den detaylı bilgi alablirsiniz.

teknosadaki kişi bilgisizliğinden dolayı öyle birşey söylemiş olabilir. Ama teknik olarak dokunmatik ekrana sahip bir ürün olmadığını düşünüyorum . Bunu daha önce yapanda olmadı. Teknosadaki arkadaşın cahilliğinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum dostum. Bu dokunmatik olayı sadece dokunmatişk kumanda üzerindeki menüler üzerinden oluyor

• Üşenmeden Samsung Türkiye'yi arayıp sordum. Ne 7000 ne de 8000 serilerinde dokunmatik ekran özelliği ilave bir yazılımla dahi mümkün olmamaktaymış. Bu durumda Teknosadaki satıcının işgüzarlığı nedeniyle hem ben yanıldım, hemde siz yanıttım. Kusuruma bakmayın.
    Touch kontrol özelliği ise bendeki tv'de (40C650) de olan ekranın alt sağ tarafındaki dokunmatik düğmeler oluyor. Tv'yi kapatıp açma, sesi kısıp açma gibi özellikleri var.
  • LG forumu 40 sayfaya ulastı samsunga talep mi yok oysa samsung daha iyi bence?
  • LG Sayfasındaki Arkadaşlar Daha Yardımcı Sanki Orda Sorulan Tüm Sorulara Cevap Verilmiş Dün D8000 ile D7000 Arasındaki Farkı Sordum Bi Allahın Kulu Cevap Vermemiş. Forumu O Kadar Araştırdım İyi Bi Konuda Bulamadım 2 3 Konu Dışında.
  • aradaki tek fark cerceve farkı kardes biri kristal digeri metal ben yakından inceledim aradaki 600 tl ye degmez o yuzden bende D7000 dusunuyorum
  • Yani Teknik Detaylarda Herhangi Bir Fark Yok. Açıklama İçin Teşekkür Ederim Teacher47
  • yok kardes bos yere 600 fark verme alternatif olarak LG bakabilirsin ama ben iki tv yi yanyana izledim samsung daha keskin ve daha caNLI TASARIMIDA ZATEN ENFES :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.