Şimdi Ara

Samsung 32GB EVO Class 10 Micro SDHC 48MB/s : 44,9 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
2.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung 32GB EVO Class 10 Micro SDHC 48MB/s : 44,9 TL

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-32gb-evo-class-10-micro-sdhc-48mb-s-fiyati,141132.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Bilişim -- 6 Aralık 2014; 12:43:40 >

• Kargo olmasa süper fiyat ama kargolu hali de sıcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten iyi fiyat sanırım piyasası düşecek bu gidişle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat uygun.

Araştırırken karşıma Gittigi. de 34 TL'ya bir ürün çıktı karşıma. Kafam karıştı. Sahte olma durumu olabilir mi? Ya da ürün gerçekten orjinal midir. Görüşlerinizi bekliyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-32-gb-micro-sd-hafiza-karti-class-10-137989040
  • Fiyat baya iyi
  • aynı kart amazon'da black friday döneminde çok uygun fiyata geliyordu türkiye'ye kargo dahil 8 dolar mıydı neydi tam hatırlamıyorum lazım değildi diye almadım
  • kargo hariç 13 dolardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

kargo hariç 13 dolardı.

amazon dışı satıcılardan birinde sepete ekleyip türkiyeye kargoyl birlikte 10 dolardan az olduğunu kesin htırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertop

Fiyat uygun.

Araştırırken karşıma Gittigi. de 34 TL'ya bir ürün çıktı karşıma. Kafam karıştı. Sahte olma durumu olabilir mi? Ya da ürün gerçekten orjinal midir. Görüşlerinizi bekliyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-32-gb-micro-sd-hafiza-karti-class-10-137989040

Paketleme çok dandik görünüyor.Hafıza kartına bakın yamuk.. Kopya olması yuksek..

• Amazondan sandisk 32 gb yi 29 tl ye almistim.

• Ankara'ya 52 liraya geliyor. Alalım mı yoksa bekleyelim mi arkadaşlar?

• Aynı ürünün Amazon'dan 64 GB olanını aldım 32 Dolara geldi. Okuma hızı 44 MB/S yazma hızı 23 MB/S.
  • Hala indirimde gözüküyor. Alan arkadaşlar var ise ve yorum yaparlarsa almayı düşünenler için bir fikir olur. Güvenilir midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kargo olmasa süper fiyat ama kargolu hali de sıcak

• Yazma hızı belirtilmezse kartı nasıl anlayalım biz? 10 mb/sn de olabilir, 30 mb/sn de. En az 10 mb/sn olduğu kesin. Çok daha fazla olduğunu sanmam yoksa belirtirlerdi.
  • 32 gb yuksek okuma yazma olan sicak firsat varsa paylasirmisiniz ihtiyacim var alacagim smdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: maxiromulus

32 gb yuksek okuma yazma olan sicak firsat varsa paylasirmisiniz ihtiyacim var alacagim smdiden tesekkurler

Bu iyi değil mi ? hepsiburada da 32gb sandisk

• faya85 kullanıcısına yanıt
    Samsung daha hızlı diyorlar fakat istanbulbilisim güvenilir mi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Yazma hızı belirtilmezse kartı nasıl anlayalım biz? 10 mb/sn de olabilir, 30 mb/sn de. En az 10 mb/sn olduğu kesin. Çok daha fazla olduğunu sanmam yoksa belirtirlerdi.

Kitap okuma uygulaması olarak ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.