Şimdi Ara

SAMSUNG 32B 653 MÜ,LG LH 7000'Mİ ALINMALI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana samsung 32 b653 ile LG LH 7000 arasındaki farkları izah edecek kimse yokmu? yada bu iki tv yi yakından tanıyan veya çevresinde kullanan arkadaşlarının deneyimlerini paylaşacak kimse yokmu?Sizce artı ve eksileriyle hangi tv yi almalıyım.Görüntü ve aksesuar hangisinde daha iyidir?

• bence b653
  • bende kararsızım ne alacağıma.
    b653 veya 32lh7000

sanırım 32b653 daha iyi.

sd yayın hangisi daha iyi acaba??
  • Samsun 32 b 653 kullananlar yada bu işi yakından takip edenler bu tv lerde çok yansıma olduğunu söylüyorlar.Bu yönden çok şikayetler var.Ben de bu konuda iyice kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan50

Samsun 32 b 653 kullananlar yada bu işi yakından takip edenler bu tv lerde çok yansıma olduğunu söylüyorlar.Bu yönden çok şikayetler var.Ben de bu konuda iyice kararsızım

Başka bir tropicte de bahsettim. Ben Samsung TV'yi biraz da o yüzden almadım. Çünkü BEKO 72 FLAT CRT nin ayna gibi ekranından ağzım yandı. Şöyle ki. TV duvar önünde duruyor. Seyrederken pencere tam arkamda oluyor. Dışarda ne olay var ise naklen TV ekranında seyrediyorum. akşam olunca da Floresan ışığı rahatsız ediyor. Açı değiştirmek zorunda kalıyorum.

LG 32LH2000 aldım. Ekran zerre kadar parlamıyor. Donuk bir gçrüntüsü var kapalı iken. Açık iken de yayından başka ne bir gölge, ne bir ışık görünmüyor. Gözlerim ağrımıyor.

• Bende Samsung 46B650 var. Şu ana kadar yansımadan asla rahatsız olmadım. ANcak bazı duyarlı oyuncular için input lag sorunundan (harekete geç cevap verme) söz ediliyor. Yansıma sorunu ile ilgili olumsuz yorum yer almıyor.
    40B650 HDTVTEST
    Üstelik, internet tv, HDD bağlanabilme, media player, eternetle bilgisayara bağlanabilme, 100Hz gibi özelliklerini de göz ardı etmeyin.
    Birçok Editörün seçimi olduğuna dair 1-2 link vereyim.
    HDTV EDİTÖR
    KALİTEDE SEÇİM LCDTVBUYING

• bende kararsızım 32b653 mü 32lh 7000 mi???????
  • bende çok düşündüm 32b653'e karar verdim. şimdi fiyat araştırması yapıyorum. samsung shopta 1.800 dediler sizce nasıl bu fiyat?
  • ben hala kararsısım.samsung 32b653 yansıma olayı gözümü korkutuyor.
    acaba lg 32lh7000 100 hz ve görüntü sü nasıl acaba???
  • 2 aydır 42lh7000 kullanıyorum,dün samsung led tv de hd film seyrettim,gözlerim fark algılayamadı
    Hatta kendi tv mi aradım :)
    Tek fark,samsung parlak ekran olduğu için renkleri biraz daha canlı gözüküyor ama çok rahatsız eden bir şey değil
  • 32B650 kuallanıyorum ve aayansımayi kesinlikle akafaya atakamayın hemde ben pencerenin atam altında izliyorum ...

Pc monitörü ve 360 kuallanmıyorum süper
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.