Şimdi Ara

Samsung 27 inch curved Monitor 1700Tl Trendyol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 gündür monitor fiyatlarını takip ediyorum. Oyun için değil kod yazma günlük kullanım youtube netflix vs için kullanmak amacıyla arıyorum.

doviz fırlamadan önce 1300-1400 bandlarında imiş. Şuan güncelde bu fiyata en uygun monitor.

Trendyolda 1700TL samsung Shopta 1799 TL trendyolda da satıcı samsungshop

• Fiyat uygun ama 27 inç ekranda 1080p çözünürlük yeterli gelmiyor, buna göre düşünün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devasaldost D kullanıcısına yanıt

hocam 32 ekran monitor kullanıyorum şuan 1080pde aradaki mesafe biraz fazla olunca (80-100cm kadar) pixeller belli olmuyor.

dibine girip çalışanlar tabi pixel yoğunluğu yüksek 2k veya 4k bakabilir. taktığım laptop ekranıda 60hz 1080p olunca arada fark uyumsuzluk vs de olmuyor. benim durumumda olanlar değerlendirebilir

• Bu pahalılık ortamında 27inch için iyi fiyat bence. Full HD takılanlar oluyor bu ebatta ben 2 sene olacak kullanıyorum. Evet süper kaliteli net görüntü olmuyor ama 60 cm civarı mesafeden güzel kullanılıyor. Ben de pek oyun kasan biri değilim. Oynarsam da eskilerden FPS, RTS falan. Ayrıca 27 inç TV gibi de oluyor maç falan olunca geri çekilip koltuktan rahat izliyorum.

• 100 lira daha verip ips panelli 75hz 2020 model olan bu monitörü alabilirsiniz.

https://shop.samsung.com/tr/27-t350-cercevesiz-ips-75hz-freesync-hdmi-full-hd-gaming-monitor/

• Stokta varmıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @batkent hocam satın aldınız mı?

• Başlıktaki ilk monitörü 3 kere aldım 2 kere iade ettim ölü piksel hot piksel nedeniyle dikkatli olmanızı tavsiye ederim curved olmasıyla alakalı belki de bilmiyorum ama ölü piksel sorunları mevcut son gelen monitör de de 2 tane ölü piksel kenarlara yakın kısımlarda artık sıkıldığım için uğraşmadım kullanıyorum, yine 27" curved olmayan başka bir samsung monitör kullanıyorum o daha başarılı ve alan olarak curved'a göre daha geniş duruyor.

• redmaner kullanıcısına yanıt

Aldım hocam

• ikinci el alacaktım bu fiyatlara iyi oldu bu aldım 1 adet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreaman -- 18 Ocak 2022; 13:30:19 >
  • 60 hz 4 ms çöp

• Ürün geldi herhangi bir sorunu yok test edip kutusuna kaldırdım. Malzeme kalitesi güzel

• Bende monitör bakıyorum oyun için 144 hz şartmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: smallhunter

Bende monitör bakıyorum oyun için 144 hz şartmı.

Yani hocam oyun oynuyor veya oynayacaksanız ve oynadığınız oyunlar genelde FPS ise veya değilse de artık pek fark yok aslında 144 Hz artık bir seçenek olmaktan çok zorunluluk diyebiliriz.
    İkincisi zaten elinizde bir oyun bilgisayarı vs varsa ve yeni monitör alacaksanız yani cebinizden para çıkacaksa minimum özellikleri (olmazsa olmazları) 144 Hz ve 1 MS olmalıdır benim kanımca. Yani 75 Hz olanlar bile 1000 TL nin altında yok ve oyun içinse 144 Hz olmayan yeni monitör almak pek mantıklı değil paranızı çöpe atmayın.
    Bu akşam itopya da uygun fiyatlı monitörler var hocam.
    https://www.itopya.com/aoc-24-c24g1-144hz-1ms-vga-2xhdmi-dp-va-fhd-freesync-premium-curved-gaming-monitor_u7017

Bu linki örnek olsun diye belirttim. Ama fiyatı fena değil. Bu şartlarda 1500 TL altı 144 Hz monitör çok zor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meandroslu -- 29 Ocak 2022; 22:33:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• monitörden gayet memnunum 2 adet ölü pikseli hariç. normal kullanımda görülmüyor orası ayrı. oyunu da gayet iyi oynatıyor. filmi de gayet iyi izliyorum 144 hz yazanlar şahin gözlü 10x slow göüntüde farkedilecek görüntüleri bile görüyorlar onlar.

• Meandroslu kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.

Curvet çok hoşuma gitmiyor. Curvetların internete girerkrn drz avantajı olurmu.

• dreaman kullanıcısına yanıt

görme engelli birine renkleri anlatamadığın gibi, gözü alışmamış biri 144hz'de fark olduğuna inanmıyor malesef.

Var arkadaşım var. Gözün alıştıktan sonra 60 fps e döndüğün anda oyunun yavaş aktığını gözün seçmeye başlıyor malesef. 60'dan 144e bakarken sen onu görmüyorsun ama 144 e alışmış bir göz 60'a bakınca görüyor.

• Yav arkadaş hayatında 144 görmemiş büyük ihtimalle. 144'ü 1 hafta kullansın 60'a dönsün midesi bulanmazsa hesabı silerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.