Şimdi Ara

Samsung 27' 144Hz 4ms (HDMI+Display) FreeSync QHD VA Curved BİTTİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
5.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan önceki monitörüm IPS paneldi onda parlaklık ve kontrast ayarım 60 60 bunda 40 40 yaparak gözümün alıştığı ayara getirdim bide black equalizer ayarı var onu 20 yaptım siyahlar şahane oldu VA panelin bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum.
  • Aoc g24g1 monitörüm var. 24 inç 144 hz ve 1 ms Va panel. Görüntüler net gelmiyor ve beyazlar kırık beyaz. Bu monitör nasıldır elimdeki monitöre göre?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla şuan benide kararsız bıraktı VA panellerin kontrast oranlarını pek beğenmemiştim bu fiyata Full HD IPS 144hz yapmak mı mantıklı yoksa böyle bir şey mi mantıklı acaip ikilemde bıraktı
  • Sizce Ps4 Pro ve 1050 Ti ekran kartı için alınır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: earedkit

Sizce Ps4 Pro ve 1050 Ti ekran kartı için alınır mı?
    ikisi içinde oyunlarda 2K 144hz alamazsınız PS4 pro için 4K öneririm , 1050 için 1080p

Bence ikisinide satın güçlü bir ekran kartı alın. :)
  • Öyle olacak gibi gözüküyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: earedkit

Sizce Ps4 Pro ve 1050 Ti ekran kartı için alınır mı?
    1050 Ti yetersiz kalır 2K için.
  • AMD Ryzen 5 1600 12nm işlemci
    Gigabyte b450m gaming x anakart
    Sapphire Nitro+ 4 gb Rx570 ekran kartı
    8x2=16 gb xpg d10 3000 mhz ram
    720 gb goldenfire ssd
    Deepcool matrexx 55 kasa

Bu sistem için bu monitör uygun mudur ?
  • Samsung 27" 144Hz 4ms (HDMI+Display) FreeSync QHD VA Curved BİTTİ

• 1050ti omen laptopta alamazmiyiz 144hz 2k icin konusuyorum. i7 7700 islemci var.

• mezmez kullanıcısına yanıt
    Doğru hatırlıyorsunuz, Samsung CFG73 almıştım. Yorumum şurada:
    https://www.amazon.com.tr/gp/customer-reviews/R2FXVILC6ORSWI/

Bu bulanıklık durumu genel olarak 1080p VA panellerde var. Samsung'da daha göze batıyordur belki. Bir de kavisliyse daha beter olduğunu söyleyenler var. 2K (QHD) monitörde hissetmezsiniz merak etmeyin. Ben de zamanında 2K VA panel monitör (Msi Optix MAG271CQR) kullanıyordum bu durum onda kesinlikle yoktu. Keskin görünüyordu ekran ama onun da başka sorunları vardı. (Onun incelemesi için)

Edit. bu belirttiğim her iki VA panel monitörü de sattım. Şimdi AOC 24G2U model 1080p IPS monitör kullanıyorum, memnunum. Bir daha VA panellere bulaşmam.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Frostfanq kullanıcısına yanıt
    Beyazlar için renk tonlarını kurcalayın ben şu şekilde kullanıyorum sarılar beyaza dönüyor.

Resim - Renk - Renk tonu soğuk 1
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Bir dönem çok inceledim bu monitörü ve bunun diğer 2 türevini yine LG üretimi olan. Pek övülen bir cihaz değil bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

Bir dönem çok inceledim bu monitörü ve bunun diğer 2 türevini yine LG üretimi olan. Pek övülen bir cihaz değil bilginiz olsun.
    anladım, zaten bakmadan almam hocam. Gidip yerinde görüp, eh tamamdır dersem alırım
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Mutlaka deneyin wide alacaksanız. Bu arada belirtmeyi unutmuştum. Dierğ iki model; LG 29WK650 ve LG 34WK500 modelleri. wk650 zaten TR' de satılmıyor diye biliyorum.
  • Madem buradayız o zaman ben de bir soru sorayım hepinize. Bu başlıktaki model mi yoksa biraz daha paraya kıyıp aşağıda eklediğim model mi?
    https://www.hepsiburada.com/samsung-ls27r750qemxuf-27-144hz-minidisplay-hdmi-2k-qhd-has-10bit-cercevesiz-va-space-oyuncu-monitor-p-HBV00000J8N6G?magaza=Samsung Türkiye
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Tabiki de eklediğin ama arada 1000 tl fiyat farkı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    Yani aslında sormak istediğim 1000₺ fazla verecek olmak aman aman bir fark yaratacak mı sonuçta?
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Attığınız monitör daha çok kullanım kolaylığı ve tasarım yönleriyle öne çıkıyor. Masaya koyup oyun oynayacaksanız değmez. Ofiste hem göze hitap eden hem esnek kullanım sağlayan bir monitör lazımsa durum değişir. Görüntü olarak çok ciddi bir fark olmaz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.