Şimdi Ara

Samsung 225BW (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
0
Favori
35.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simsiyah SS'ler monitörü alacak olanları yanıltır,gerçi Creapure -tahmin edebiliyorum heyecanından- onlarca resim koyup doğru sonuçları görmemizi sağlayacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibuk

arakdaslar iş yerindekii resimler şimdi mesai bitti monitoru kaptım ewe getirdim alet gercekten cok canlı arka plan ışık problemi de gercekten var ama emin olun o kadar buyutecek weya dert edecek bir şey degil hatta hiçmi hiç degil bazı arkadaslar bedava verseler kullanam demiş bedavıyı bırakın bu alet kurusu kurusuna hak ediyor parasını sadece aşırı buyuk olmasınan dolayıı alışmakta güçlük çekebiliosunuz, handan ben alışabilmiş degilim acayip buyuk gelior alet iş yerinde direkman acıp piksel kontrolu yaptım ölü piksele rastlamadım sevindirci bir şey oldu acımdanda aletin oyun performansını sadece call of duty 2 de deniyebildim gercekten inanılmaz sadece tek sorun aşırı buyuk olması :)

Çok güzel bir sorunumuz daha oldu desene.
    Güle güle kullan monitörünü,hayırlı olsun...

• yaw arkadaslar bi sorun war resimlei bir turlu ekliyemiorumm
  • quote:

arakdaslar iş yerindekii resimler şimdi mesai bitti monitoru kaptım ewe getirdim alet gercekten cok canlı arka plan ışık problemi de gercekten var ama emin olun o kadar buyutecek weya dert edecek bir şey degil hatta hiçmi hiç degil bazı arkadaslar bedava verseler kullanam demiş bedavıyı bırakın bu alet kurusu kurusuna hak ediyor parasını sadece aşırı buyuk olmasınan dolayıı alışmakta güçlük çekebiliosunuz, handan ben alışabilmiş degilim acayip buyuk gelior alet iş yerinde direkman acıp piksel kontrolu yaptım ölü piksele rastlamadım sevindirci bir şey oldu acımdanda aletin oyun performansını sadece call of duty 2 de deniyebildim gercekten inanılmaz sadece tek sorun aşırı buyuk olması :)

hakikaten aşırı büyük olması film filan izlerken insanı serseme çevirirmi acaba..
    gözlerimiz şeşbeş olmasında sonra..

• quote:

yaw arkadaslar bi sorun war resimlei bir turlu ekliyemiorumm

imageshack'a at
  • olypus de-150 foro makinesiylen cektim resimleri rsimlerin dosya boyutundan dolayıı koyamıyorum resimlerii jpegde yapsam genede 840kb en az bende desktopdan bir resim cektim koydum en azından fikir sahibi olurusnuz die kusura bakmayın arakdaslar bu arada teşekkur ederim daha iyisi umarım sizlerin olur
  • quote:

olypus de-150 foro makinesiylen cektim resimleri rsimlerin dosya boyutundan dolayıı koyamıyorum resimlerii jpegde yapsam genede 840kb en az bende desktopdan bir resim cektim koydum en azından fikir sahibi olurusnuz die kusura bakmayın arakdaslar bu arada teşekkur ederim daha iyisi umarım sizlerin olur

hocam resimlerin boyutunu küçült ve imageshack'a at bilmiyormusun yahu bunları?
  • quote:

olypus de-150 foro makinesiylen cektim resimleri rsimlerin dosya boyutundan dolayıı koyamıyorum resimlerii jpegde yapsam genede 840kb en az bende desktopdan bir resim cektim koydum en azından fikir sahibi olurusnuz die kusura bakmayın arakdaslar bu arada teşekkur ederim daha iyisi umarım sizlerin olur

daha iyisine gerek yok.. biz bundan isterük..
  • arkadaslar baya bir aarstırma sonuc kendımce gusel wallpaperlar buldum mumkun olduguncaz az vulunur seylerı secemeye calıstım ..

interface de baya bısey var ama poek tatmın etmedı benı yıne de tesekkurler..

su fotoları ben de fecı merak ettım bı yuklesen super olur..

dedıgınız gıbı karanlık oda cekımlerını de koyucam bol bol farklı kısılerden ıncelemelerımız olacak

bence bu cok onemlı dogru karar vermeyı kolaylastırır..

olu pıksel olayına gelınce 3 olu pıxelde anında degısım mevcut ama deneme sansım olmayacak

cunku zaten sıparıs ustune guc bela getırtebılıyorum.

onceden solkemıstım ama tekrar etmek ıstedım ups ,ınız yoksa edınmelısınız..

Lcdler cok kolay yıpranıyorlar anlık degısımlerden ve elektrık kesıntılerınden..
  • online siparis verecek olanlar icin genpa ve sanalmarket de satısa cıkardı urunu :

teknofiyat icin tıklayın
  • sanalmarketim de kontrast oranını 1500:1 yazmışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Striker10

sanalmarketim de kontrast oranını 1500:1 yazmışlar

Sanalmarketim modifiye edip satıyodur belki,sormak lazım aslında,backlight konusunda bir şey yapabilmişler mi?
  • BUYRUN ÇEKTİĞİM RESİMLER.
    RESİMLER KARANLIK ODADA CEP TELEFONU İLE ÇEKİLMİŞTİR.

Samsung 225BW

Samsung 225BW

Samsung 225BW

Samsung 225BW

EDİT: Yanlış anlaşılmalara sebep oluşturmasın diye 1. resmi kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serpantin -- 15 Kasım 2006; 12:47:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

alan arkadaşlar hepinize hayırlı olsun olmaya da hani resimler???
    ben netten alıcam.. görmeden bilmeden almak istemiyorum..
    bu arada stoktakiler bitecek..
    elinizi biraz çabuk tutun gözünüzü seveyim..
    daha gerçekçi verilere ulaşmak için alan tüm arkadaşlardan resim isterük..
    forum tarihinin ilk kazan kaldırma olayına sebep olmak istemezsiniz umarım..

yaw sanki somali ye gıda yardımı bekleniyor.
    panik yapmayın

1 ay sonra ortalık bu monitörden geçilmez
    don not panicccccccccccc !!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

BUGÜN SAMSUNG 225BW MONİTÖRÜ NOVA BİLGİSAYARDAN ARKADAŞA ALDIK, RESİMLERİ EN KISA ZAMANDA BURAYA KOYACAĞIZ.
    BU ARADA NOVA BİLGİSAYARDA SİYAHI DA VAR ALMAK İSTEYEN KAÇIRMASIN SON 3 TANE KALMIŞTI SAAT 5 GİBİ GELDİ ELLERİNE.
    SİYAH EKRANDA BAKTIK ÜSTTE ÇOK AZ BİR IŞIK SÜZMESİ VAR ONUN HARİCİNDE GÖZE ÇARPAN BİŞİYOK, ODA ZATEN RAHATSIZ EDİCİ BİŞİ DEĞİL.
    ÜRETİM TARİHLERİ SEPTEMBER 2006.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=1802

Siyah ekranda var da senin arkadaşınıza aldığınız gri de yok mu backlight bleeding? Olmazsa gri alalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: Nm1

quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

BUGÜN SAMSUNG 225BW MONİTÖRÜ NOVA BİLGİSAYARDAN ARKADAŞA ALDIK, RESİMLERİ EN KISA ZAMANDA BURAYA KOYACAĞIZ.
    BU ARADA NOVA BİLGİSAYARDA SİYAHI DA VAR ALMAK İSTEYEN KAÇIRMASIN SON 3 TANE KALMIŞTI SAAT 5 GİBİ GELDİ ELLERİNE.
    SİYAH EKRANDA BAKTIK ÜSTTE ÇOK AZ BİR IŞIK SÜZMESİ VAR ONUN HARİCİNDE GÖZE ÇARPAN BİŞİYOK, ODA ZATEN RAHATSIZ EDİCİ BİŞİ DEĞİL.
    ÜRETİM TARİHLERİ SEPTEMBER 2006.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=1802

Siyah ekranda var da senin arkadaşınıza aldığınız gri de yok mu backlight bleeding? Olmazsa gri alalım.

backlight bleeding diye bi olay yok bizim aldıklarımızda, resimleri de koyduk işte.
    Olmadığı görülüyor içiniz rahat olsun.

• serpantin@ hocam ilk resimde yukarda gözüküyor back light olayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator
    yaw sanki somali ye gıda yardımı bekleniyor.
    panik yapmayın

• quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

serpantin@ hocam ilk resimde yukarda gözüküyor back light olayı

valla evet orda gorunen bısey var haklısın
    ama ben polyannacılık oynayıp onun ceptel ıle cekılmesınden kaynaklanan bır durum oldugunu sanmaya calısıcam.
    Yada realist davranıp var kardesım bunda backlıght gunahıyla sevabıyla boyle bu monıtor demek lazım.

Aksam teslım alıyorum monıtoru kutulamasından paket ıcerıgıne kurulumuna kadar detaylı ınceleme yapıcam
    muhtemelen saat 22:00 - 24:00 arası burdan ızlenımlerımı okuyabılırsınız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

serpantin@ hocam ilk resimde yukarda gözüküyor back light olayı

Ek yukardaki resimi ışıkta çekmiştim sanırım o yansımış, normalde yok dediğim gibi. Olsa zaten gider değiştiririm.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.